Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Νο, νο, νο. Κατ' αρχάς, έχει νικ ΓΑΤΟ-ΚΟΡΙΤΣΟ. Τα 2 αγαπημένα μου πράγματα σαναλέμε.

Αυτό που είπα είναι πως μπορεί να ΛΕΕΙ πως είναι γκομενάκυ, αλλά άμα δε βάλει πικ, μπορεί να 'ναι και ο Μήτσος ο Σκυλοβοσκός.

 

εσενα τωρα σε τρωει οτι μπορει να ειναι ο μητσος ο σκυλοβοσκος ή οτι εαν πραγματι ειναι γκομενακυ με πολλες γατες ΔΕΝ ξερεις πως ειναι ΙRL?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Για να καταλαβω, εχει παρεξηγηθει κανεις τωρα ή προσπαθουμε να κανουμε χουμορ?</p>

Ουτε κ εγω καταλαβα..ας συνεχίσουμε τη πλακα:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο λόγος που έφαγα, και μάλλον έφαγε και ο τοξοβόλος, 10ήμερο μπαν...

 

Το μήνυμα που με χαρακτήριζε μαλάκα δε ζήτησα να διαγραφεί, περιείχε μία αλήθεια, όπως και το μήνυμα μου χαρακτήριζε συγκεκριμένο χρήστη φασιστάκι όπως αποδεικνύεται απο τις ενέργειες και τα λεγόμενα του στο παρόν φόρουμ.

 

Το κόβω εδώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ζήτησα διαγραφή της καταγραφής ενός γεγονότος που έχω επιβεβαιώσει.

 

Ζήτησα τον αποκλεισμό του υβριστή χρήστη και αυτο είναι θέμα ισονομίας.

 

 

Βασικά ψήνομαι πολύ να βρω όλα τα ποστ σε όλα τα οφφτόπικ με τη λέξη "μαλάκας" μέσα για να συζητήσουμε για ισονομία. Αλλά ξενέρωσα τόσο που αν μπορούσα θα έκανα εγώ μπαν στον εαυτό μου.

Κι επειδή συζητήθηκε το θέμα των προθέσεων, είναι σαφείς του καθενός οπότε μη στεναχωριέσαι, σου αδειάζω τη γωνιά αυτοβούλως.

Μπδγ, και για να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σύκα, η λογοκρισία που ανέφερες δεν έπεσε από τον λούσι - όχι τπτ, μου ήρθε το σχετικό νοτιφικεησιον.

 

Καλή σας συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο λόγος που έφαγα, και μάλλον έφαγε και ο τοξοβόλος, 10ήμερο μπαν...

 

Το μήνυμα που με χαρακτήριζε μαλάκα δε ζήτησα να διαγραφεί, περιείχε μία αλήθεια, όπως και το μήνυμα μου χαρακτήριζε συγκεκριμένο χρήστη φασιστάκι όπως αποδεικνύεται απο τις ενέργειες και τα λεγόμενα του στο παρόν φόρουμ.

 

Το κόβω εδώ.

 

Διαβάστε καλά τις προσβλητικές μου λέξεις:

 

Δεν σου έριξα μπαν. Ούτε σε σένα, ούτε στον τοξοβόλο. Γιατί; Γιατί σας γράφω στις παπαράκλες μου.

Το μήνυμα της γιν δε το έσβησα εγώ. Γιατί; Γιατί σε γράφω στις παπαράκλες μου.

Το δράμα του 10ήμερου μπαν σου, δε το παίρνω στα σοβαρά. Γιατί; Γιατί το γράφω στις παπαράκλες μου.

Είναι το γατοκόριτσο φασιστάκι; Λολ, στις παπαράκλες μου.

Είσαι όντως μαλάκας; Στις παπαράκλες μου.

Υπάρχει ισονομία; Στις παπαράκλες μου.

Έχεις κάτι να σχολιάσεις για τη στάση απάθειας που επιδεικνύω σε τούτο το ποστ;

 

wait for it.

 

Στις παπαράκλες μου.

 

Συνεχίστε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...