Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και παλι θα σου σκασουν αλλα [τοτε που ειχα εγω δλδ] [2011]

 

in other more [γαμω το στανιο μου] news

 

λες να φτιαξεις μια καρεκλα στο cad και λες "να μην κοιταξω τι παιζει στο google"... 

 

πρωτο αποτελεσμα

 

 

 

 

σπερες

Block application, block invites from certain users ή και ακομη socialfixer και τελειωνει το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ε; Τι εγινε;

 

 

Μαλακία έγινε. Κλασσικά, όποιος ανακατεύεται με πόντιους τον τρων οι κότες. Το σπίτι στο χωριό ήταν του πεθερού μου, αλλά από τότε που πέθανε η πεθέρα το είχε παρατήσει και δεν πήγαινε, ήταν σε φάση που πέφταν σοβάδες από τους τοίχους. Πέρυσι λοιπόν μας το χάρισε, και καλά, γιατί δεν θα ξαναπήγαινε ποτέ. Το πήρα κι εγώ ο μαλάκας, και μου έφυγε το κλαπέτο στην δουλειά + ένα σωρό λεφτά και το σπίτι πλέον είναι σε κατάσταση καινούριου. Μην φανταστείς, 30 μέτρα είναι όλα κι όλα, αλλά έχει ενάμισι στρέμμα αυλή και είναι σε γαμάτο μέρος με βουνά και λίμνες και ποτάμια και απόλα.  Τώρα λοιπόν που είναι όλα σένια, ο πόντιος αποφάσισε ότι θα έρχεται να μένει εκεί που και πού. Αλλά επειδή εγώ έχω αλλεργία στους βασιλοχουντικούς αλλά και στους πεθερούς γενικότερα, του επέστρεψα τα κλειδιά του σπιτιού μαζί με μια μεγάλη συσκευασία βαζελίνη. Το μεγάλο κακό είναι ότι τα παιδιά συνήθισαν εκεί και τους άρεζε και κάναν παρέες κλπ, και επίσης ότι είχα αρχίσει να κάνω πολύ γαμάτες ποδηλατάδες, αλλά δεν γαμείς, θα βρούμε καλύτερα.

 

 

P1050313_zpsb98d4e4d.jpg

 

P1050394_zpsa23bb3f3.jpg

 

P1050390_zps5b500f67.jpg

 

P1050401_zps7eda6e55.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσες φορες εβαλες σωστα το ποδηλατο σε ισορροπια, και ετρεξες γρηγορα να βγαλεις φωτο, και αυτο επεφτε, μεχρι να τα παρατησεις?

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσες φορες εβαλες σωστα το ποδηλατο σε ισορροπια, και ετρεξες γρηγορα να βγαλεις φωτο, και αυτο επεφτε, μεχρι να τα παρατησεις?

 

τράβα μαγείρεψε κάνα φασολάκι ρε. Καμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

είναι πολύ ωραίο να ανακαλύπτεις ότι κάτι παλιόφιλοι που έχεις να δεις 20 χρόνια είναι ακόμα εκεί και παίζουν και μάλιστα γράφουν και τραγουδάρες, ε;

Δεν έχουν αγγελάκια όμως,ναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...