Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καφετεριομπαρ στεκι φαση οπου πηγαινω συνεχως με φιλους, κολλητους, φιλες, κοπελες κλπ

 

Σημερα παω για μπυρα με δυο φιλες. Σκαει η μια εκ των σερβιτορων (ασχημη και ξινη πριν ερωτηθω) και μου λεει δυνατα: "Ολο με καινουρια ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ σκας μυτη" 

Κοκκαλο εγω. "Εεε φιλες ειναι" 

Απαντηση της στη μεση του μαγαζιου "Tο καταλαβα, οι συγκεκριμενες ειναι πολυ μικρες"

Οι κοπελες ηταν οντως μικρες, low profile (πολυ) κι ετς.

 

Πως μπορει κανεις να μπλεξει απο το πουθενα!

 

Της αυτωνεις ο,τι εχει και δεν εχει ή οχι ξερωγω?

Καλη χαλαστρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

Eντελως ομως!

Και φαντασου πως με τη συγκεκριμενη δεν ειχα και ποτε πολλα πολλα οποτε να εχει βαση ο και καλα χαβαλες.

 

Που στο κατω κατω κανε τον χαβαλε σου οταν σηκωθω και με πετυχεις μονο μου, μη μου ξεσκιζεις τη φαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eντελως ομως!

Και φαντασου πως με τη συγκεκριμενη δεν ειχα και ποτε πολλα πολλα οποτε να εχει βαση ο και καλα χαβαλες.

 

Που στο κατω κατω κανε τον χαβαλε σου οταν σηκωθω και με πετυχεις μονο μου, μη μου ξεσκιζεις τη φαση.

Έχει τύχει στον αδερφό μου αντιστοιχη φάση. Αλλά ήταν με γκόμενα, όχι φίλη. Ήθελε να κάψει το μαγαζί από τα νεύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ pretentious biααααtch :P

Ε ναι αφιέρωσα 22 χρόνια από τη ζωή μου στην κλασική, έβγαλα κάλους στα δάχτυλα για να πάρω τα πτυχία μου, έπαιζα μπαχ ακόμα και στον ύπνο μου, τι πιο πρητενσιους :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι αφιέρωσα 22 χρόνια από τη ζωή μου στην κλασική, έβγαλα κάλους στα δάχτυλα για να πάρω τα πτυχία μου, έπαιζα μπαχ ακόμα και στον ύπνο μου, τι πιο πρητενσιους :ρ

 

Μπαχ, σιγά τα οά.;ρ

 

(κλασσική νεοελληνική κατάρριψη επιχειρήματος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...