Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Όχι, αλλά το φαΐ είναι άγιο πράγμα και κάτι τέτοιο είναι άκρως κατακριτέο.

Καλα δε λεω. Αλλα προχειρα προχειρα (σε σχεση με το φαι ε, γιατι γενικα μου ερχονται κι αλλα) εχω:

 

1. Πτωση κρεατος στο βρωμοπατωμα των μαγειρειων, ελαφρυ κλωτσημα, μαζεμα και πεταμα στην κατσαρολα

2. Μαγειρας με λιγδα στο μαλλι και τσιγαρο στο στομα να του πεφτει σταχτη στη "μπεσαμελ" του παστιτσιου και να συνεχιζει απλα το ανακατεμα

3. Βρωμογαλατα με ημερομηνια ληξης χρονου (εβαπορε) να χρησιμοποιουνται στην εν λογω "μπεσαμελ"

4. Ρυζι με εντομα

5. Ψωμια να πεφτουν απο το φορτηγο στην ασφαλτο κατα τη μεταφορα και απλο μαζεμα και επανατοποθετηση τους στα κιβωτικα

6. Xρηση ταψιων που ηταν ακαθαριστα και χωμενα στη γωνια απο καποιους παλιους που ειχαν υπηρεσια (και πιθανολογω πως θα ειχαν απολυθει μηνες απο τοτε), ξεπλυμα με νερακι και χρηση τους 

 

και ειμαι σιγουρος πως αν σκεφτω θα μου ερθουν κι αλλα ΜΟΝΟ σχετικα με το φαι :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Lufi αυτό που πας να ξεβιδώσεις την λάμπα και μένει μέσα το μεταλλικό της, το έχεις πάθει;

 

Το είχα φτιάξει σε μία πρώην μου. Είχα σκάσει με όλο το "πακέτο" (levis/άσπρο αισχρό φανελάκι/μυτοτσίμπιδο στην κωλότσεπη κτλ) και όταν το έργο τελεσφόρησε, γλίστρησα στα υγρά της.

 

Αν είχα και φαλάκρα... ΑΧ ΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΦΑΛΑΚΡΑ...

 

Ναι ρε 'συ, και σήμερα το έπαθα. Άμα είναι νορμάλ το φωτιστικό όπως σήμερα, κλάην, μια πενσούλα είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέμω στην σκέψη ότι θα μου κάποια να της φτιάξω τα ηλεκτρολογικά και θα την πάρω μετά να την ρωτήσω "να την φέρω την εργαλειοθήκη ή όχι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέμω στην σκέψη ότι θα μου κάποια να της φτιάξω τα ηλεκτρολογικά και θα την πάρω μετά να την ρωτήσω "να την φέρω την εργαλειοθήκη ή όχι"

 

Με εχει φωναξει τυπισσα σπιτι της για να της σκοτωσω ενα ''μεγαλο κουνουπι'' , 3 το ξημερωμα.

 

Πηγα.Το σκοτωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εχει φωναξει τυπισσα σπιτι της για να της σκοτωσω ενα ''μεγαλο κουνουπι'' , 3 το ξημερωμα.

 

Πηγα.Το σκοτωσα.

Το γάμησες και ψώφησε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν. Ανακάλυψα κάτι φοβερό. Καμία γυναίκα δε θα σας το πει και αν της το πείτε εσείς θα το θεωρήσει απαίσιο και σιχαμένο. Ελπίζω να μη το διαβάσει αυτό ποτέ η δικιά μου και σίγουρα δε θα το πω ποτέ στη μάνα μου.

 

Σφουγγάρισα τον τοίχο μου και δούλεψε.

 

Τι έκανες ρε; Ήθελες να λύσεις κανένα μαθηματικό πρόβλημα και δεν είχες στυλό και χαρτί και χρησιμοποίησες σκατά και τοίχο; (Κάτι σε πίνακα ιαπωνικού στυλ..;ρ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...