Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οοοολο μαλακιες.

 

Λεφτερ εγω που εχω να γυμναστω κανονικα απο το γυμνασιο παίζει να εχω ασταθη δισκο πωστονλεν ; Προλαβαινω να το σωσω αν τις βαραω διπλες απο σημερα;; Μέχρι 1η-2α λυκειου βεβαια εκανα τουλαχιστον 30κμ τη βδομαδα με ποδηλατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εσύ πασά μου δεν το σώζεις με τίποτα. Το "αν βαράω διπλές από σήμερα" το λες για ξεκάρφωμα ε; Θες να πιστέψουμε ότι ως σήμερα βαράς μονές; Τεσπά, για αρχή διπλασίασε το ημερήσιο κοντέρ σου και βλέπουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ρε μαλακα στους αλλους ξερεις να δινεις δωρεαν οδηγιες. Λοιπον θα σε κλεισω ραντεβου με τον ΕΟΠΥΥ ετσι για το χαβαλε να ερθω να με κερασεις καφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είχα πάει εκεί, έκανα το τεράστιο λάθος και δεν είχα κάμερα μαζί μου. Μην το κάνεις κι εσύ αυτό το λάθος.

καλό το αστείο, αν δεν είχα κάμερα δεν θα πήγαινα.Κατά τ'άλλα μια παραλία είναι,το αμερικάνικο νεκροταφείο και μπανκερς. Το να τους δώσω νόημα με τον φακό είναι το ενδιαφέρον και γι' αυτό πάω - και αμφιβάλλω αν θα το καταφέρω κιολας. Αν και το πιο βασικό είναι να κάνω μάθημα ιστορίας στην κόρη μου on location.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλό το αστείο, αν δεν είχα κάμερα δεν θα πήγαινα.Κατά τ'άλλα μια παραλία είναι,το αμερικάνικο νεκροταφείο και μπανκερς. Το να τους δώσω νόημα με τον φακό είναι το ενδιαφέρον και γι' αυτό πάω - και αμφιβάλλω αν θα το καταφέρω κιολας. Αν και το πιο βασικό είναι να κάνω μάθημα ιστορίας στην κόρη μου on location.

Ποιο αστείο; Ακριβώς επειδή είναι τεράστιας ιστορικής σημασίας το μέρος αυτό (όπως και η Μπαστόν) αξίζει να το αποθανατίσεις. Επίσης μην ξεχάσεις να πας πιο πάνω στο αριστερό (έτσι όπως το κοιτάς εσύ με πλάτη την θάλασσα) οχυρό όπου υπάρχουν ακόμα τα MG-42.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΕΟΠΥΥ καταργεί το επίδομα για γυαλιά μυωπίας???! Ο.ο

τελεια..τοσα χρονια δεν πηγαινα να παρω νεα γυαλιά και τωρα που ελεγα επιτέλους να παρω το καταργούν.ΤΕΛΕΙΑ!θα μεινω με τη σαβουρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχε ποσταρει καποιος εδω μεσα για φτηνα γυαλια παντως

 

ναι ο parsifal είχε αναφερθεί στο http://www.zennioptical.com/ αλλά επειδή θέλω για 6.5 μυωπία δεν με συμφέρει τόσο απέξω... είχα βγει και κάτι ωραία κοκάλινα με καλό τζάμι και με 4 πακέτα φακών επαφής στα 250€ από γνωστή αλυσίδα... fml

 

http://www.agelioforos.gr/default.asp?pid=7&ct=1&artid=170033

μειώνει στο μισό το συγκεκριμένο επίδομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...