Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Συνδέομαι, μένει για λίγο κανονικά και ύστερα βαράει αποσύνδεση χωρίς κανένα μήνυμα και χωρίς να κρασάρει το πρόγραμμα.

 

Τέσπα, θενξ, θα δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σιχαινομαι τις αποκριες. Ωστοσο πρεπει να παω σε ενα παρτι μασκε (απαραιτητα μασκε) το Σαββατο. Οποτε αποφασισα να ντυθω το βαρετο punkιο. Punk δλδ και βαρετο επειδη βαριεμαι. Τεσπα jumbo περουκα με τεραστιο μοικαν, 2 δαχτυλιδια skull, 10 ψευτοpiercing, περικαρπιο, περιλαιμιο, μανικι tattoo μονο 13 ευρω :P

Το σκισμενο τζιν και οι παραμανες ευτυχως υπαρχουν :lol:

Αμα βρω απο τον κολλητο μου καμια περιεργη μπλουζα θα ειμαι τζετ, αλλιως Maiden απο το '99.

 

 

Kαμια ιδεα για τιποτα εξτρα δεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέομαι, μένει για λίγο κανονικά και ύστερα βαράει αποσύνδεση χωρίς κανένα μήνυμα και χωρίς να κρασάρει το πρόγραμμα.

 

Τέσπα, θενξ, θα δω.

 

Σοβαρα, ποιος χρησιμοποιει μσν το '13;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λες ε? Κι εμενα δε μου πολυκαθεται οντως, η μαυρη ισως σκασει καλυτερα ναι και με κανα σκισιμο ισως ειναι πιο κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες ε? Κι εμενα δε μου πολυκαθεται οντως, η μαυρη ισως σκασει καλυτερα ναι και με κανα σκισιμο ισως ειναι πιο κομπλε.

 

 

βρες καμιά παλιά μαύρη, ή πάρε καμιά από τα τζάμπο με 2-3 ευρά. Κάνε παράλληλα σκισίματα από 3-4 δεξιά κι αριστερά περίπου όπως πάνε τα πλευρά σου. Βάλε και καμιά 10ριά παραμάνες παράλληλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...