Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιι καλέ πως χοροπηδάν έτσι αυτά; :confused:  Καβαλάν ανετα ενα παιδάκι!

 

εχω λιωσει, αλλα δεν επρεπε να το πας στην αστυνομία ρε τοξο?

 

ποιό ρε Άθλιε, το μωρό; Ή το ποντίκι;

 

 Το audi. 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Λατρευω την επικοινωνία σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

Μπορεί κανείς να μου βρει τους στίχους; Ψάχνω αλλά παραδόξως δεν τους έχει το yt, μόνο το ρεφρέν

 

Μόνο σήμερα ο best το έχει βάλει τρεις ή τέσσερις φορές. Είπαμε καλό αλλά χάνει και την αξία του έτσι.

 

 

Επίσης, καλά και τα κλασσικά κομμάτια που βάζει αλλά εδώ και τρεις μήνες επαναλαμβάνονται τραγικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

jesus

 

 

Μπορεί κανείς να μου βρει τους στίχους; Ψάχνω αλλά παραδόξως δεν τους έχει το yt, μόνο το ρεφρέν

 

Μόνο σήμερα ο best το έχει βάλει τρεις ή τέσσερις φορές. Είπαμε καλό αλλά χάνει και την αξία του έτσι.

 

 

Επίσης, καλά και τα κλασσικά κομμάτια που βάζει αλλά εδώ και τρεις μήνες επαναλαμβάνονται τραγικά...

 

το ξερεις οτι ο best εχει πεθανει και παιζει η playlist?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jesus

 

 

το ξερεις οτι ο best εχει πεθανει και παιζει η playlist?

Ναι αλλά όχι τα ίδια κάθε μέρα, άλλες μέρες έβαζε όλο κλασσική ενώ σήμερα αυτό 3 φορές τουλάχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λιγα χρονια που θα χεις υπερταση ρε. και θα σε παιρνουν οι φιλοι σου να πατε για τσιπουρα ρε. και δε θα μπορεις. θα δεις τι καλα.

 

κατατα δε ξερω αν ειναι απο τη μύτη ή απο το στομάχι ο σκατόβηχας. Και πάω σε φίλο να μείνω το τριήμερο αν βήχω ετσι θα με διώξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...