Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά ψήνομαι πολύ να βρω όλα τα ποστ σε όλα τα οφφτόπικ με τη λέξη "μαλάκας" μέσα για να συζητήσουμε για ισονομία. Αλλά ξενέρωσα τόσο που αν μπορούσα θα έκανα εγώ μπαν στον εαυτό μου.

Κι επειδή συζητήθηκε το θέμα των προθέσεων, είναι σαφείς του καθενός οπότε μη στεναχωριέσαι, σου αδειάζω τη γωνιά αυτοβούλως.

Μπδγ, και για να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σύκα, η λογοκρισία που ανέφερες δεν έπεσε από τον λούσι - όχι τπτ, μου ήρθε το σχετικό νοτιφικεησιον.

 

Καλή σας συνέχεια.

Σόρρυ ρε κοπελιά αλλά ούτε καν σου έχω απευθυνθεί μέχρι αυτο το σημειο. Δεν είσαι το κέντρο του κόσμου. Απλά χρησιμοποίησες τη λέξη μαλάκας, τα υπόλοιπα που αναφέρεις ανήκουν στη σφαίρα της φαντασίας σου.

Για το λόγο που είσαι τσαντισμενη μαζί μου, απολογήθηκα πριν απο δύο χρόνια. Συγνώμη Γιάννη και σε σένα.

 

Στορμρέιν, σε χώρο ανταλλαγής απόψεων ηλεκτρονικό ή μη, συμμετέχω σύμφωνα με τους κανόνες, όταν υπάρχουν δύο διαφορετικοί τρόποι αντιμετώπισης του ίδιου πταίσματος, τότε φανερά κάτι δεν πάει καλά στο συντονισμό. Δε βρέχει, φτυσίδι είναι...

 

Σε κάθε περίπτωση, η ανταλλαγή καλιαρντών δεν είναι περισσότερο υβριστική απο τη λέξη μαλάκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τι γνώμη έχετε για το κοτόπουλο; Πόσο ψηλά το τοποθετείτε γενικά στις προτιμήσεις σας και πόσο καλό το θεωρείτε (καλό όχι με βάση πράματα όπως διατροφική αξία, ποσοστό λίπους κλπ, αλλά με βάση το προσωπικό σας στομάχι);

 

Οι διαπροσωπικές σχέσεις στηρίζονται στην υπομονή, την κατανόηση, ακόμα και στη διαλλακτικότητα καμιά φορά. Τι γίνεται όμως όταν εισπράττεις συνεχώς χλεύη και μίσος; Πώς μπορείς να ξυπνάς κάθε μέρα αντικρίζοντας το ράγισμα που υπάρχει από καιρό και ολοένα μεγαλώνει; Δεν είμαι άγιος, απλά θέλω να σέβεται αυτό που είμαι (κι αυτό που τρώω). Στο κάτω κάτω της γραφής... δεν δήλωσα και χορτοφάγος!

 

Απαντήστε υπεύθυνα,

Ευχαριστώ

 

το μόνο που ξέρω σίγουρα είναι ότι αν τρως πολύ κοτόπουλο μεγαλώνουν τα βυζιά σου. Αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοτόπουλο είναι το πιο βρωμερό ον του πλανήτη γη. Δεν ντρέπομαι να πω πως το πρώτο ζώο που σκότωσα ήταν κότα. Της έσκασα πέτρα στη μάπα και ψόφησε. Σκότωσα κι ένα βατράχι μικρός και μ' έπιασε το στομάχι μου από τύψεις. Με την κότα τίποτα. Άν δω καμιά στο δρόμο θα την πατήσω. Σιχαίνομαι την μυρωδιά κι αν φάω αυγά θα πλύνω τα χέρια μου καμια δεκαριά φορές.

 

Η χλεύη από την άλλη αν γίνεται σωστά μπορεί να έχει και πλάκα. Αν σε μισεί όμως κιολας ε βρες άλλη φίλε σλιπνοτ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Σκότωσα κι ένα βατράχι μικρός και μ' έπιασε το στομάχι μου από τύψεις...

