Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

μαλάκες υπάρχει εκπομπή στην τιβί, με τον ΣΤΕΦΑΝΟ ΧΙΟ (!) που λέγεται ΜΑΚΕΛΕΙΟ !!!!!! Μακελειό, με τον Στέφανο Χίο ναούμ!! Τώρα το είδα. Σε ποιό διάλο κανάλι παίζει, θέλω να το παρακολουθώ ανελλιπώς. ΜΑΚΕΛΕΙΟ!!!

 

Δείτε τα πρώτα 2 λεπτά, αξίζουν! "Κυρίες και κύριοι καλησπέρα σας, καλό βράδυ, καλώς σαν βρήκαμε, σε ένα ακόμα μακελειό, το οποίο φιλοδοξούμε να είναι αυτό το οποίο προσδιορίζει ο τίτλος της εκπομπής..."!!! Μού'γινε κάγκελο, η τρίχα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί νιώθω καβάτζα. Είμαστε χώρια 1,5 χρόνο. Πηδηχτήκαμε πριν καμια εβδομάδα και είπαμε να προσπαθήσουμε. Να προσπαθήσουμε τι; Η τελευταία φορά που την είδα γυμνή ήταν το Νοέμβριο του 2011.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι εννοώ η τελευταία φορά πριν από αυτή τη φορά, τέσπα. Δεν με χώρισε για άλλον τσακώθηκαμε για πολλούς και διάφορους λόγους. Τελικά τα χαλάσαμε. Αλλά ρε φίλε τώρα τι παίζει; "Θέλω να προσπαθήσουμε" και τηλέφωνα από εδώ, "μωράκι μου" από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιτ σέρλοκ,ψήνεσαι να σε μπουκώσω ποιοτικά για να βγαίνουν πιο τραγουδιστά/βογγητά τα ποστ σου?Έτσι κοντοπίθαρος που είσαι το κόβω να πνίγεσαι με χάρη

 

Απλά και μόνο επειδή είσαι ψηλός. δε σημαίνει πως έχεις το δικαίωμα να κοροϊδεύεις άτομα τα οποία έτυχε να είναι σε χειρότερη μοίρα λόγω γονιδίων. Άσε που είναι κατινίστικο να κοροϊδεύεις τον άλλον για το ύψος του, μα τι σκατά μάθατε στο Σαικούλοτζι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι εννοώ η τελευταία φορά πριν από αυτή τη φορά, τέσπα. Δεν με χώρισε για άλλον τσακώθηκαμε για πολλούς και διάφορους λόγους. Τελικά τα χαλάσαμε. Αλλά ρε φίλε τώρα τι παίζει; "Θέλω να προσπαθήσουμε" και τηλέφωνα από εδώ, "μωράκι μου" από εκεί.

μετα το σεξ, τη περασμενη βδομαδα, ξαναμιλησατε;;;

αλλιως μονο sex ηθελε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι γλυκοτσούτσουνος βρε μπαγάσα.

 

 

Ρίξτης καναδυό ακόμα, ή τέλος πάντων όσους μέχρι να βαρεθείς, και βλέπεις μετά. Αλλά για να το συζητάς ε΄δω, ψήνεσαι λίγο, παραδέξου το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...