Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Όχι ρε, δεν είναι κόπος, θα βάλω, μην ανησυχείς!

Βσκ δεν ήταν πολύ αηδία το χνούδι που είχε μαζευτεί, ήταν αρκετά καθαρό. Βρήκα βέβαια μέσα ένα ψιλό λαστιχάκι που το χρησιμοποιούσα πριν 4-5 χρόνια αλλά ψιλά γράμματα.



Δείτε όγκο
ogos.jpg

 

 

 

 

Μέσα στο πέλμα όλο αυτό. Με κατσαβίδι το έβγαλα, πέτρα είχε γίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα όλο το σπίτι με σκούπα. Κανονική, παραδοσιακή. Μάζεψα ό,τι μπόρεσα σε λοφάκια.

Πήρα την ηλεκτρική, ρούφηξα τα λοφάκια και ξαναπέρασα με αυτή πάλι όλο το σπίτι.

Ώπα, τι κόλπα είναι αυτά, γιατί έτσι?

 

Εμάς την άλλη βδομάδα μας έρχεται για interview ένας PhDας στα Particle physics. Χο, θα του γλεντήσουν το κωλαράκι στη συνέντευξη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κάνα 10λεπτο μίλαγα με την γυναίκα μου για το Σάββατο του Πάσχα το βράδυ και το τι θα μαγειρέψουμε (δηλαδή τι θα μαγειρέψω εγώ) και ακολούθησε αυτό το απόσπασμα του διαλόγου:

 

Εκείνη: Θα πάρουμε και κάπου στα 5 καλαμάκια, 2 χοιρινά και 3 με κοτόπουλο...

Εγώ: Γιατί;

Εκείνη: Μα η μητέρα μου δεν τα τρώει τις συκωταριές και τις μαγειρίτσες.

Εγώ: Ε, και;

Εκείνη: Ε, δεν θα φάει εκείνη;

Εγώ: Δεν με νοιάζει. Δεν είμαι εγώ που δεν θα φάει.

 

 

Έφαγα σφαλιάρα..... Έχω άδικο βρε παιδιά;

 

 

ΣΥΜΠΟΝΑΤΕ ΣΥΝΤΕΚΝΟΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης τόσο καιρό καθάριζα με τον σωλήνα της σκούπας χωρίς το πέλμα γιατί με αυτό δεν τράβαγε μία, ώσπου σήμερα για πρώτη φορά μου έκοψε να το καθαρίσω. Έβγαλα 2 βίδες που είχε από κάτω και το τι πράμα βγήκε από μέσα δεν το φανταζόμουν.

 

Γάμα τα, κι εγώ αρνούμαι να πιστέψω τι μπορεί να συμβαίνει μέχρι που το καθαρίζω. Ή μέχρι να ανοίξω το κουτί του PC.

4 γάτες, 1 μαλάκας, γηέαχ.

 

Ώπα, τι κόλπα είναι αυτά, γιατί έτσι?

 

Προσπαθώ να μην ελαχιστοποιώ το χρόνο της ηλεκτρικής γιατί μου τη σπάει ο θόρυβος.

Οπότε μαζεύω τα χοντρά με την μεγάλη, τα ρουφάω με την ηλέκτρω και καπάκια περνάω και ένα γρήγορο πάλι όλο το σπίτι για να μαζέψει και τα ψιλά που λόγω του μεγέθους τους κάνουν την κλασσική να υστερεί αλλά την ηλεκτρική να υπερέχει.

 

Ήρθε η ώρα όμως, τηγανιά με πορτοκάλι και ρακί, αγριόρυζο με κάρυ και κανέλα, άμστελ του λαού και τζέησον στέηθαμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλοκαίριασε ή μου φαίνεται ?

έρχεται ο καιρός για ¨"κιτσι κιτσι για για ντα  ντααααααααααααααα!!!" :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελαελαελαελαΛΑελαΛΑΛΛΑΛΛΑΛΛΑ

 

Γεια σου ρε Αθλιε με τα μπουζουκοτραγουδα.

