Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Toufas, τι τσοντα, στις τσοντες αυτη θα θελει 4πλη ολοσωμη σκουπιδοσακουλα, stress tests (προσπαθησαμε να) κανουμε. (bank stress test wiki για λεπτομερειες)

 

Thresh αυτο ακριβως. Προσομοιωση ρε φιλε, προσομοιωση κι εγινε σαν το πανι. Και μετα αναρωτιουνται γιατι ειναι αγγουροκρατουμενος ο κλαδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεις και Γαλλικα ρε Ναπολεων....?

δηλαδη ΚΑΙ ΟΥΚας ΚΑΙ Γαλλικα ΚΑΙ μαλακτικο?

Bien sur! Το μαλακτικό όμως που κολλάει;  :huh:

 

Θες να σου πω τώρα ότι γνωρίζω και λίγα Ρώσικα; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίτιρι κιλογκράμα, πιέτς τίσιτς ντόλαρουβ. Βου ζαιντερεσόβανι;

 

Τσιαντετσι γατσιμητσισου τσιματσιλατσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιαντετσι γατσιμητσισου τσιματσιλατσικα.

 

 

 

Какого хрена ты просто чертовски говорят обо мне, ты, маленькая сука? Я вас знаю, я закончил верхней части моего класса в спецназа ВМС, и я был вовлечен в многочисленные тайные набеги на Аль-Каиду, и я более чем 300 подтвержденных побед. Я обучаюсь в гориллу войны, и я верхней снайпер во всей вооруженных сил США. Вы для меня ничего, а просто другую цель. Я буду уничтожить вас к черту с точностью равных которому еще никогда не видели раньше на этой земле, помяните мое чертовски слова. Вы думаете, что вы можете уйти с того, что дерьмо ко мне через Интернет? Подумайте еще раз, ублюдок. Как мы говорим Я связываюсь с моим тайным сеть шпионов на территории США и ваш IP в настоящее время прослеживается прямо сейчас, так что вам лучше подготовиться к буре, опарыш.Шторм, который уничтожает жалкий, что вы звоните вашей жизни. Ты чертовски мертв, детка. Я могу быть в любом месте, в любое время, и я могу убить тебя в более семисот способами, и это только голыми руками. Я не только широко подготовку в рукопашном бою, но у меня есть доступ ко всему арсеналу морской пехоты Соединенных Штатов, и я буду использовать его в полной мере, чтобы вытереть задницу несчастной с лица континента, вы немного дерьма. Если бы ты только мог знать, что возмездие нечестивым ваш маленький "умный" комментарий был готов обрушить на вас, может быть, вы провели свой ​​гребаный язык. Но вы не могли бы Вы не сделали, и теперь вы платите цену, вы проклятый идиот. Буду дерьмо ярости всем вам, и вы будете тонуть в нем. Ты чертовски мертв, детка.

 

mqmRvEn.jpg

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Какого хрена ты просто чертовски говорят обо мне, ты, маленькая сука? Я вас знаю, я закончил верхней части моего класса в спецназа ВМС, и я был вовлечен в многочисленные тайные набеги на Аль-Каиду, и я более чем 300 подтвержденных побед. Я обучаюсь в гориллу войны, и я верхней снайпер во всей вооруженных сил США. Вы для меня ничего, а просто другую цель. Я буду уничтожить вас к черту с точностью равных которому еще никогда не видели раньше на этой земле, помяните мое чертовски слова. Вы думаете, что вы можете уйти с того, что дерьмо ко мне через Интернет? Подумайте еще раз, ублюдок. Как мы говорим Я связываюсь с моим тайным сеть шпионов на территории США и ваш IP в настоящее время прослеживается прямо сейчас, так что вам лучше подготовиться к буре, опарыш.Шторм, который уничтожает жалкий, что вы звоните вашей жизни. Ты чертовски мертв, детка. Я могу быть в любом месте, в любое время, и я могу убить тебя в более семисот способами, и это только голыми руками. Я не только широко подготовку в рукопашном бою, но у меня есть доступ ко всему арсеналу морской пехоты Соединенных Штатов, и я буду использовать его в полной мере, чтобы вытереть задницу несчастной с лица континента, вы немного дерьма. Если бы ты только мог знать, что возмездие нечестивым ваш маленький "умный" комментарий был готов обрушить на вас, может быть, вы провели свой ​​гребаный язык. Но вы не могли бы Вы не сделали, и теперь вы платите цену, вы проклятый идиот. Буду дерьмо ярости всем вам, и вы будете тонуть в нем. Ты чертовски мертв, детка.

