Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σημερα λεω οκ δεν παιζει καμια μαλακια στα μμμ θα παω με χαρα και ηρεμια στη δουλεια.φτανω στον ηλεκτρικο και περιμενω απο την προς κηφισια μερια.εκανε 10 λεπτα να εμφανιστει το τρενο.μαντεψτε στο διαστημα των 10 λεπτων που περιμενα να αξιωθει να ερθει ποσα τρενα περασαν απο την απεναντι πλευρα για πειραια...4 oh yeah 4.παμε καλα πρωινιατικα????

 

Πω ζημια..

Που να'ρχοσουν στα μερη μας να περιμενες μιση ωρα το λεωφορειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

και εδω, 1c! :D

δυο χρονια οταν εμενα πανω , παιζει να μου δημιουργηθηκε συνδρομο συννεφιας...(αν και εκανε καλους καιρους για UK)

γουσταρω βροχη-κρυο-μουνταδα-καταχνια-ομιχλη-ανταρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε ένα γαμάτο τραγουδάκι!

 

 

Αυτό το τραγούδι ήταν ο λόγος που άρχισα όταν ήμουν μικρός να κάνω Γαλλικά. Πολύ ωραίο κομματάκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το τραγούδι ήταν ο λόγος που άρχισα όταν ήμουν μικρός να κάνω Γαλλικά. Πολύ ωραίο κομματάκι!

 

ξερεις και Γαλλικα ρε Ναπολεων....?

δηλαδη ΚΑΙ ΟΥΚας ΚΑΙ Γαλλικα ΚΑΙ μαλακτικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί είναι η παγίδα, εγώ δεν έχω πρίζα στο μπάνιο. Τις προάλλες αποφάσισα πως η μπανιέρα παραείναι σκοτεινή (έχει και καμπίνα γύρω της) οπότε αποφάσισα να προσθέσω επιπλέον φωτιστικό, συνδέοντάς το απευθείας στην παροχή με κλέμα για να ανάβει μαζί με τα φώτα του μπάνιου. Σήμερα είπα να κάνω συντήρηση στα ντουί μιας και δεν έχει γίνει ποτέ από τότε που χτίστηκε το σπίτι.

 

Γελάτε, αλλά αποδείχτηκε πως ένα λαμάκι (άνοδος ή κάθοδος) στο μεσαίο ντουί, ΩΘΟΥΜΕΝΟ από συγκέντρωση αλάτων λόγω χαλαρής βίδας του ντουί στη βάση του, είχε πάει προς το κέντρο, καρφώνοντας και τρυπώντας τη βάση του λαμπτήρα. 2 ώρες έκανα να τον βγάλω και μόνο όταν το κατάφερα, αντιλήφθηκα τι είχε συμβεί.

 

Έχω φοβερή υπερένταση, έβαλα και πλυντήρια, έπλυνα παπλώματα, δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.

Πω ρε φιλε, τι έχεις κάνει. Φερε και σε μας δηλαδη ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσεχε με τις εκφρασεις σου οκ μικρε?

ειναι και χιομοριστα , ειναι και μεγαλη καρδια , δεν ειναι στενομυαλος και το εχει αποδειξει αμα θες να ξερεις, νταξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεχουμε προσομοιωσεις με μια συναδελφο που αποδεικνυεται ο πιο ευθυνοφοβος κλασομπανιερας του κοσμου. Για να μην κοιμησω με λεπτομερεις, το ζουμι:

 

Me: Αστο αντεχει

Her: Να αυξησουμε λιγο τα διαθεσιμα?

Me: Αστο αντεχει

Her: Να πειραξουμε λιγο, ελαχιστα τα ποσοστα?

Me: Αστο, αντεχει

Her: Λιγο, εστω για να ειμαστε σιγουροι ελαχιστα να...

Me: ΑΣΤΟ ΑΝΤΕΧΕΙ

 

παω τουαλετα, λεω τι διαολο 5 λεπτα μεινανε. Επιστρεφω. "Τελικα γυρισε λιγο ο δεικτης, πανικοβληθηκα και εκανα καποιες αλλαγες. Αυξηθηκε λιγο το κοστος αλλα.."

 

Μα τη μπαναγια αν η συγκεκριμενη εφτιαχνε αυτοκινητα οι 26 πλευρικοι αεροσακοι και οι ζωνες ασφαλειας 12 σημειων θα ηταν στο στανταρ εξοπλισμο αυτοκινητου. Θα κοστιζε οσο 2 νεφρα βεβαια, αλλα...

 

Θα ηθελα να τη δω παντως υπευθυνο ασφαλειας πυρηνικου αντιδραστηρα η manager στα hedge fund του Soros, εστω νευροχειρουργο κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεχουμε προσομοιωσεις με μια συναδελφο που αποδεικνυεται ο πιο ευθυνοφοβος κλασομπανιερας του κοσμου. Για να μην κοιμησω με λεπτομερεις, το ζουμι:

 

Me: Αστο αντεχει

Her: Να αυξησουμε λιγο τα διαθεσιμα?

Me: Αστο αντεχει

Her: Να πειραξουμε λιγο, ελαχιστα τα ποσοστα?

Me: Αστο, αντεχει

Her: Λιγο, εστω για να ειμαστε σιγουροι ελαχιστα να...

Me: ΑΣΤΟ ΑΝΤΕΧΕΙ

 

παω τουαλετα, λεω τι διαολο 5 λεπτα μεινανε. Επιστρεφω. "Τελικα γυρισε λιγο ο δεικτης, πανικοβληθηκα και εκανα καποιες αλλαγες. Αυξηθηκε λιγο το κοστος αλλα.."

 

Μα τη μπαναγια αν η συγκεκριμενη εφτιαχνε αυτοκινητα οι 26 πλευρικοι αεροσακοι και οι ζωνες ασφαλειας 12 σημειων θα ηταν στο στανταρ εξοπλισμο αυτοκινητου. Θα κοστιζε οσο 2 νεφρα βεβαια, αλλα...

 

Θα ηθελα να τη δω παντως υπευθυνο ασφαλειας πυρηνικου αντιδραστηρα η manager στα hedge fund του Soros, εστω νευροχειρουργο κατι.

 

 

Γυρισμα τσοντας? Αν οχι, σε τι δουλεια? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...