Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Το πόδι στην καρέκλα με κέρδισε.

 

--

τους ξενερωσε τον λουσι και τη γιν ο ανθρωποδιωχτης;

 

ρε παπάρα οι τρου μαλακες δεν γκρινιαζουν στους αλλους, στον καθρεφτη γκρινιαζουν. Δεν υπάρχουν άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πόδι στην καρέκλα με κέρδισε.

 

Δεν κατάλαβα, γιατί κοροϊδεύεις; Ο τύπος λέει κάποια πράματα από καρδιάς, αλλά βέβαια εκεί έχουμε φτάσει σαν κοινωνία: η ειλικρίνεια να θεωρείται κάτι το αρνητικό, μια αφορμή για να γελάσουμε με τον άλλο.

 

Να έχεις υπόψιν πως ο συγκεκριμένος έμαθε απ' τις πολεμικές τέχνες να είναι ειρηνικός, αλλά έμαθε κι όλας όποιος τον πειράζει, να μην κωλώνει. Κουφάλα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι σκατα παθατε απο το πουθενα ρε σεις?

 

Θα το σπάσω για μία και μοναδική φορά επειδή είσαι εσύ. Δεν παθαΜΕ.

 

Ο ινσόμνιακ έφαγε μπαν απ'ό,τι κατάλαβα προ καιρού και αποφάσισε να συζητήσει για ισονομία στου κασίδη το κεφάλι (εν προκειμένω το δικό μου). Επειδή έτσι, επειδή είναι ψιλοεύκολο διότι είμαι κώλος και βρακί με τον λούσι και τέτχοια. Ε, I'm too old for this shit.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα το σπάσω για μία και μοναδική φορά επειδή είσαι εσύ. Δεν παθαΜΕ.

 

Ο ινσόμνιακ έφαγε μπαν απ'ό,τι κατάλαβα προ καιρού και αποφάσισε να συζητήσει για ισονομία στου κασίδη το κεφάλι (εν προκειμένω το δικό μου). Επειδή έτσι, επειδή είναι ψιλοεύκολο διότι είμαι κώλος και βρακί με τον λούσι και τέτχοια. Ε, I'm too old for this shit.

 

Πασο...

 

Γενικα παντως οσον αφορα τα ban κλπ επειδη εχω δει καποιες φορες να λαμβανονται περισσοτερο σοβαρα υποψη απ'ο,τι θα επρεπε, chill, it's not real life, it's not permanent (εκτος απο οταν ειναι) και γενικα, μεγαλες αξιες τυπου ισονομιας και πραξεις που θα αρμοζαν στο Ραδαμανθυ ξερωγω δεν κολλανε σε ενα ιντερνετικο φορουμ. Λεω εγω τωρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...