Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ας σώσουν κάνα φράγκο από τα στραβόγυαλα, μπας και μας πληρώσουν εμάς ποτέ, μουχαχαχα.



αν διαγράψω έναν φίλο από το φέησμπουκ, ενημερώνεται αυτός γι την διαγραφή; Πως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

ας σώσουν κάνα φράγκο από τα στραβόγυαλα, μπας και μας πληρώσουν εμάς ποτέ, μουχαχαχα.

 

αν διαγράψω έναν φίλο από το φέησμπουκ, ενημερώνεται αυτός γι την διαγραφή; Πως;

Οχι δεν ενημερωνεται, εκτος αν δει πως λειπεις και σε ψαξει.

Για να αποφυγεις το δευτερο κανε τον και block οποτε και να σε ψαξει θα ειναι σαν να μην υπαρχεις πια στο fb.

 

Bεβαια αν σε ψαξει με αλλο λογαριασμο θα σε δει και θα καταλαβει ολα τα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας σώσουν κάνα φράγκο από τα στραβόγυαλα, μπας και μας πληρώσουν εμάς ποτέ, μουχαχαχα.

 

αν διαγράψω έναν φίλο από το φέησμπουκ, ενημερώνεται αυτός γι την διαγραφή; Πως;

 

 Εγω αυτους τους εχω βαλει σε μια restricted list και εχω ησυχασει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν διαγράψω έναν φίλο από το φέησμπουκ, ενημερώνεται αυτός γι την διαγραφή; Πως;

Οχι δεν ενημερωνεται αλλά οπως ειπε ο Κρις μπορεις να βαλεις τον καθε ανεπιθυμητο (που δε θες να υποψιαστει οτι πηρε ποδι) στη λιστα "περιορισμενοι" που θα βλεπουν μονο τις δημοσιες ενημερωσεις σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παίδες.

 

Στα τέτοια μου κι αν ενημερωθεί βασικά, απλά ήθελα να ξέρω αν το ξέρει.  Μια ξαδέρφη μου διέγραψα, βαρέθηκα να βλέπω τις μαλακίες της συνέχεια. Με προσκαλούσε τρεις την μέρα να παίξω ένα παιχνίδι ναούμ, μου έσπασε το πέουλο.



 Και κυριως δεν θα βλεπεις εσυ τις δικες τους :-D

 

 

Ααααα να μπράβο, αυτό ήθελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παίδες.

 

Στα τέτοια μου κι αν ενημερωθεί βασικά, απλά ήθελα να ξέρω αν το ξέρει.  Μια ξαδέρφη μου διέγραψα, βαρέθηκα να βλέπω τις μαλακίες της συνέχεια. Με προσκαλούσε τρεις την μέρα να παίξω ένα παιχνίδι ναούμ, μου έσπασε το πέουλο.

 

 

 

Ααααα να μπράβο, αυτό ήθελα.

Βασικα και σε αυτο υπαρχει λυση. :-D

Πας επανω δεξια στο κουμπακι ρυθμισεις, πατας ρυθμισεις λογαριασμου-> μπλοκαρισμα και ->μπλοκαρισμα προσκλησεων για εφαρμογες(εχει και για εκδηλωσεις) απο ταδε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα και σε αυτο υπαρχει λυση. :-D

Πας επανω δεξια στο κουμπακι ρυθμισεις, πατας ρυθμισεις λογαριασμου-> μπλοκαρισμα και ->μπλοκαρισμα προσκλησεων για εφαρμογες(εχει και για εκδηλωσεις) απο ταδε.

 

σιγά μην φθείρω το πανάκριβο (6 ευρώ) ποντίκι μου για να αποκλείσω το βούρλο. Τον μπούλο και τέλος, μουχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγχωθεί.Η Ισπανία κ η Ελλάδα κονταροχτυπιόντε για το ποιά θα βγεί θερμότερη χώρα στην Ευρώπη κατά τη διάρκεια του τρέχοντος χειμερινού τριμήνου (Δεκ Ιαν Φεβ).Με μια μέρα to go οι μέσες θερμοκρασίες της Ελλάδας και της Ισπανίας από τους 4 θερμότερους μετεωρολογικούς τους σταθμούς είναι στους 14.44C ακριβώς κ για τις 2.Καλά Ιταλίες,Πορτογαλίες κ σια έχουν μείνει πίσω.

 

Πάμε όλα για όλα αύριο...Αν κ η πρόβλεψη για τους διαγωνιζόμενους Ισπανικούς σταθμούς στη περιφέρεια της Μάλαγας είναι μέχρι 14 βαθμοί αύριο ενώ για τους διαγωνιζόμενους από Ελλάδα στη Κρήτη είναι για μέχρι 17 βαθμούς.

 

Θα νικήσουμε?Δε μπορώ την αγωνία.It's killing me bitches

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, 100 ευρώ δεη στο χωριό με ήρθε. Τι 100 ευρώ τους καριόληδες. 120 πληρώνω περίπου στο σπίτι μου. Λ΄'ετε να με κλέβουν ρεύμα; Λέτε να έχω διαρροή; Λέτε τίποτα άλλο; Να ανοίξω ένα τόπικ στο μπλαμπλά λέτε, να κάνει παρέα με καμιά 100σταριά παραπλήσια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...