Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Super Moderators

Εγώ θέλω να μάθω τους όρους της αναζήτησης που οδήγησε σε αυτή την κολοσσιαία ανακάλυψη.

 

Και το πλούσιο φωτογραφικό υλικό, ναι.

 

Α, επίσης, κύριε συντονιστά, στείλτε μου παρακαλώ μια διεύθυνση να σας στείλω από μήνα ένα βιβλίο, μερσί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια;;; xDDDD

 

Βασικά έψαχνα τον Τσάκωνα στο FB για να τον κάνω φίλο. Βρήκα πρώτα τη Βέρα Γκούμα (της έκανα και request της ΒΑΒΥΛΩΝΙΑΣ) και μέσα στις φώτοζ της, είδα και τα αποκόμματα των εφημερίδων.

 

Αυτή τη στιγμή έχω οδηγηθεί σε άρθρα με τίτλο: Αννα Βίσση: Με τον Αντώνη Σαμαρά ξεπέρασα το μεγάλο μου έρωτα για τον Νταλάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Eίναι ένα θέμα, όταν ο ξύπνιος σου βγαίνει ελαφρώς πιο σουρεάλ από τα όνειρα, n' est pas? Τι να μας πει κι ο Μορφέας, ένα πράγμα.

 

Για το βιβλίο, ναι, πέρασε στο δεύτερο έλεγχο, από εβδομάδα στήνουν σελίδες και πάει για εκτύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια;;; xDDDD

 

Βασικά έψαχνα τον Τσάκωνα στο FB για να τον κάνω φίλο. Βρήκα πρώτα τη Βέρα Γκούμα (της έκανα και request της ΒΑΒΥΛΩΝΙΑΣ) και μέσα στις φώτοζ της, είδα και τα αποκόμματα των εφημερίδων.

 

Αυτή τη στιγμή έχω οδηγηθεί σε άρθρα με τίτλο: Αννα Βίσση: Με τον Αντώνη Σαμαρά ξεπέρασα το μεγάλο μου έρωτα για τον Νταλάρα.

 

 

Ξέρεις, όλοι, απλά περιηγούνται στην wikipedia..;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το υποσχεθηκες και ποθυενα παραεξω η μονο στον εαυτο σου?

 

γιατι αμα ειναι μονο στο εαυτο σου στα τετχοια σου , ουτε αυτος κραταει τις υποσχεσεις του.

δυστυχως παραεξω.αν ηταν στον εαυτο μου δεν θα ανησυχούσα..εχουμε καλη συνεννόηση :P

 

το βραδυ θα πεσει δουλεια δυνατη.εχω να γραψω 4-5 νεες σελιδες,να διορθώσω τα κειμενα της συναδελφου(δηλαδη 5-6 σελιδες ξαναγραψιμο)και να τη περασω ολη για μια αναστήλωση-διορθωση.νταξει δεν εχω κανονισει εξοδους,δεν εχει νικιτα αυριο..θα τα καταφερω..νομιζω..ελπιζω :fear:

Ανακαλύφθηκε η μεγαλύτερη πουτάνα στον κόσμο ολάκερο.

Εδώ το σχετικό θρεντ.

αλλαξε το ονομα σε sherlock.το κερδισες!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γατοκοριτσο δεινει συμβουλες σε αλλους για να τις δω εγω και να κανω κινηση προς εκεινη. Μαλλον

 

 

Το γατοκόριτσο μέχρι να ποστάρει πικ, θεωρείται άνδρας με τριχοφυία πέρσικης γάτας.

tumblr_m9ghe8Jm2e1qby572o1_250.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...