Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

Εγω τι να πω που με δερνει η γκαντεμια και μου τελειωσε το ψωμι του τοστ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ με το ζαμπο και το τυριν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eightιλααα XD

Eίσαι μικρός. τρου εητίλα και μαθημα μουσικής ιστοριας της νυχτας στην Αθήνα:

 

2 bar θυμάμαι, που έπαιζαν αυτά το exodus κεντρο και το decadance στο λοφο του στρεφη. Πρώτο μπαρ που πήγα εβερ ήταν το exodus.

 

http://www.youtube.com/watch?v=t_qPTyy4itI

 

(παλιότερο αλλά έπαιζε nonetheless)

 

KAI   ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ήρθε το BOOZE αυτό το μαγαζί ήταν απίστευτο.

 

 

Στο μεταξύ στη Συγγρού στο MAD  (madchester):

 

 

μετά berlin στο κολωνακι και μετα το τελος της νυχτας στα πετρινα χρονια, άνοιξαν όλα και η Αθήνα έλαμπε τόσο που βαρεθήκαμε να βγαίνουμε. Η καλύτερη φακιν πόλη στον κόσμο.

 

Αχ το ευχαριστήθηκα αυτό το ποστ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχαμε το 90. Και το τρομερό είναι πως ναρκωτικά δοκίμασα μετά από όλα αυτά. Ιν ρετροσπεκτ, το μετανιώνω. Θα έπρεπε να μείνω αμόλυντος. Dork είναι η πραγματική μου φύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κατάλαβα, τι μετανιώνεις. Τα μαγαζιά που πήγες ή τα ναρκωτικά που δοκίμασες;

 

Εγώ πάλι ποτέ δεν γυρνούσα τα κλάμπια και τα μπάρια. Ένα χεβυμεταλάδικο είχε στην Πολίχνη τότες, κάθε μέρα εκεί ήμασταν. Κατατάλλα, κάνα Ναβαρίνο, κάνα λάηβ στα γρασίδια στα πανεπιστήμια, τέτοια. Α και τα αναρχοτέτοια στέκια ΦΛΣ και Βιολογικού. Σπάνια στα χάη μαγαζιά της εποχής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από αυτά ήταν το Φαζ και τα Jungle παρτυ που έπαιζαν παντού. Έχω πάει σε πάρτυ του Γκωτιέ όπου ένιωθα σαν εξωγήινος αλλά τα +soda factory και tessera ήταν λίγο αργότερα.

 

*τα ντραγκζ λεφτερ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γνώμη έχετε για το κοτόπουλο; Πόσο ψηλά το τοποθετείτε γενικά στις προτιμήσεις σας και πόσο καλό το θεωρείτε (καλό όχι με βάση πράματα όπως διατροφική αξία, ποσοστό λίπους κλπ, αλλά με βάση το προσωπικό σας στομάχι);

 

Οι διαπροσωπικές σχέσεις στηρίζονται στην υπομονή, την κατανόηση, ακόμα και στη διαλλακτικότητα καμιά φορά. Τι γίνεται όμως όταν εισπράττεις συνεχώς χλεύη και μίσος; Πώς μπορείς να ξυπνάς κάθε μέρα αντικρίζοντας το ράγισμα που υπάρχει από καιρό και ολοένα μεγαλώνει; Δεν είμαι άγιος, απλά θέλω να σέβεται αυτό που είμαι (κι αυτό που τρώω). Στο κάτω κάτω της γραφής... δεν δήλωσα και χορτοφάγος!

 

Απαντήστε υπεύθυνα,

Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...