 

mqmRvEn.jpg

 

 

Σου είχα πει να μου στείλεις μια τέτοια ιστοριούλα με πμ αλλά ακόμα να το κάνεις.....  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Google translate ftw

 

 

Τι στο διάολο είναι απλά γαμημένο λένε για μένα, που λίγο σκύλα; Σας
ξέρω, αποφοίτησε κορυφή της κατηγορίας μου στα Σφραγίδες Ναυτικού, και
συμμετείχε σε πολυάριθμες μυστικές επιδρομές στην Αλ Κάιντα, και είμαι
περισσότερο από 300 επιβεβαιωμένες θανατώσεις.
Διδάσκω έναν πόλεμο γορίλλας, και εγώ πάνω σκοπευτής σε ολόκληρο ένοπλες δυνάμεις των ΗΠΑ. Είστε τίποτα για μένα, αλλά απλά ένας άλλος στόχος. Θα
σας καταστρέψουν στην κόλαση με συμπαθεί την ακρίβεια του οποίου δεν
έχει δει ποτέ πριν σε αυτή τη γη, σημειώστε γαμημένα λόγια μου.
Νομίζετε ότι μπορείτε να πάρετε μακριά με τα σκατά για μένα μέσω του Διαδικτύου; Σκεφτείτε ξανά, μπάσταρδε. Τη
στιγμή που μιλάμε έχω επαφή μου μυστικό δίκτυο των κατασκόπων στις ΗΠΑ
και IP σας είναι να εντοπιστούν τώρα, έτσι ώστε να προετοιμαστούν
καλύτερα για την καταιγίδα, oparysh.Shtorm ότι καταστρέφει θλιβερό που
αποκαλούμε ζωή σας.
Είσαι νεκρός, μωρό μου. Μπορώ
να είμαι οπουδήποτε, ανά πάσα στιγμή, και μπορώ να σας σκοτώσει σε πάνω
από επτακόσιες τρόπους, και αυτό είναι ακριβώς τα χέρια μου.
Εγώ
όχι μόνο εκπαιδεύονται εκτενώς στην άοπλη μάχη, αλλά δεν έχω πρόσβαση
σε ολόκληρο το οπλοστάσιο των Ηνωμένων Πολιτειών Σώμα των Πεζοναυτών,
και εγώ θα το χρησιμοποιήσει στο έπακρο, για να σκουπίσει τον κώλο σου
με έναν δυστυχισμένο πρόσωπο της ηπείρου, που λίγο σκατά.
Μακάρι
να μπορούσε να γνωρίζει ότι η ανταμοιβή των ασεβών σας λίγο "έξυπνο"
σχόλιο επρόκειτο να πέσει επάνω σας, ίσως θα έπρεπε γαμημένο γλώσσα σας.

Αλλά θα μπορούσατε να κάνατε όχι, και τώρα θα πληρώσει το τίμημα, που καταραμένο ηλίθιος. I will μανία σκατά όλοι σας, και θα πνιγώ. Είσαι νεκρός, μωρό

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου είχα πει να μου στείλεις μια τέτοια ιστοριούλα με πμ αλλά ακόμα να το κάνεις.....  :mad:

 

Ναι, είχα τροποποιήσει το oc και είχα ανεβάσει μια παραλλαγή εδώ στο OOT, απλά επειδή δεν ήταν κολακευτική για σένα το "γύρισες" και καλά πως απλά σου έδειχνα ένα template.

 

Εσύ πάλι είχες πει ότι θα ανεβάσεις τα παραμύθια και τελικά μας έκλασες. Όταν προδίδεις την La Famiglia Nera di insonnia, ξεκινάς πόλεμο. Τα αντίποινα είναι απλά μέρος της δουλειάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...