Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

αργησες...

 

το μονο κακο της παραπανω τεχνκικης ειναι οτι αφηνει μια γυαλαδα πανω στον τοιχο η οποια ξεχωριζει αμα πεσει φως υπο γωνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έμαθα ότι έχω άλλον ωροσκόπο από αυτόν που νόμιζα ότι είχα επί 32 χρόνια.  :shock:

και εγω ιδιο επαθα περσι.οχι μονο νομιζα αλλα μου το ειχαν βρει και αλλοι αλλα κοιτάζοντας περσι σε κατι site με ζωδια, εβαλα τα στοιχεια μου και ολα μου εβγαζαν αλλο απο αυτο που ηξερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ιδιο επαθα περσι.οχι μονο νομιζα αλλα μου το ειχαν βρει και αλλοι αλλα κοιτάζοντας περσι σε κατι site με ζωδια, εβαλα τα στοιχεια μου και ολα μου εβγαζαν αλλο απο αυτο που ηξερα...

Και σε εμένα το ίδιο, αλλά μπορώ να πω ότι και ο "παλιός μου" ωροσκόπος μου ταίριαζε κάπως.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και σε εμένα το ίδιο, αλλά μπορώ να πω ότι και ο "παλιός μου" ωροσκόπος μου ταίριαζε κάπως.....

Λες να εχεις πεισει τον εαυτο σου να υιοθετησει στοιχεια συμπεριφορας του ωροσκοπου που νομιζες πως ειχες? Υποσυνειδητα ολο αυτο ε. 

Γιατι ειμαι σιγουρος πως στανταρ θα υπαρχει καποιος ψυχολογικοορος για το παραπανω? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να εχεις πεισει τον εαυτο σου να υιοθετησει στοιχεια συμπεριφορας του ωροσκοπου που νομιζες πως ειχες? Υποσυνειδητα ολο αυτο ε. 

Γιατι ειμαι σιγουρος πως στανταρ θα υπαρχει καποιος ψυχολογικοορος για το παραπανω? :lol:

Λες; Για πες μας κι εσύ Τόξο τι μου συμβαίνει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αργησες...

 

το μονο κακο της παραπανω τεχνκικης ειναι οτι αφηνει μια γυαλαδα πανω στον τοιχο η οποια ξεχωριζει αμα πεσει φως υπο γωνια.

 

Teach me master. Θα το τσεκάρω αυτό που λες. Επειδή σε βλέπω μύστη, θα μοιραστώ ακόμα ένα μυστικό: φίλτρο καφετιέρας στον καθρέφτη του μπάνιου. Αντιστάτικ και τα @@ μου βελάζουν, φίλτρο και φεύγουν λεκέδες, άλατα, χνούδια, σκόνες, σκοτούρες, αμφιβολίες, κακές σκέψεις, μάγια, ξόρκια, κατάρες, ανεπιθύμητοι επισκέπτες, τα πάντα.

 

Define δουλεψε.

(αν και το ψιλομετανιωνω που ρωταω :lol: )

 

ΦΙΛΕ ΣΑ ΦΡΕΣΚΟΒΑΜΜΕΝΟΣ ΕΓΙΝΕ. Μη σου πω φώτισε και λίγο απ' τη χλωρίνη.

 

:shock: :shock: :shock:

Αυτα μεταξυ σας να τα λετε σε αντροπαρεες, οχι εδω!

Μη τα λετε παραεξω!

 

Έκανα και ηλεκτρολογικές μόντες στο μπάνιο που δε θα κανε γκομενάκυ όμως, το ισορροπώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν. Ανακάλυψα κάτι φοβερό. Καμία γυναίκα δε θα σας το πει και αν της το πείτε εσείς θα το θεωρήσει απαίσιο και σιχαμένο. Ελπίζω να μη το διαβάσει αυτό ποτέ η δικιά μου και σίγουρα δε θα το πω ποτέ στη μάνα μου.

 

Σφουγγάρισα τον τοίχο μου και δούλεψε.

Για να ξεασπρίσει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και ηλεκτρολογικές μόντες στο μπάνιο που δε θα κανε γκομενάκυ όμως, το ισορροπώ.

Αυτά τα 2 μαζί με ανησυχούν ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συνηθίζω, δεν ξέρω γιατί επιλέγω πάντα να αλλάζω κάτι στο μπάνιο.

 

ΝΤΑΞΕΙ ΜΩΡΕ, ΡΕΛΕ ΕΧΟΥΜΕ, ΣΙΓΑ

 

κθούλου, για να ξεμαυρίσει απ' την κάπνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol:

καλο το να γίνονται συχνές αλλαγές, πχ χρωματιστές πετσετες κλπ κλπ, άλλο αρωματικό σαπούνι, αλλά ηλεκτρολογικά στο μπάνιο; :D

Μονο μια πριζα υπαρχει ολη κι όλη, και 2 λάμπες, ε δε μπορω να φανταστω τι αλλαγές γίνονται εκεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί είναι η παγίδα, εγώ δεν έχω πρίζα στο μπάνιο. Τις προάλλες αποφάσισα πως η μπανιέρα παραείναι σκοτεινή (έχει και καμπίνα γύρω της) οπότε αποφάσισα να προσθέσω επιπλέον φωτιστικό, συνδέοντάς το απευθείας στην παροχή με κλέμα για να ανάβει μαζί με τα φώτα του μπάνιου. Σήμερα είπα να κάνω συντήρηση στα ντουί μιας και δεν έχει γίνει ποτέ από τότε που χτίστηκε το σπίτι.

 

Γελάτε, αλλά αποδείχτηκε πως ένα λαμάκι (άνοδος ή κάθοδος) στο μεσαίο ντουί, ΩΘΟΥΜΕΝΟ από συγκέντρωση αλάτων λόγω χαλαρής βίδας του ντουί στη βάση του, είχε πάει προς το κέντρο, καρφώνοντας και τρυπώντας τη βάση του λαμπτήρα. 2 ώρες έκανα να τον βγάλω και μόνο όταν το κατάφερα, αντιλήφθηκα τι είχε συμβεί.

 

Έχω φοβερή υπερένταση, έβαλα και πλυντήρια, έπλυνα παπλώματα, δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...