Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου στείλει λινκ με τους μοδερατορες που είχαν βγει στην τηλεόραση (ετ-1...δεν θυμάμαι ποια εκομπή)...

Το είχαν ανεβάσει στο youtube!!

Αν κάποιος το εχει βρει ας μου στειλει πμ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου στείλει λινκ με τους μοδερατορες που είχαν βγει στην τηλεόραση (ετ-1...δεν θυμάμαι ποια εκομπή)...

Το είχαν ανεβάσει στο youtube!!

Αν κάποιος το εχει βρει ας μου στειλει πμ :D

υπαρχει τετοιο? :huh:

θελω και εγω πμ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου στείλει λινκ με τους μοδερατορες που είχαν βγει στην τηλεόραση (ετ-1...δεν θυμάμαι ποια εκομπή)...

Το είχαν ανεβάσει στο youtube!!

Αν κάποιος το εχει βρει ας μου στειλει πμ :D

υπαρχει τετοιο? :huh:

θελω και εγω πμ!!

 

http://vimeo.com/908713

 

Αν ζητάει pass, βάζετε stars.

 

Bonus material

 

 

Λοιπόν:

 

Ο εντζ δεν ξέρει να μιλήσει. Είναι προφανές πως ο τυπάκος δεν έχει ξαναδεί άνθρωπο, το μόνο που κάνει είναι να γράφει κώδικα για το εν εξελίξει ΑΙ του ινσόμνια. Από το χρώμα των φακών που φοράει (γιατί σιγά μην έχει τέτοιο χρώμα μάτια) καταλαβαίνει κανείς πως έχει κόμπλεξ με τη μύτη του. Από τη σκελετική δομή του, καταλαβαίνουμε επίσης πως είναι μικροπούτσης και μονόρχις. Ανθρώπους σαν τον εντζ, πρέπει να τους πνίγουμε στο νεροχύτη όταν είναι ακόμα βρέφη και όχι να βγαίνουν στην τηλεόραση και να κάνουν και να δείχνουν και να λένε "εεε". Λίγο ντροπή παιδιά.

 

Ο χαλ τώρα. Ο χαλ είναι προφανές πως είναι μεγαλομέτοχος στο φράγμα του Αλιάκμονα, του Πηνειού και της Πεντέλης και ηγέτης του συνδικάτου των Καστόρων ΑΕ. Μόνο έτσι μπορεί να σβήνει τη δίψα του μετά την κατατρόπωση και κατασπάραξη των 14 κοπαδιών βουβαλιών που καταναλώνει για να του ανοίξει η όρεξη. Επικηρυγμένος από την γκρηνπης για το διάσημο "Τσιμπούσι της Ινδονησίας" του '79 όπου εξαφάνισε 149 είδη θηλαστικών, 12 ερπετών, 24 ψαριών και 73 φυλών ιθαγενών πριν συνεχίσει με την παστούλα, ο γαργαντουϊκός αυτός άνθρωπος μόνο με τον jabba the hutt μπορούσε να συγκριθεί, μέχρι που τον έφαγε και αυτόν. επίσης μου φάνηκε λίγο αγχωμένος, αν προσέξετε στο 21:34 στο φόντο φαίνεται ένας μικρός καταρράκτης -δεν είναι καταρράκτης, ο χαλ έχει κατουρηθεί από τον πανικό του και το ρυάκι πλατσουρίζει στις νεφρόπετρες που βγαίνουν μαζί με αυτό από την τουνελώδη ουρήθρα του.

 

ο παρεδώσε είναι προφανές πως την προηγούμενη νύχτα συνάντησε σε ένα σοκάκι τον έρωτα της ζωής του -με 5 αράπηδες και ένα μουλάρι. Γι' αυτό έχει τόσα νεύρα. Βάσιμες πληροφορίες λένε πως πριν το μοντάζ στην εκπομπή, το παιδί για τους καφέδες τον ρώτησε αν θέλει γάλα. Ο παρεδώσε απλώς του άνοιξε το κεφάλι με έναν νυχοκόπτη και του είπε "ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΓΑΛΑ!". Κατόπιν χρησιμοποίησε το κεφάλι σαν ρόπαλο για να σκοτώσει το προσωπικό καθαριότητας και αφού έφαγε τα μυαλά απ' όλα τα θύματα έκατσε σταυροπόδι γιατί τον έπιασε η μέση του.

 

Κατά τα άλλα όλα καλά παιδιά, μπράβο, σας στηρίζουμε χωρίς κόμπλεξ.

 

Link για το topic που άνοιξε τότε, απ' όπου και προέρχεται το παραπάνω post

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=v11yhrvOF0g

 

είναι πολύ ωραίο να ανακαλύπτεις ότι κάτι παλιόφιλοι που έχεις να δεις 20 χρόνια είναι ακόμα εκεί και παίζουν και μάλιστα γράφουν και τραγουδάρες, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι αναρωτιέμαι γιατί μου έκαναν like σε ένα ποστ που βαρέθηκα μέχρι και ολόκληρη την λέξη "άκυρο" να γράψω

Διότι εκεί που είναι το πλήκτρο στην mobile view, είναι εύκολο να πατηθεί κατά λάθος ..

 

 

screenshot_20130418_123244.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ξερεις οτι μπορεις να τα βγαλεις ολα αυτα ετσι?

 

και παλι θα σου σκασουν αλλα [τοτε που ειχα εγω δλδ] [2011]

 

in other more [γαμω το στανιο μου] news

 

λες να φτιαξεις μια καρεκλα στο cad και λες "να μην κοιταξω τι παιζει στο google"... 

 

πρωτο αποτελεσμα

 

bone%20throne2%20113.jpg 

 

 

σπερες

 

edit

εμ ναι, φυσικα, που αλλου θα εβλεπα το παρακατω...

 

 

 

Επεξ/σία από viper2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...