Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΛΓΜ,32μηνη θητεία και επειδή τα έπαιρνα τα γράμματα με κράτησαν άλλους δεκατρισήμισυ μήνης να τα εμπεδώσω.

Να καταλάβεις ήμουν φυλακή ήδη (στα σίδερα λέμε...) και μου ρίξανε μέσα στη φυλακή ένα μήνα φυλακή ακόμα.

 

Πόσο ακόμα πιό παραλογισμός;

 

 

Ξέρω γω; Μάλλον ο τελειωτικός παραλογισμός ήταν που σε αφήσανε να φύγεις, μουχαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τι είναι αυτά ρε γατάκια, εδώ είστε.

 

Εννοείται πως αγαπάμε νούμερο 15.

 

20) Αν κάνεις έρωτα τις τρεις τελευταίες ημέρες πριν να Κοινωνήσεις, την ημέρα που Κοινώνησες, όπως επίσης και όταν η σύζυγος έχει περίοδο ή είναι έγκυος ή αν δεν έχει ακόμα σαραντήσει και απογαλακτήσει. Ακόμη, αν κάνεις έρωτα τα Σάββατα, τις Κυριακές και τις Μεγάλες Εορτές, αλλά και κατά τις ημέρες των Νηστειών (η πράξη αυτή θα πρέπει να αποφεύγεται πάντα κατόπιν κοινής συμφωνίας των συζύγων, όπως επισημαίνει ο Απόστολος Παύλος).

 

ε σόρρυ ρε μεγάλε, αλλά μετά από αυτό πώς μπορείς και ποινικοποιείς και τον αυνανισμό ναούμ; Τι να κάνουμε, να τα κόψουμε από την ρίζα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20) Αν κάνεις έρωτα τις τρεις τελευταίες ημέρες πριν να Κοινωνήσεις, την ημέρα που Κοινώνησες, όπως επίσης και όταν η σύζυγος έχει περίοδο ή είναι έγκυος ή αν δεν έχει ακόμα σαραντήσει και απογαλακτήσει. Ακόμη, αν κάνεις έρωτα τα Σάββατα, τις Κυριακές και τις Μεγάλες Εορτές, αλλά και κατά τις ημέρες των Νηστειών (η πράξη αυτή θα πρέπει να αποφεύγεται πάντα κατόπιν κοινής συμφωνίας των συζύγων, όπως επισημαίνει ο Απόστολος Παύλος).

 

ε σόρρυ ρε μεγάλε, αλλά μετά από αυτό πώς μπορείς και ποινικοποιείς και τον αυνανισμό ναούμ; Τι να κάνουμε, να τα κόψουμε από την ρίζα;

 

Δεν λέει τίποτα για τρομπόνι όμως, μόνο για μπίστωμα και σόλο μονόχορδο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέει τίποτα για τρομπόνι όμως, μόνο για μπίστωμα και σόλο μονόχορδο.

Αυτό νομιζω ότι εμπίπτει στην κατηγορία αν επιθυμήσεις κατι που έχει ο αλλος. Συνθετο αμαρτημα που χρήζει μελετης.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά πέρασα να σας πω ότι είμαι πιο ωραίος (κατα πολύ μάλιστα) κ σαφώς πιο έξυπνος από όλους σας.Να μην ξεχνιόμαστε δλδ μπιτσιζς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...