Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα απο συζητηση με συμφοιτήτρια εγινα ενα με το χωμα..σκατα αγορα εργασιας και το μεταπτυχιακο/μεταναστευση η μονη λυση..

There-are-things-we-dont-want-to-happen-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

μετα απο συζητηση με συμφοιτήτρια εγινα ενα με το χωμα..σκατα αγορα εργασιας και το μεταπτυχιακο/μεταναστευση η μονη λυση..

There-are-things-we-dont-want-to-happen-

 

μοιρασου το μαζι μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μοιραστω τι?τα χαλια μου?παντου ζητανε προϋπηρεσία..στη πρακτικη που κανω τωρα η πιθανοτητες να με κρατήσουν ειναι ανυπαρκτες και πραγματικα μετανάστευση μεταπτυχιακα δεν τα εχω ορεξη αυτη την εποχη.εγω τωρα θελω να δουλεψω να εξοικειωθώ με οτι σπουδαζα τοσο καιρο...oh well κανω και διαιτα και τα νευρα μου ειναι χαλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 καλό. 

 

το ξερω λεω ωραια ανεκδοτακια..

Θα ξεσπάσεις στον τζουτζούκο σου; :P

δεν εχω :cry:

 

 

 

αφηστε τα..ας πουμε για τιποτα αλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωινιάτικα έφαγα μάπα κάτι results του ΜΜΡΙ 2 από ένα τζιμάνι άλλο πράγμα.Το profile elevation του στο 74,6, οι δε κλινικές κλίμακες του ξεφεύγουν άσχημα..Στις περισσότερες κλίμακες,υποκλίμακες κοκ 65 είναι το cutoff score.Εντωμεταξύ ο τυπάς  όταν την ψυλιάστικα πέρσυ κ τον  ρώτησα στα προφορικά ισχυρίστηκε ότι δεν έχει διάγνωση μέχρι σήμερα.Αμφιβάλω στο χαλαρό συν ότι το τέστ του βγαίνει valid.

 

Περίεργα stats... τι class παίζει;

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω λεω ωραια ανεκδοτακια..

 

να μοιραστω τι?τα χαλια μου?παντου ζητανε προϋπηρεσία..στη πρακτικη που κανω τωρα η πιθανοτητες να με κρατήσουν ειναι ανυπαρκτες και πραγματικα μετανάστευση μεταπτυχιακα δεν τα εχω ορεξη αυτη την εποχη.εγω τωρα θελω να δουλεψω να εξοικειωθώ με οτι σπουδαζα τοσο καιρο...oh well κανω και διαιτα και τα νευρα μου ειναι χαλια..

 

  :cry:

 

 

 

αφηστε τα..ας πουμε για τιποτα αλλο..

 

 

and there you have it...

 

 

επισης

καιρος να μαθεις ξενες γλωσσες για μετανάστευση ή ετοιμασου να μοιραστεις το κρεβάτι με τον

 

 

masterchef_01.gif 

 

 

Περίεργα stats... τι class παίζει;

 

XD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραδέχομαι την ήττα μου. Η καφεΐνη με νίκησε κατά κράτος. Δεν την παλεύω άλλο χωρίς αυτήν. Έκανα καφεδούμπα βαρβάτη, και δώτο πονστανάκι.

 

- Τί είσαι; Είσαι το πονστανάκι μου...; :devil:

 

 

Τι σκατόκαιρος γαμώ τον σκατόκαιρο. Χάσαμε και την λαϊκή γαμώ το φελέκι μου, δεν έχει ψάρι σήμερα. Ούτε πίτα. Αύριο, που είναι και γιορτή μεγάλη.

 

So true. Τα ηλίθια μποτάκια μου χτες και σήμερα πηγαίνοντας στη δουλειά άφησαν τις κάλτσες να γίνουν λούτσα. Πολύ χάλια αίσθηση, dammit... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργα stats... τι class παίζει;

 

που λες,στο γυρισμό σκότωσα μια αλεπού με το υβριδικό μου.Γάτα έχω τσακίσει,αλεπού έσπασε η παρθενιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που λες,στο γυρισμό σκότωσα μια αλεπού με το υβριδικό μου.Γάτα έχω τσακίσει,αλεπού έσπασε η παρθενιά

 

Είσαι γοητευτικά πνευματώδης, πιστεύω πως σε κάποιο παράλληλο σύμπαν θα έχουμε ευχάριστες συζητήσεις με μένα ξαπλωμένο σε ένα καναπέ.

 

Όσα δεν πατάει η αλεπού ο ψυχολόγος, τα γράφει στο μπλα μπλα.

 

Σειρά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειρά σου.

ψιτ σέρλοκ,ψήνεσαι να σε μπουκώσω ποιοτικά για να βγαίνουν πιο τραγουδιστά/βογγητά τα ποστ σου?Έτσι κοντοπίθαρος που είσαι το κόβω να πνίγεσαι με χάρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...