Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδεραστια, βια στο σπιτι κλπ κλπ. Δημοκρατια δεν ειναι να δεχομαστε και αυτα?

 

Όχι, αυτά δεν είναι πολιτικές πεποιθήσεις, αυτά είναι παράνομες ενέργειες.

 

Απο ποτε το πιστευω σημαινει εφαρμοζω?

τουλαχιστον οταν τα πιστευω σου αντιβαινουν σε κανονες θεσπισμενους απο την πλειοφηφια.

 

ας πιστευει ο καθενας ο,τι θελει να πιστευει ομως το να μπαινει μπροστα στα πιστευω και τα δικαιωματα καποιου αλλου ειναι τουλαχιστον ανηθικο. (ας κοιταει προς ο,ποια κατευθυνση.) 

 

Το αντίθετο έχω γράψει. Γράφω, πιστεύω διάφορο του εφαρμόζω... Πιστεύεις ό,τι θες, εφαρμόζεις ό,τι επιθυμεί το μεγαλύτερο μέρος του συνόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

τούφας δεν ξέρω αν εννοούσε αυτό ο παραπάνω, αλλά αν κάποιος πει "θελω να δερνω τη γυναίκα μου" δεν πρέπει να είναι παράνομο. Αν την δείρει, ευνουχισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να το κάνω λιανά...

 

Δέρνω τον ΓΑΠ, πάω φυλακή, αφού σύμφωνα με την δημοκρατία είναι παράνομο

Σχεδιάζω να δείρω τον ΓΑΠ, πάω φυλακή, αφού σύμφωνα με την δημοκρατία είναι παράνομο.

Πιστεύω ότι πρέπει να φάει ξύλο ο ΓΑΠ!!! Πρέπει να παώ φυλακή;;; Δεν έχω το δικαίωμα να το πιστεύω ;;; Δεν είπα ότι σκοπεύω να το κάνω ή ότι θα το κάνω. Λέω απλά ότι κατά την προσωπική μου άποψη, πρέπει να φάει σούτια ο ΓΑΠ... Παρανομώ ;;

 

αυτό ρωτάω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι πρέπει να φάει ξύλο ο ΓΑΠ!!! Πρέπει να παώ φυλακή;;; Δεν έχω το δικαίωμα να το πιστεύω ;;; Δεν είπα ότι σκοπεύω να το κάνω ή ότι θα το κάνω. Λέω απλά ότι κατά την προσωπική μου άποψη, πρέπει να φάει σούτια ο ΓΑΠ... Παρανομώ ;;

Όχι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να το κάνω λιανά...

 

Δέρνω τον ΓΑΠ, πάω φυλακή, αφού σύμφωνα με την δημοκρατία είναι παράνομο

Σχεδιάζω να δείρω τον ΓΑΠ, πάω φυλακή, αφού σύμφωνα με την δημοκρατία είναι παράνομο.

Πιστεύω ότι πρέπει να φάει ξύλο ο ΓΑΠ!!! Πρέπει να παώ φυλακή;;; Δεν έχω το δικαίωμα να το πιστεύω ;;; Δεν είπα ότι σκοπεύω να το κάνω ή ότι θα το κάνω. Λέω απλά ότι κατά την προσωπική μου άποψη, πρέπει να φάει σούτια ο ΓΑΠ... Παρανομώ ;;

 

αυτό ρωτάω

Δεν παρανομεις, το θεμα ειναι οτι η γραμμη ειναι λεπτη, και οταν εχεις πολλα ατομα μαζι, ειναι πιο ευκολο να την περασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μπερδευτηκες στο μετρημα.

δε τη μετρανε απο το κωλοσφουνι...

 

Δε μπερδευτηκα καθολου. Τωρα που την ξανακοιταω πρεπει να ειναι πανω απο 25 ποντους τελικα....δες την κι εσυ...

 

 

post-256785-0-02104800-1363483509_thumb.jpg

 

 

Παρε και λιγο Chuck

 

http://www.youtube.com/watch?v=z6x3HDn9Bvo

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μερες.

ΠΕιτε κανα γιατροσοφι για hangover γιατι το κεφαλι παει να σπασει απο τις τεκιλες. Γλυκο εφαγα, τον αμπακο απο νερο ηπια, φραπε εχω φτιαξει αλλα το σφυρι στο κεφαλι δε σταματα.

 

Δεν ξαναπινω τελος, I'm too old for this shit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...