Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αισθανομαι δεινοσαυρας οταν δια,βάζα για φεησμπκα.στα διαλα.ποτε θα εκσυχρονιστω,Α?

 

 

12 μηνυματα μεχρι να σουσουμιστω και να συνταξω.στα διαλα ξανα ρε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μη το παιρνεις κατακαρδα και γω μεχρι πριν ενα χρονο δεν ειχα. Αλλά απο την αναγκη να κοψω τη καθε μαλακία που μου πετανε ξερω καλα τις ρυθμισεις του :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να σκάσετε μια κ να μου συμπαρασταθήτε στο δράμα μου?Λέτε να νικήσει η Ισπανία?Θα πάθω εγκεφαλικό να πούμε.Αγωνιώ,είμαι ράκος,είμαι σα τη Βίσση στο 12.

 

Πάω να βάλω μαύρη μπογιά στα μάτια να τρέχουν τα δάκρυα για πιο παραστατικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, 100 ευρώ δεη στο χωριό με ήρθε. Τι 100 ευρώ τους καριόληδες. 120 πληρώνω περίπου στο σπίτι μου. Λ΄'ετε να με κλέβουν ρεύμα; Λέτε να έχω διαρροή; Λέτε τίποτα άλλο; Να ανοίξω ένα τόπικ στο μπλαμπλά λέτε, να κάνει παρέα με καμιά 100σταριά παραπλήσια;

μωρε μπραβο

και γω απο χωριο ειμαι αλλα ερχοντε κατι 450αρες.σταυτια.λετε να με κλεβουν.ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΩ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

από ότι ήξερα 100 ήταν και το πάνε στα 50... state your sources!

το είδα στις ειδήσεις της NET πριν καμιά ώρα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε μπραβο

και γω απο χωριο ειμαι αλλα ερχοντε κατι 450αρες.σταυτια.λετε να με κλεβουν.ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΩ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ

 

ναι ε; Εγώ στο χωριό πάω μόνο τα ΣΚ όμως ρε γαμώτο. Και όχι όλα. 450άρες, τι διάλο καις ρε μάστορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου την έχουν πέσει 5 σπανιόλοι σε ένα καιροφόρουμ κ μου κάνουν ψυχολογικό πόλεμο ότι θα νικήσουν.

 

βοήθεια λυγίζει το πνεύμα μου συντρόφια πατριώτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεε, άμα έχεις καμιά τριώροφη βίλα ρε ψηλέ, έτσι εξηγείται... Εγώ 30 μέτρα έχω...

τι βιλα ρε μαστορι;130τμ αλλα ειμαστε 5μελης οικογενεια.πλυντηρια,ηλεκτρικες κουζινες σκατα,γαμησετατωρα μαλακια εκανα που τα θυμηθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...