Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παραδέχομαι την ήττα μου. Η καφεΐνη με νίκησε κατά κράτος. Δεν την παλεύω άλλο χωρίς αυτήν. Έκανα καφεδούμπα βαρβάτη, και δώτο πονστανάκι.

 

Τι σκατόκαιρος γαμώ τον σκατόκαιρο. Χάσαμε και την λαϊκή γαμώ το φελέκι μου, δεν έχει ψάρι σήμερα. Ούτε πίτα. Αύριο, που είναι και γιορτή μεγάλη.

 

Καλημέρα σας.

 

 Δεν εχει σχολείο αυριο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Επ επ, λες; Τέλέια θα ήταν! Θα μάθω σε λίγο που θα πάω να πάρω τον μάγκα. Αν και δεν έχει κάνει ποτέ απεργία η δικιά μας η δασκάλα. Την καριόλα. Θα την σφάξω σαν κουνέλι (και θα βγω να παίξω μπάλα).



 Απεργια; http://apergia.gr/

 

 

 γέα, γέα, φάκιν γέα! Απεργία αύριο, δεν έχουμε σχολείο! Θα γίνει γλέντι ολοήμερο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το χωριόμ λες; Πόσο καιρό; Δήμαρχος πρώτη φορά βγήκε. Βουλευτής δεν ξέρω πόσες φορές βγήκε. Χαλκιδικής ήταν; Ε, δεν ξες μωρέ πώς βγαίνουν όλοι στην εξουσία; Έδώ βγάλαμε πρωθυπουργό τον ΓΑΠ ναούμ.

 

 

Αν θες κέρασμα, κόπιασε. Ότι ώρα θες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι γιορτη ειναι αυριο?

 

 Γιορτη της απεργίας.

 

 Λεφτερ κανα 4-5 φορές βγηκε βουλευτης! Είμαι λίγο μακρυα για κέρασμα, δεχομαι ομως paypal :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωινιάτικα έφαγα μάπα κάτι results του ΜΜΡΙ 2 από ένα τζιμάνι άλλο πράγμα.Το profile elevation του στο 74,6, οι δε κλινικές κλίμακες του ξεφεύγουν άσχημα..Στις περισσότερες κλίμακες,υποκλίμακες κοκ 65 είναι το cutoff score.Εντωμεταξύ ο τυπάς  όταν την ψυλιάστικα πέρσυ κ τον  ρώτησα στα προφορικά ισχυρίστηκε ότι δεν έχει διάγνωση μέχρι σήμερα.Αμφιβάλω στο χαλαρό συν ότι το τέστ του βγαίνει valid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...