Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

χθες με έστειλαν απο την μονάδα νοσοκομείο γιατι είχα 39 πυρετό και μου είχαν βάλει πεταλούδα με ορό στο χέρι

σε μια φάση κοιτάζω τον ορό και είχε σταματήσει να βγάζει αλλα το σωληνάκι είχε γεμίσει αίμα μέχρι επάνω επάνω στον ορό

 

λεω σε μια χοντρή 40άρα νοσοκόμα που το έπαιζε μπεμπέκα και εκανε λες και ήταν στον ζωολογικό κήπο με κάτι άλλους να έρθει να το δει και μου λέει δεν πειράζει , μια χαρά είναι

 

αρχίζω και εγώ κάτι μπινελίκια , λέω και σε ένα γιατρό οτι θα σηκωθώ και θα την πάρω στο κυνήγι με τον ορό και ήρθε επιτέλους και γύρισε μια μλκία σαν βαλβίδα και άρχισε να βγάζει πάλι ορό .

στο τέλος πάει να μου αφαιρέσει την πεταλούδα πριν φύγω και την κουνούσε πέρα δώθε και έβλεπα το σωληνάκι να κουνιέται κάτω απο το δέρμα λες και έσκαβε να βρει χρυσό ..

 

καλά αυτές που τις βρίσκουν ?????????! εχω ακούσει και για άλλες περιπτώσεις σε εκείνο το νοσοκομείο ..

 

και σφαίρα να φάω δεν πρόκειται να ξαναπατήσω εκει μέσα , με τα δόντια θα την βγάλω O_O

 

εντωμεταξύ πρωί πήγα και έφυγα βράδυ , τόσες εξετάσεις δεν έχω ξανακάνει στην ζωή μου :o!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν πεταλούδα νίκοκ, φλεβοκαθετήρας ήταν. Και αυτό που κουνιόταν ήταν σωληνάκι σιλικόνης, δε μένει μέσα η βελόνα.

Και είναι όντως φυσιολογικό να αιματώνεται λίγο ο ορός, αλλά το να φτάνει από τη φλέβα σου ως το μπουκάλι είναι κατάφορη παραβίαση νόμων φυσικής, εκτός αν το μπουκάλι είχε πέσει κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν πεταλούδα νίκοκ, φλεβοκαθετήρας ήταν. Και αυτό που κουνιόταν ήταν σωληνάκι σιλικόνης, δε μένει μέσα η βελόνα.

Και είναι όντως φυσιολογικό να αιματώνεται λίγο ο ορός, αλλά το να φτάνει από τη φλέβα σου ως το μπουκάλι είναι κατάφορη παραβίαση νόμων φυσικής, εκτός αν το μπουκάλι είχε πέσει κάτω.

"The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.

Only a fool would take anything posted here as fact."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζετε οτι λεω ψεματα ?

αμα λεω ψέματα να πεθάνω πριν προλάβω να κανω κλικ στο "Απάντηση"

 

edit : είδατε ? αλήθεια λέω.

 

για να εξηγήσω λίγο παραπάνω.

ο ορός είχε μαζέψει λες και τον είχε ζουλίξει κάποιος και είχε αφαιρέσει από μέσα τον αέρα και έβγαζε αίμα στον ορό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζεται οτι λεω ψεματα ?

αμα λεω ψέματα να πεθάνω πριν προλάβω να κανω κλικ στο "Απάντηση"

 

edit : είδατε ? αλήθεια λέω.

 

Έχεις τη γλώσσα ρυθμισμένη στα Αγγλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...