Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

τα ποδια μου δεν υπαρχουν απο τον πονο!

lefter ποναω στην καμαρα απο κατω, και στο κοκκαλο που ειναι τερμα ακρη πισω απο το μικρο δαχτυλο, αυτο μου βγαινει/σηκωνεται και λιγο πιο πανω. Τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ποδια μου δεν υπαρχουν απο τον πονο!

lefter ποναω στην καμαρα απο κατω, και στο κοκκαλο που ειναι τερμα ακρη πισω απο το μικρο δαχτυλο, αυτο μου βγαινει/σηκωνεται και λιγο πιο πανω. Τι να κανω?

 

Οι καινούριοι πάτοι φταίνε; Ίσως επειδή άλλαξε ο τρόπος που πατάει το πόδι σου;

 

Καταρχήν, χλιαρό νεράκι σε λεκάνη, βούτηγμα τα ποδάρια μέσα, μασαζάκι χαλαρό, ξεκούραση.

 

Αν όντως αυτό εμφανίστηκε λόγω των πάτων, ίσως είναι και καλό σημάδι. Θα έλεγα να τους δοκιμάσεις σε μικρές βολτίτσες, δηλαδή όχι σε φάση που θα είσαι 20 ώρες όρθιος ξερωγώ, αλλά όταν πας καμιά βολτίτσα πχ, για λίγη ώρα στην αρχή, μετά για περισσότερη, κοκ. Δεν αποκλείεται βέβαια ο πάτος απλά να μην κάνει για σένα και στο τέλος να τον σουτάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καινούριοι πάτοι φταίνε; Ίσως επειδή άλλαξε ο τρόπος που πατάει το πόδι σου;

 

Καταρχήν, χλιαρό νεράκι σε λεκάνη, βούτηγμα τα ποδάρια μέσα, μασαζάκι χαλαρό, ξεκούραση.

 

Αν όντως αυτό εμφανίστηκε λόγω των πάτων, ίσως είναι και καλό σημάδι. Θα έλεγα να τους δοκιμάσεις σε μικρές βολτίτσες, δηλαδή όχι σε φάση που θα είσαι 20 ώρες όρθιος ξερωγώ, αλλά όταν πας καμιά βολτίτσα πχ, για λίγη ώρα στην αρχή, μετά για περισσότερη, κοκ. Δεν αποκλείεται βέβαια ο πάτος απλά να μην κάνει για σένα και στο τέλος να τον σουτάρεις.

Oχι δεν εχουν ερθει ακομα %#$^ το σπιτι τους μεσα.

Τωρα την βγαζω με κατι αλλους που ειχα, και με 2 διαφορετικα παπουτσια. Ο πονος ειναι πιο εμφανης στο ενα ζευγαρι που εχει τους μαμισιους πατους. Πως θα ξερω αν το παπουτσι ειναι για μενα χωρις να γαμευσω τα ποδια μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Καλημέεερα, καρτούλα Wind θέλουμεεεε;

-Εε, δεν έχω ταυτότητα.

-Αα, δε πειράζει καλέ, βάζουμε δικά μας στοιχεία!

-Κι αν είμαι ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ;

-Είσαι τρομοκράτης;

-Αν ήμουν θα στο έλεγα;

-Εεε, μπορείς να μου βάλεις ένα ποτήρι νερό μήπως;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη μπορεις να βγαζεις καρτες για κινητο σε αλλο ονομα και να τις πουλας σε τρομοκρατες!

 

Θα καναμε σαν 29Φ μια παραγγελια αλλά δεν έχουμε ταμείο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη μπορεις να βγαζεις καρτες για κινητο σε αλλο ονομα και να τις πουλας σε τρομοκρατες!

 

Θα καναμε σαν 29Φ μια παραγγελια αλλά δεν έχουμε ταμείο.

 

γιατί, μήπως έχετε τίποτα άλλο;

 

Oχι δεν εχουν ερθει ακομα %#$^ το σπιτι τους μεσα.

Τωρα την βγαζω με κατι αλλους που ειχα, και με 2 διαφορετικα παπουτσια. Ο πονος ειναι πιο εμφανης στο ενα ζευγαρι που εχει τους μαμισιους πατους. Πως θα ξερω αν το παπουτσι ειναι για μενα χωρις να γαμευσω τα ποδια μου?

 

δεν νομίζω ότι υπάρχει τρόπος... Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι αυτό που σου είπα, δηλαδή μην τους βάλεις μόλις τους πάρεις και πας για ένα 14ωρο ορθοστασίας στην δουλειά, δοκίμασέ τους σε καμιά πιο χαλαρή φάση.  Εδώ στο ελλάντα πάντως υπάρχουν εταιρείες που φτιάχνουν πάτους εξατομικευμένους, μόνο για σένα, με μετρήσεις πελματογράφου. Δεν μπορεί να μην υπάρχουν κι εκεί.

 

 

 

 

ξεποδαριάστηκα κι εγώ σήμερα μπαη δε γουέη...

...Και τώρα ένα σύνθημα που όλους μας ενώνει, ................., γουρούνια, δολοφόνοι. Συπληρώστε σωστά το κενό  και κερδίστε μια γκλομπιά στο κεφάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...