Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΣΟΚ : Κλάδευε ελιές και έκοψε το λαιμό του με το αλυσοπρίονο

 

εγω διαβασα μια αλλη επικη με φωτο κιολας, νοσοκομες βγηκαν να σπρωξουν ασθενοφορο που δεν επαιρνε μπροστα...

επίσης "Έσφαξε με τσεκούρι 4 γυναίκες και 5 κορίτσια"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

http://images.4channel.org/f/src/funniest%20sound%20ever.swf

:devil:

 

'Ντάξει είναι πολύ κακό.

mfw το πάτησα μία φορά, έκλεισα όλα τα παράθυρα και αμέσως μετά το ξαναπάτησα <--- δεν ξέρω γιατί 5351-kill-yourself.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω διαβασα μια αλλη επικη με φωτο κιολας, νοσοκομες βγηκαν να σπρωξουν ασθενοφορο που δεν επαιρνε μπροστα...

επίσης "Έσφαξε με τσεκούρι 4 γυναίκες και 5 κορίτσια"

 

Τα... άκουσε στον Βόλο το αφεντικό των Σέλτικς!

 

 

Ο Ντάνι Έιτζ πήγε στον Βόλο για να παρακολουθήσει τον Γιάννη Αντετοκούμπο στο ματς Νίκη – Φιλαθλητικός και αποδοκιμάστηκε από οπαδούς της Βολιώτικης ομάδας.

 

Σύμφωνα με την ιστοσελίδα eurohoops.net, ο πρόεδρος των Σέλτικς και πλεί μέικερ της μεγάλης ομάδας της δεκαετίας του '80 της Βοστώνης προστέθηκε στους παράγοντες από ομάδες του ΝΒΑ, που ταξίδεψαν στην Ελλάδα για να παρακολουθήσουν από κοντά τον 18χρόνο γκαρντ φόργουορντ.

 

Ο Έιντζ συνοδευόταν από τον βοηθό τζένεραλ μάνατζερ των Σέλτικς, Ράιν ΜακΝτόνα. Μετά την ήττα της Νίκης, ο Έιντζ αποδοκιμάστηκε, γιατί οι οπαδοί των γηπεδούχων νόμιζαν ότι ήταν παράγοντας του Φιλαθλητικού!

 

Όταν ενημερώθηκαν για το ποιός είναι οι οπαδοί της Νίκης φώναζαν ότι όλος ο Βόλος είναι Λέικερς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

noobs

"18χρονη έκανε τρίο με τα πτώματα 2 μαύρων που δολοφόνησαν οι εραστές της"

 

Bless you yahoo news που παρεμβάλεσαι απρόσκλητο, δεν ξέρω τι θα έκανα χωρίς εσένα πρωινιάτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε cthulhu, μία αυτό, μία το άλλο με τη 16χρονη που τη βίαζαν 6 ώρες, έχεις βάλει συγκεκριμένα φίλτρα στις ειδήσεις που διαβάζεις χαίρω πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πρωτοσχολιάσω;;;

Το κελί-καφετέρια; :confused:

Το ντυσιμο δεσμοφύλακα;;; :huh:

ή τις βρισιές;;;

Μονο για καφετέρια δε ΜΕ κάνει.... ^_^

Καφεστιατόριο Κοπεγχάγη, εγώ, η πρώην, η σερβιτόρα κι ένας τύπος 2 κελιά δίπλα.

Σκάει η σερβιτόρα σε αυτόν, τον ρωτάει αν θέλει τίποτε άλλο και ο τύπος λέει όχι και ζητάει τον λογαριασμό με τρελά αγενές ύφος, φάση λες και μιλούσε σε σκατά. Του φέρνει η γκόμενα το λογαριασμό, ευγενέστατη κτλ ντυμένη δεσμοφύλακας, ξανά ο τύπος απλώς της μουγκρίζει με αηδία.
Οπότε αρχίζω εγώ και τον κράζω στην άλλη, ο καριόλης, το πεόφτυμα, ο μουνολεβιές, τι αγένεια είναι αυτή, ο μαλάκας μπλα μπλα μπλα.
 
Βαράει το τηλέφωνό του, το σηκώνει, φυσικά στα Ελληνικά.
Με κοιτάει η άλλη με βλέμμα "μπράβο μαλάκα" και φυσικά, φυσικότατα φροντίζω να φωνάξω σχεδόν, "χέστηκα, αλήθεια είναι".
 

Επόμενος.



http://images.4channel.org/f/src/funniest%20sound%20ever.swf

:devil:


'Ντάξει είναι πολύ κακό.

Τι είναι;; Και πειράζει που δε κατάλαβα....;;; :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απρίλη μήνα και χιονίζει γκαμώ τω παναγκία του. Πω, κι υπάρχουν άνθρωποι που ζούνε 50 και 60 χρόνια έτσι και δεν έχουν φλιπάρει ακόμα, άξιοι.

 

Κατατά, αγαπάμε ελληνίδες που ξεχνάνε ότι σπικάρουν κι άλλοι το ελλήνικος στο UK, ιδιαίτερα όταν κάνουν καυτές εξομολογήσεις στο boyfriend μπροστά από τα ράφια του supermarket.

Στην μαπα ομως το χιονι ε? Και εχω την μανα μου πισω στο ελλαδα να μου λεει οτι ειχε αερα τις προαλλες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...