Εγω αυτό θέλω που παιζει και η Ζαρίφη! Μουαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

Μα πόοοοοσο....... :X :lol:

 

Πιο οτι να ναι βιντεοκλιπ δεν εχω ξαναδει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου ρε Αθλιε με τα μπουζουκοτραγουδα.

Εγω αυτό θέλω που παιζει και η Ζαρίφη! Μουαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

http://www.youtube.com/watch?v=_TgcatUg-ik&feature=iv&annotation_id=annotation_101629

 

Μα πόοοοοσο....... :X :lol:

 

Πιο οτι να ναι βιντεοκλιπ δεν εχω ξαναδει!

mary θα παμε φιγκαρο την Κυριακη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"The life that you are seeking you will never find. When the gods created man they allotted to him death, but life they retained in their own keeping."

 

Αυτή η φράση, γράφτηκε τρεις με τεσσεράμισι χιλιάδες χρόνια πριν από σήμερα, στα Ακκαδικά.

Εξέλιξη και παπάρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ειναι αυτος ο ανοητος που καθεται και διασπειρει τρομαλαγνικες ειδησεις τρομοκρατωντας τον κοσμο εις το παρακατω ηχογραφημενο μηνυμα??
Το 1ο εις το εξης λινκ: http://stranger.podcastpeople.com/
(κριμα που πρεπει να δωσω το λινκ και να κανω χαρη στον εν λογω ανοητο να του αυξησω την επισκεψιμοτητα :mad: )
 
Το εν λογω λινκ ηρθε εις γνωση μου απο εναν ξαδερφο μου πριν λιγο οπου μου ειπε οτι πρεπει οπωσδηποτε να ακουσω και ειναι σημαντικο το μηνυμα και οτι αυτος που τα λεει ειναι δημοσιογραφος και δεν ειναι τυχαιος και εχουν βγει πολλα παρομοια που εχει "προφητευσει" και οτι η ωρα της κρισεως ειναι μπροστα μας και θα αγορασει φαγητα 30 ημερων, κλπ, που λεει ο εν λογω ανοητος του βιντεο. :-(
Η γνωμη μου(που του την ειπα παροτι δεν τον επεισα ουτε στο ελαχιστο) ειναι οτι ολα αυτα ειναι ΑΝΟΗΣΙΕΣ. Αυτονοητα πραγματα βεβαια. Αλλά ειναι τοσο ανοητος και ο ξαδερφος μου, που οικογενειαρχης ανθρωπος με 2 παιδια και καθεται να σκοτιζεται με το οτι πρεπει να κανει ολα αυτα που λεει ο τρομολαγνος του βιντεο!! :-( Και το εν λογω βιντεο ηρθε εις γνωσην του σε συναντηση γονεων και κηδεμονων σχολειου!!(ποση βλακεια υπαρχει στον κοσμο? συνεχεια βλεπω νεα ορια βαθους του πατου :eek: ) Το κακο ειναι οτι και η αδερφη του(ξαδερφη μου) πλεον τον πιστεψε και ανησυχει!! Ο κοσμος δεν παει καλα....
 
Η ερωτηση μου ειναι ξερει καποιος το ονομα του δημοσιογραφου που μιλαει?

Επισης, και σημαντικοτερο, ξερει καποιος πως γινεται να αναφερεις καπου την εν λογω ιστοσελιδα? Επειδη το περιεχομενο της ειναι επικινδυνο(οσο υπαρχουν ανοητοι βεβαια που τα πιστευουν αυτα και υπαρχουν αφθονοι) και γελοιο!! Δεν μοιαζει για μπλογκ εκ πρωτης οψεως(ισως και να ειναι) και θελω να κανω ενα report στον ιδιοκτητη της ή καπου επισημα μπας και κλεισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...