Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί νιώθω καβάτζα. Είμαστε χώρια 1,5 χρόνο. Πηδηχτήκαμε πριν καμια εβδομάδα και είπαμε να προσπαθήσουμε. Να προσπαθήσουμε τι; Η τελευταία φορά που την είδα γυμνή ήταν το Νοέμβριο του 2011.

 

 

Όχι εννοώ η τελευταία φορά πριν από αυτή τη φορά, τέσπα. Δεν με χώρισε για άλλον τσακώθηκαμε για πολλούς και διάφορους λόγους. Τελικά τα χαλάσαμε. Αλλά ρε φίλε τώρα τι παίζει; "Θέλω να προσπαθήσουμε" και τηλέφωνα από εδώ, "μωράκι μου" από εκεί.

 

 

μετα το σεξ, τη περασμενη βδομαδα, ξαναμιλησατε;;;

αλλιως μονο sex ηθελε....

 

 

Ναι, από τότε και μετά δείχνει να θέλει αρκετά να το προσπαθήσει μαζί μου. Τι λες εσύ ρε Μαίρη;

 

 

Ναι ψήνομαι απλά δεν θέλω να τραγουδάω επιστροφές καταστροφές σε λίγο καιρό.

 

"I have a scratch i cannot reach, can you help me out"

 

Ωραία. Το πολύ πολύ χωρίζω και βρίσκω καινούργια. Διάγνωση ηπατίτιδας, ΤΣΕΚ. Αντε να δούμε.

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

 

More recently, however, Tony Bogaert, along with Scott Hershberger of California State University, Long Beach, mined Kinsey’s files for information on this question.12 Among the straight men, according to their analysis, the average reported length of the erect penis (measured along the top surface from abdomen to tip) was 5.99 inches (15.21 cm). Among gay men it was 6.32 inches (16.05 cm), or one-third of an inch (0.84 cm) longer. Comparable differences were found in erect circumference and in flaccid length and circumferences: In all cases, gay men reported slightly larger measurements than straight men.The main strength of the study was the large number of subjects:Complete data were available for more than 3,000 straight men and more than 800 gay men. This ensured that all the size differences were highly significant in statistical terms. In a smaller 1961 study by sexologist Kurt Freund, in which the researchers themselves measured their subjects’ penises, is said to have come up with a similar size difference in favor of gay men

 

 

Μικροτσούτσουνοι να πούμε.Κάτι ξέρουμε κ πηγαίνουμε μεταξύ μας.


*LeVay (2011).Gay,Straight and the reason why.Chapter nine:The body. pp.227-229

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί νιώθω καβάτζα. Είμαστε χώρια 1,5 χρόνο. Πηδηχτήκαμε πριν καμια εβδομάδα και είπαμε να προσπαθήσουμε. Να προσπαθήσουμε τι; Η τελευταία φορά που την είδα γυμνή ήταν το Νοέμβριο του 2011.

 

 

Boy toy και έτσι, γλυκοτσούτσουνε!!!:Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλέτε, σήμερα είναι μέρα αυθεντικού μπεκρουλιάσματος. Ναι. Μαλακία που δεν απεργώ κι εγώ, όλοι απεργούν και ο μαλάκας δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fapping material. Τώρα ετοιμαζόμουν να το ποστάρω.

Αν μπορουσα να κανω εστω και μια νορμαλ γραμμη (pun intended) θα το επαιρνα. Ακομα και οταν γραφω το ονομα μου κανω μουτζουρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...