 

πλάκα κάνεις. Εμείς με τον φίλο μου τον Μελά γυρνούσαμε τα βράδια στο χωριό και κυνηγούσαμε βατράχια στα λαγκάδια με ένα γουδοχέρι. Αυτός μάλιστα ο αθεόφοβος είχε πιάσει ένα και το είχε σταυρώσει με 4 καρφάκια σε μια κολώνα της δεη. Το έβλεπαν το πρωί οι θείτσες και σταυροκοπιότανε. Κι εμείς γελούσαμε. Επίσης με τα γατιά παίζαμε πολύ, ο φίλος μου ο Παναής είχε ένα αεροβόλο τότες και έκανε σκοποβολή, τα μισά γατιά της γειτονιάς ήταν μονόφθαλμα. Τι αλήτης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που βοηθάει στα ραγίσματα, slip, είναι να τα λες "ραΐσματα". Δεν αλλάζει κάτι σημαντικό στο πρόβλημά σου, αλλά νιώθεις ένα γαργαλητό στην αμυγδαλή του εγκεφάλου σου, κάθε φορά που το εκφέρεις έτσι.

Και αυτό, είναι κάτι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο που ξέρω σίγουρα είναι ότι αν τρως πολύ κοτόπουλο μεγαλώνουν τα βυζιά σου. Αλήθεια.

 

Το έχω ακούσει κι εγώ αυτό, προσωπικά όμως δεν έχω υπόψιν ούτε μία περίπτωση ανθρώπου που να το έπαθε.

 

Το κοτόπουλο είναι το πιο βρωμερό ον του πλανήτη γη.

 

Αλήθεια, αυτό που το βασίζεις; Σκέφτομαι δηλαδή ένα οργανωμένο, περιποιημένο κοτέτσι... τι περιθώρια υπάρχουν ώστε μια κότα να καταλήξει βρωμιάρα; Πάντα είχα την εντύπωση πως στην κορυφή της λίστας με τα πιο βρωμερά ζώα είναι οι Σλάβοι κι αμέσως από κάτω τα γουρούνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με τον κολλητό μου είχαμε κυνηγήσει κάτι πιτσιρίκια που χτυπούσαν γατιά και τα τσακίσαμε στο ξύλο. Ο κολλητός έδειρε ένα με τούβλο να φανταστείς. Κότα όμως σκοτώνω και τώρα με οδοντογλυφίδα, τα μισώ αυτά τα πουλιά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω ακούσει κι εγώ αυτό, προσωπικά όμως δεν έχω υπόψιν ούτε μία περίπτωση ανθρώπου που να το έπαθε.

 

 

Αλήθεια, αυτό που το βασίζεις; Σκέφτομαι δηλαδή ένα οργανωμένο, περιποιημένο κοτέτσι... τι περιθώρια υπάρχουν ώστε μια κότα να καταλήξει βρωμιάρα; Πάντα είχα την εντύπωση πως στην κορυφή της λίστας με τα πιο βρώμικα ζώα είναι οι Σλάβοι κι αμέσως από κάτω τα γουρούνια.

 

Δεν έχεις δει άνθρωπο με μεγάλα βυζιά; Πώς ξέρεις ότι δεν το έπαθε από το πολύ κοτόπουλο;

 

Τι είπες για τους Σλάβους ρε ξεδιάντροπε;

 

Εγώ με τον κολλητό μου είχαμε κυνηγήσει κάτι πιτσιρίκια που χτυπούσαν γατιά και τα τσακίσαμε στο ξύλο. Ο κολλητός έδειρε ένα με τούβλο να φανταστείς. Κότα όμως σκοτώνω και τώρα με οδοντογλυφίδα, τα μισώ αυτά τα πουλιά.

 

είστε φασίστες εσύ και ο κολλητός σου. Ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νηγηριανοι αφου μας τα πηραν χοντρα με τα scam τους, τωρα ερχονται και διακοπες στην Ελλαδα. Εχουν κλεισει το καλυτερο δωματιο στο ξενοδοχειο που δουλευω για καμποσες μερες!


Μαλλον πανε καλα οι δουλειες!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νηγηριανοι αφου μας τα πηραν χοντρα με τα scam τους, τωρα ερχονται και διακοπες στην Ελλαδα. Εχουν κλεισει το καλυτερο δωματιο στο ξενοδοχειο που δουλευω για καμποσες μερες!

 

 

Μαλλον πανε καλα οι δουλειες!!!

 

Και να ήταν μόνο αυτό... για την κόκα στο κέντρο, που το 'χουν πάρει εργολαβία τι να πεις; Ο Ασίρκος είναι ΟΑΕΔ εδώ και 2 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...