Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Άσχετο. Αυτό που αλλάξανε στις λήψεις στον firefox δεν είναι πιο πρακτικό; Εμένα μαρε.

Το προηγούμενο σύστημα ήταν πολύ προβληματικό.

 

Σε στυλ το αρχείο είχε κατέβει μια ώρα αλλά η μπάρα συνέχιζε να φορτώνει. Άσε το μπλέξιμο να κυνηγάς το παράθυρο να το κλείσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμάτη μέρα σήμερα! Βρόχα το πρωί, χάσαμε το ματς. Μετά από τις 11 ως τις 5 επανάσταση, φάγαμε και την παπάρα από τους άρχοντες του Μπομπολιστάν, αλλά δεν πειράζει, της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες. Τέλος, μπόνους δίωρη ορθοστασία στο Παπαγεωργίου και 3 ραμματάκια στο κεφάλι. Θέλω να πιω και να καπνίσω, ουγκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Γαμάτη μέρα σήμερα! Βρόχα το πρωί, χάσαμε το ματς. Μετά από τις 11 ως τις 5 επανάσταση, φάγαμε και την παπάρα από τους άρχοντες του Μπομπολιστάν, αλλά δεν πειράζει, της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες. Τέλος, μπόνους δίωρη ορθοστασία στο Παπαγεωργίου και 3 ραμματάκια στο κεφάλι. Θέλω να πιω και να καπνίσω, ουγκ.</p>

 

Svijany και marlboro

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Γατοκόριτσο δε σε ειχα για φαν της Στανίση....

η αληθεια ειναι οτι δεν το εχω το ρεπερτοριο της.ζητημα να ξερω 2-3 τραγουδια αλλα το τραγουδακι εδω τα σπαει.ετσι οπως μπαινει με ενα "απλο" φορεματακι λιωνω!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμάτη μέρα σήμερα! Βρόχα το πρωί, χάσαμε το ματς. Μετά από τις 11 ως τις 5 επανάσταση, φάγαμε και την παπάρα από τους άρχοντες του Μπομπολιστάν, αλλά δεν πειράζει, της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες. Τέλος, μπόνους δίωρη ορθοστασία στο Παπαγεωργίου και 3 ραμματάκια στο κεφάλι. Θέλω να πιω και να καπνίσω, ουγκ.

 

Εμείς εδώ ινσόμνια. ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμάτη μέρα σήμερα! Βρόχα το πρωί, χάσαμε το ματς. Μετά από τις 11 ως τις 5 επανάσταση, φάγαμε και την παπάρα από τους άρχοντες του Μπομπολιστάν, αλλά δεν πειράζει, της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες. Τέλος, μπόνους δίωρη ορθοστασία στο Παπαγεωργίου και 3 ραμματάκια στο κεφάλι. Θέλω να πιω και να καπνίσω, ουγκ.

 

Τη έκανες στην γυναίκα σου ρε όρθιο γουρούνι; ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν στο δικό μου το κεφάλι τα ράμματα ρε κακεντρεχείς. Μακάρι να ήταν στο δικό μου. Στης Βασουλίτας μου ήταν. Κοπάνησε σε μια γωνία το τσογλάνι. Μην κάνετε ποτέ κορίτσια, είναι δαιμονισμένα, κάλιο 100 αγόρια παρά ένα κορίτσι. Ακούς Στάτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που τόσα χρόνια πήγαινε μια χαρά, εδώ και κάτι βδομάδες το ρολόι του υπολογιστή πηγαίνει ένα λεπτό πίσω από αυτό του φόρουμ.

 

Τις πταίει και βλέπω ποστ του μέλλοντος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...