Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

Απο την ωρα που αποφασισα να βαλω τα windows 8 πανε ολα σκατα. Το dvd rom ξαφνικα δε γραφει dvd μονο τα διαβαζει. Το καταλαβα αφου χαλασα 5 dvd. Νομιζω ειναι ιος ή εχει να κανει με το Acronis. Οπως και να εχει εγκατελειψα την προσπαθεια και δε το ζοριζω να δω τι φταει αφου θα γινει φορματ.

Τωρα περιμενω να κανω bootable usb drive για να περασω το iso. Αλλα σε μιση ωρα θα φυγω (αφου εφαγα ολη τη μερα μου στο πι σι να δω τι και πως). Στην επιστροφη ενημερωθηκα πως θα παρω ενα dvd απο φιλο μπας και... Αλλιως με το usb.

Kαι ακομα εχω τα 7ρια και επειδη ειμαι σιγουρος πως θα παει κατα διαολου η φαση στανταρακι θα κολλησω με αυτα.

 

Ευχαριστω Μερφι. 

 

@marduc μια χαρα φαινονται τα topic σου παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την ωρα που αποφασισα να βαλω τα windows 8 πανε ολα σκατα. Το dvd rom ξαφνικα δε γραφει dvd μονο τα διαβαζει. Το καταλαβα αφου χαλασα 5 dvd. Νομιζω ειναι ιος ή εχει να κανει με το Acronis. Οπως και να εχει εγκατελειψα την προσπαθεια και δε το ζοριζω να δω τι φταει αφου θα γινει φορματ.

Τωρα περιμενω να κανω bootable usb drive για να περασω το iso. Αλλα σε μιση ωρα θα φυγω (αφου εφαγα ολη τη μερα μου στο πι σι να δω τι και πως). Στην επιστροφη ενημερωθηκα πως θα παρω ενα dvd απο φιλο μπας και... Αλλιως με το usb.

Kαι ακομα εχω τα 7ρια και επειδη ειμαι σιγουρος πως θα παει κατα διαολου η φαση στανταρακι θα κολλησω με αυτα.

 

Ευχαριστω Μερφι. 

 

@marduc μια χαρα φαινονται τα topic σου παντως.

Μου τα βγάζει σαν 0views 0 replies. Οκ! Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απο την ωρα που αποφασισα να βαλω τα windows 8 πανε ολα σκατα. Το dvd rom ξαφνικα δε γραφει dvd μονο τα διαβαζει. Το καταλαβα αφου χαλασα 5 dvd. Νομιζω ειναι ιος ή εχει να κανει με το Acronis. Οπως και να εχει εγκατελειψα την προσπαθεια και δε το ζοριζω να δω τι φταει αφου θα γινει φορματ.

Τωρα περιμενω να κανω bootable usb drive για να περασω το iso. Αλλα σε μιση ωρα θα φυγω (αφου εφαγα ολη τη μερα μου στο πι σι να δω τι και πως). Στην επιστροφη ενημερωθηκα πως θα παρω ενα dvd απο φιλο μπας και... Αλλιως με το usb.

Kαι ακομα εχω τα 7ρια και επειδη ειμαι σιγουρος πως θα παει κατα διαολου η φαση στανταρακι θα κολλησω με αυτα.

 

Ευχαριστω Μερφι. 

 

@marduc μια χαρα φαινονται τα topic σου παντως.

 

 

λεω και εγω να βαλω τα 8αρια να δω τι καπνο φουμαρουν.φυσικα τα πειραματα σε λαπτοπ και οχι στο pc(απο εκει δεν φευγουν τα 7αρια ουτε με σφαίρες :P  )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεω και εγω να βαλω τα 8αρια να δω τι καπνο φουμαρουν.φυσικα τα πειραματα σε λαπτοπ και οχι στο pc(απο εκει δεν φευγουν τα 7αρια ουτε με σφαίρες :P  )

 

Δοκίμασέ τα σε virual machine πρώτα, ώστε να μην αντιμετωπίσεις προβλήματα όπως ο stormrain... (Link.png Site: https://www.virtualbox.org/wiki/Downloads">virtualbox )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα στο χαλί της εξώπορτας το κεφάλι ενός νεογέννητου γατιού.

 

Στάνταρ θα πάει ωραία η μέρα.

Ποια πληγωσες παλι?

 

 

https://soundcloud.com/mister-op/mister-op-op-is-a-faggot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει γεννήσει ένα αδέσποτο που ταΐζω και στάνταρ του ξηγήθηκε κάποιος αρσενικός.

Το ερώτημα είναι ποιο μπάσταρδο μου έφερε τα απομεινάρια στην πόρτα. Κανένας αρσενικός δεν είναι κολλητάρι να μου φέρει δώρο το κυνήγι και τα θηλυκά δε σκοτώνουν μικρά, οπότε δεν παίζει να το έφερε αυτό που ταΐζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...