Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να μοιραστω τι?τα χαλια μου?παντου ζητανε προϋπηρεσία..στη πρακτικη που κανω τωρα η πιθανοτητες να με κρατήσουν ειναι ανυπαρκτες και πραγματικα μετανάστευση μεταπτυχιακα δεν τα εχω ορεξη αυτη την εποχη.εγω τωρα θελω να δουλεψω να εξοικειωθώ με οτι σπουδαζα τοσο καιρο...oh well κανω και διαιτα και τα νευρα μου ειναι χαλια..

 

 

το ξερω λεω ωραια ανεκδοτακια..

δεν εχω :cry:

 

 

 

αφηστε τα..ας πουμε για τιποτα αλλο..

 

 

and there you have it...

 

 

επισης

καιρος να μαθεις ξενες γλωσσες για μετανάστευση ή ετοιμασου να μοιραστεις το κρεβάτι με τον

 

 

masterchef_01.gif 

 

 

XD

97juRl7.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Υπεργαμάτη η τούρτα. Φρεσκότατη. Μπουρπ.

 

 

Σήμερα ανακάλυψα ότι τα ζαχαροπλαστεία πλέον δεν έχουν γλυκά. Δηλαδή έχουν ελάχιστα. Πήγα σε ζαχαρπολαστείο πρώτη μούρη δωπέρα, και είχε όλα κι όλα 10 πάστες και 3 τούρτες σε μια ψυγειάρα 2 χιλιόμετρα, που άλλοτε ήταν τίγκα στο ζάχαρο. Κρίση, κρίση... Ποιός να πάει να αγοράσει γλυκά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέρες. Γαμημένες. Ξανά βροχή γαμώ την βροχή. Κοιμάμαι και ξυπνάω πιο κουρασμένος από ότι ήμουν πριν κοιμηθώ, φταίει η υγρασία λες γιατρέ μου;

 

Έχει κανένας κάναν καυστήρα πετρελαίου που να μην τον χρειάζεται; Αναλαμβάνω να τον απαλλάξω εγώ. Επίσης, αν κανενός του περισσεύουν 3 9άρια και 1 12άρι ερκοντήσιο ινβέρτερ, γιαπωνέζικα κατά προτίμηση, και πάλι μπορώ να βοηθήσω. Ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Oυ γαρ ^^

 

Μερες :)

 

Φλασαρω το κινητο atm και μολις soft μπρικαρε :P

Απορω γιατι ασχολουμαι ακομα με φλασαρισματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα λεω οκ δεν παιζει καμια μαλακια στα μμμ θα παω με χαρα και ηρεμια στη δουλεια.φτανω στον ηλεκτρικο και περιμενω απο την προς κηφισια μερια.εκανε 10 λεπτα να εμφανιστει το τρενο.μαντεψτε στο διαστημα των 10 λεπτων που περιμενα να αξιωθει να ερθει ποσα τρενα περασαν απο την απεναντι πλευρα για πειραια...4 oh yeah 4.παμε καλα πρωινιατικα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα λεω οκ δεν παιζει καμια μαλακια στα μμμ θα παω με χαρα και ηρεμια στη δουλεια.φτανω στον ηλεκτρικο και περιμενω απο την προς κηφισια μερια.εκανε 10 λεπτα να εμφανιστει το τρενο.μαντεψτε στο διαστημα των 10 λεπτων που περιμενα να αξιωθει να ερθει ποσα τρενα περασαν απο την απεναντι πλευρα για πειραια...4 oh yeah 4.παμε καλα πρωινιατικα????

 

Τι εγεινε εκεινη η γατα που εβλεπε τα αλλα τρενα να παιρνουν

orLkwSN.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...