Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να βιάσω μερικά αντρικά κολαράκια αυτή τη στιγμή.Με έπιασε το αντρουά.Στηθήτε

 

Ιν άδερ νιουζ το joint account μας είναι κατά 2.3k  λιριά φτωχότερο από τις αρχές του έτους μέχρι και πριν λίγο που έφυγε το τελευταίο ντονεισιον σε τσαριτι.Συνολικά 2 τσάριτι εδώ, 1 αμέρικας κ ένα άφρικα.Γαμώ το γκέι ακτιβισμό μου γαμώ.Έλα παίδες υποστηρίξτε κ σεις.Χώστε κ καμιά υπογραφή στο λινκ της υπογραφής μου.We need u όσο κ γκάου να είστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Γι' αυτό δε θα πετύχετε ποτέ ρε. Γιατί θέλετε να πηδάτε σαν άνδρες αλλά ικετεύετε σα γκόμενες.

Σας έχει μπερδέψει ο διττός ρόλος, ξυπνάτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wow έμαθα ότι το διττός γράφεται με δύο τ.

 

Βάλε μια υπογραφή Λούσι να πούμε κ άσε το πρόλογο.Δώσε το καλό παράδειγμα σαν κάβλας μοντ που είσαι κ ας μας ταλανίζει η cognitive διχοτόμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό σε λατρεύω.Να τον ακούτε τον Λούσι αγοριτσάκια.

 

Ενεργοποίησε τώρα και τον αριθμό του profile views μου γιατί κάποιος κόμπλας με έχει παγώσει από τέλη Δεκέμβρη.Σαμποτάρετε το άστρο μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλε επίσημα ο υπουργός/υφυπουργός πολιτισμού επιστολή στην Αγγλία για τα γλυπτά του Παρθενώνα και τα ανέφερε σαν μάρμαρα;

 

Μα άμα τα "σπάσεις" με pickaxe μάρμαρο θα πάρεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλε επίσημα ο υπουργός/υφυπουργός πολιτισμού επιστολή στην Αγγλία για τα γλυπτά του Παρθενώνα και τα ανέφερε σαν μάρμαρα;

 

Συν ότι το θέμα είναι ΚΑΙ "Ελγίνεια μάρμαρα", άρα.

 

Και δεν είναι αγαλματα, απεικονήσεις στις μετόπες του Παρθενώνα είναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξυπνάω 4:30 το πρωί και μέχρι τις 5:30 που έφυγα για την δουλειά. η γυναίκα μου κοιμόταν. Γυρνάω στις 3:30 από την δουλειά και συνεχίζει να κοιμάται. 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=XQY5_7kiUNU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξυπνάω 4:30 το πρωί και μέχρι τις 5:30 που έφυγα για την δουλειά. η γυναίκα μου κοιμόταν. Γυρνάω στις 3:30 από την δουλειά και συνεχίζει να κοιμάται. 

 

Έχασα πάσα ιδέα. Νόμιζα πως έχεις στρατιωτική πειθαρχία, τελικά ποιος κάνει κουμάντο στο τσαρδί σου; Α ρε, μας έφαγε ο φεμινισμός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικο.αφου αφου εσυ εισαι η γυναικα σου ;)

το πιασατε το υπονοουμενο...ετσαααααα;!

Η εργασία απελευθερώνει.

 

Έχασα πάσα ιδέα. Νόμιζα πως έχεις στρατιωτική πειθαρχία, τελικά ποιος κάνει κουμάντο στο τσαρδί σου; Α ρε, μας έφαγε ο φεμινισμός.

Εγώ φταίω ρε, το ξέρω! Έπρεπε εξαρχής να την είχα μάθει να μου βαράει προσοχή και να ακολουθεί εντολές. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...