Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ

Επειδή υπήρχε πρόβλημα στο προηγούμενο και δεν ήθελα να ενοχλήσω πάλι τα παιδιά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο εγω αναρωτιέμαι πότε θα σπάσουν την σιωπή τους οι μυστικές υπηρεσίες και θα μας δώσουν πληροφορίες για τα ufo και τις εξωγήινες οντότητες που έχουν έρθει στον πλανήτη μας?
τι περιμένουν ?

Link.png Site: http://www.newsnow.gr/article/395117/29-apriliou-sto-fos-i-alitheia-gia-ta-UFO.html">29 Απριλίου: στο φως η αλήθεια για τα UFO!



 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κάποιοι έχουν σχηματίσει τη στρεβλή εντύπωση πως, και να κλειδωθεί ένα νήμα, δεν τρέχει μία, το συνεχίζουμε στο ΟΟΤ όπου "παίζουν τα πάντα" ή με και καλά "ψαγμένες" φωτογραφίες και λοιπές ανάλογες κινήσεις.

 

Το indymedia έκλεισε. Για την ώρα, για λίγο, για πολύ, δεν ξέρω. Αυτό που ξέρω είναι πως την απόφαση την πήρε η κυβέρνηση. Επομένως, είτε έπραξε άριστα, είτε κάκιστα, είναι πολιτική απόφαση και δεν θα τη σχολιάσουμε εδώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πούστη.

 

Πέρασα όλο το σπίτι με σκούπα. Κανονική, παραδοσιακή. Μάζεψα ό,τι μπόρεσα σε λοφάκια.

Πήρα την ηλεκτρική, ρούφηξα τα λοφάκια και ξαναπέρασα με αυτή πάλι όλο το σπίτι.

 

ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΤΑ ΧΝΟΥΔΙΑ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ, ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ;

 

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαμε προβλεμ here. Χνούδια και τρίχες στην σφουγγαρίστρα, και νεύρα επειδή όλο και κάποιο σημείο υπάρχει που δεν το πέρασα με την ηλεκτρική και έχει τρίχες και σκόνη που μετά από λίγο θα διασκορπιστούν.

 

 

Επίσης τόσο καιρό καθάριζα με τον σωλήνα της σκούπας χωρίς το πέλμα γιατί με αυτό δεν τράβαγε μία, ώσπου σήμερα για πρώτη φορά μου έκοψε να το καθαρίσω. Έβγαλα 2 βίδες που είχε από κάτω και το τι πράμα βγήκε από μέσα δεν το φανταζόμουν. Ελάφρυνε σημαντικά γιατί τα χνούδια είχαν γίνει συμπαγή και είχαν φράξει όλο το κούφιο εσωτερικό. Μετά τράβαγε πολύ περισσότερο συν ότι κυλάει η ρόδα κανονικά.

 

Θα βάλω πικ σε λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...