Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Δε σε κοροιδεύω μαρή.Σε φλερτάρω κ δε καταλαβαίνω γιατί αρνήσε να δεις την σέξυ αντίθεση που κάνουν 2 αρσενικά διαφορετικών αναλογιών.

 

Θέλεις να τα πούμε με πμ....?

 

Έξω από 'δω σαρδανάπαλε.

 

Μα επιτέλους, υποτίθεται πως είσαι gay activist και πατέρας (ή soon to be τέλος πάντων), επέδειξε λίγη σοβαρότητα! Αύριο μεθαύριο θα συναντήσεις κάνα πρωθυπουργό να τα πείτε, κάνα κεφάλι της εκκλησίας να συζητήσετε περί των ομοφυλοφιλικών γάμων, θα πάρεις κάνα Νόμπελ Ειρήνης βρε αδερφή. Έτσι θα συμπεριφέρεσαι;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Έτσι θα συμπεριφέρεσαι;

 

Παρεξήγησες.Φταίω εγω που με τις τάπες θέλω να είμαι ο ντομ?Άμα δε σου ρίξω κανά καλό ξεφτυλίκι πως θα προχωρήσει η σχέση μας?

 

Έλα άραξε μωράκι σε αγαπώ κατα βάθος.Στείλε όμως πμ χθές να τελειώνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης κάτι ενδιαφέρον που θυμήθηκα από τον LeVay όταν  πρωτοδιάβαζα το τελευταίο του πριν κανά 2 χρόνια.Σε ότι αφορά την υποκειμενική αντίληψη που έχουν οι άνδρες σε σχέση με την αρρενωπότητα τους φαίνεται πως το γκρουπ που αυτοσκοράρεται συστηματικά χαμηλότερα στο ερώτημα ''βαθμολογήστε από το Χ ως το Ψ πόσο αρρενωπός/θηλυπρεπής θεωρείτε ότι είστε'' είναι οι bisexual άνδρες.Μάλιστα σε όλο το spectrum femininity-masculinity οι μπαι άνδρες σκοράρουν μόλις λίγο υψηλότερα από τις λεσβίες γυναίκες.Πάντως όντως οι στρέητ άνδρες σκοράρουν σχετικά υψηλότερα από τους γκέι άνδρες εκεί αν και οι γκέι με τους στρέητ παρεάκι είναι εκείνοι που είναι πιο κοντά μαζί στο άκρο του masculinity.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν. Ανακάλυψα κάτι φοβερό. Καμία γυναίκα δε θα σας το πει και αν της το πείτε εσείς θα το θεωρήσει απαίσιο και σιχαμένο. Ελπίζω να μη το διαβάσει αυτό ποτέ η δικιά μου και σίγουρα δε θα το πω ποτέ στη μάνα μου.

 

Σφουγγάρισα τον τοίχο μου και δούλεψε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...