Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς όλους τους φίλους που ανοίγουν θέματα για κάρτες γραφικών:

 

GPU (Graphics Processing Unit) είναι αυτά:

amdhd4000-sb.jpg

GeForce_GTX_280M_preview.jpg

 

 

VGA (Video Graphics Adapter - Video graphics card - Κάρτα Γραφικών) είναι αυτό:

DIAMOND-ATI-Radeon-HD5770-video-graphics

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Απρίλη μήνα και χιονίζει γκαμώ τω παναγκία του. Πω, κι υπάρχουν άνθρωποι που ζούνε 50 και 60 χρόνια έτσι και δεν έχουν φλιπάρει ακόμα, άξιοι.

 

Κατατά, αγαπάμε ελληνίδες που ξεχνάνε ότι σπικάρουν κι άλλοι το ελλήνικος στο UK, ιδιαίτερα όταν κάνουν καυτές εξομολογήσεις στο boyfriend μπροστά από τα ράφια του supermarket.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γίνεται, είμαι τζέντλεμαν και έφυγα γρήγορα. Μόνο κάτι ξεκουμπώματα και γδυσίματα που την πονούσαν τα ποδαράααααααααααακιααααααααααααααα τηηηηηηηηηηης μωλεεεεεεεεεεεε, πήρε το αυτί μου, και μπάνιο παρέα να της τρίβει κάτι, γιατί είναι αναμμένη, αλλά σταμάτησα να ακούω στα ποδαράκια, μετά δεν με ενδιέφερε.

 

Στο παρατσικ να σκάσω στα γέλια, την έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατατά, αγαπάμε ελληνίδες που ξεχνάνε ότι σπικάρουν κι άλλοι το ελλήνικος στο UK, ιδιαίτερα όταν κάνουν καυτές εξομολογήσεις στο boyfriend μπροστά από τα ράφια του supermarket.

παρισι.μια παρεα γκρινιαζανε γιατι ενα πακιστανος τους ειχες κλεψει στα ρεστα αλλα το ειχαν καταλαβει αφοτου ειχαν απομακρυνθει.γυρνανε πισω στο πακιστανο και με λιγα γαλλικα πανε να του εξηγησουν(ο πακι δεν το ειχε το γαλλικο) αλλα οταν μιλάγανε μεταξυ τους βριζοντας τον πακι μιλάγανε ελληνικα.τοτε μετα απο μερικα ελληνικα κοσμητικα επιθετα ο πακι τους λεει με σπαστα ελληνικα "δεν σας εκλεψα μαλακες.φυγετε απο δω." αχαχαχα ελιωσα στο γελιο με τη μουρη τους.δεν νιωθουμε στο εξωτερικο αχαχαχχα.

 

δωσε μας κανα παραδειγμα :P

επρεπε να κατσεις...λολ

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμβαινει παντα , παντα.

θυμαμαι ειχαμε παει με ενα φιλο σε μια γκαλερη ζωγραφικης στη Βιεννη , 4-5 οροφοι τωρα (δεν εχω και την καλυτερη σχεση με τη ζωγραφικη) , με τα πααααρα πολλα εχουμε φτασει στον τελευταιο και ενω εχουμε περασει οοοολες τις παπατζες και τις ανωμαλιες του πικασο και κατι αλλων Ρωσων , φτανουμε σε κατι πορτετα του Κλιμτ με καρβουνο.

 

και βλεπουμε και βλεπουμε και φτανουμε στον ρωμαιο και στην ιουλιετα.

απο πισω μας ενα ζευγαρι , ο τυπος εχει παραδωσει σωμα και ψυχη απο τη βαρεμαρα και το γκομενακι την εχει δει τουλαχιστον συντηρητρια εργων τεχνης.

ε , ανοιγω και γω το στομα μου και λεω ''ρε μαλακα τι βλεπουμε τωρα , η ιουλιετα εχει μουστακι και ο ρωμαιος ειναι σαν τον Σεφερλη.''

τακουει ο τυπος απο πισω , γελαει , της λεει ''τακους το στανιο μου?'' βγαζει απο την τσεπη τσιγαρο το βαζει στο αυτι , μας κανει , ''πεεεστα ρε φιλλλλλαρακι'' την πουλευει και αφηνει την αλλη μεσα με τη γνωστη χειρονομια αγανακτησης πισω απο το κεφαλι.

 

μεχρι να βγουμε και μεις ειχε κανει 3 τσιγαρα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Φορολογική ενημερότητα. Δεν είναι πόντιοι; Γιατί δεν γράφουν "4 μήνες για κάθε χρήση;"

 

Μέρες.

 

Έτυχε να πάρω κι εγώ σήμερα φορολογική ενημερότητα και το ρώτησα.

 

Λοιπόν, η διατύπωση έχει μείνει έτσι γιατί κάποτε, η φορολογική ενημερότητα είχε διαφορετική χρονική ισχύ για τις τρεις κατηγορίες. Κάποια στιγμή η διάρκεια εξισώθηκε, χάριν απλούστευσης, και μας έμεινε η διατύπωση.

 

Bureaucracy rulez λαίμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γίνεται, είμαι τζέντλεμαν και έφυγα γρήγορα. Μόνο κάτι ξεκουμπώματα και γδυσίματα που την πονούσαν τα ποδαράααααααααααακιααααααααααααααα τηηηηηηηηηηης μωλεεεεεεεεεεεε, πήρε το αυτί μου, και μπάνιο παρέα να της τρίβει κάτι, γιατί είναι αναμμένη, αλλά σταμάτησα να ακούω στα ποδαράκια, μετά δεν με ενδιέφερε.

 

Στο παρατσικ να σκάσω στα γέλια, την έκανα.

 

Ε, ρε τι τραβάτε και εσείς στην ξενιτιά ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είχα πάει μια βόλτα Λονδίνο πέρυσι, μπήκα σε μια pub να δω το Barcha - Milan. Μέσα στην όλη φασαρία άκουσα από 2 άτομα δίπλα μου:
 

-"Μα ήταν πέναλτι αυτό που έδωσε;"

-"Πουλημένοι διαιτητές!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...