Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πήγα χθες σε μια gallery υψηλής τέχνης (όπως κάθε δεύτερο Σάββατο άλλωστε) και ντάξει, διαβασμένος τίγκα άρχισα να παρλάρω ασταμάτητα, τεχνοτροπίες και καλλιτέχνες, πίρι πίρι τι να λέμε τώρα, χείμαρρος. Και πάνω που 'χω εκστασιάσει/ψαρώσει το γκομενάκι, σκάει δίπλα μου πιτσιρίκι ντυμένος σαν τροβαδούρος του 19ου, σε μια ηλικία που εγώ αποστήθιζα τα ποκεμον, άντε και κανα σπεσιαλ αμπίλιτυ, ζήτημα να μου 'φτανε μέχρι τη μέση, κι άρχισε να εξηγεί στους γονείς του για το θάνατο και τη ζωή που απεικονίζεται στον πίνακα, για την αγωνία του καλλιτέχνη και άλλα παρόμοια που αν δεν το έβλεπα, θα 'λεγα ότι με δουλεύει.

 

Τα πήρα και γω και πήγα σε μια άλλη γκαλερί που αποκλείεται να 'βρισκα πιτσιρικά να με τρολάρει:

 

 

 

ewfrswefwefr.jpg

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανα πρόγραμμα για το πότε δουλεύουν οι δημοσιογράφοι στην ΕΡΤ;

πχ για το 2013 θα δουλέψουν μόνο Σάββατο 14 Ιουνίου και Τετάρτη 23 Σεπτέμβρη,να ξέρουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελουμε και αλλες πληροφοριες.τι μαθημα?δημοτικο,γυμνασιο,λυκειο ή φροντιστήριο?εχουμε να κανουμε με κωλοπαιδα καλους μαθητες?περσι τι σου ειχαν κανει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτέρα έχω μικρά levels (φροντιστήριο-αγγλικά), Junior A και Junior B. Τα παιδάκια της Junior A είναι γλυκούλικα και ήσυχα. Της Junior B (Τετάρτη, Πέμπτη Δημοτικού) είναι διαβολάκια. Πέρσι τπτ δεν μού'καναν...δεν τά'χα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...