Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το snow report λέει δρόμος ανοιχτός χωρίς αλυσίδες. Αύριο πρωί αν τσεκάρω θα είναι ενημερωμένο;

 

η κιουρία φοράει 215/50/17. Κυριακή δεν πάω, κυριακές μαζεύονται οι κάγκουροι και δεν γουστάρω κόσμο. Θέλω ηρεμία. Σκι δεν κάνω. Κάναν χιονάθρωπα να φτιάξουμε, και καμιά τσουλήθρα με κάνα έλκηθρο, μετά μασαμπούκα και δρόμο. Ίσα να πούμε ότι είδαμε άσπρη μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 Eγω παντως δεν θα το ρισκαρα να παω χωρις αλυσίδες. Αν ειχες γαιδουρια να πήγαινες αλλά τώρα το βλέπω δυσκολο, εστω και 5 ποντους φρεσκο χιονι να ριξει θα πρέπει να περιμένεις να ανοιχτει ο δρομος, εκτός και αν εχεις χειμερινά λαστιχα. 

 

 Περισσοτερα για το snow report Θα σου πη ο Ατηλιος, εγω το ξερω απο φιλους που το συμβουλευονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το snow report λέει δρόμος ανοιχτός χωρίς αλυσίδες. Αύριο πρωί αν τσεκάρω θα είναι ενημερωμένο;

 

η κιουρία φοράει 215/50/17. Κυριακή δεν πάω, κυριακές μαζεύονται οι κάγκουροι και δεν γουστάρω κόσμο. Θέλω ηρεμία. Σκι δεν κάνω. Κάναν χιονάθρωπα να φτιάξουμε, και καμιά τσουλήθρα με κάνα έλκηθρο, μετά μασαμπούκα και δρόμο. Ίσα να πούμε ότι είδαμε άσπρη μέρα.

Ναι, συνηθως το ενημερωνουν και πρωί. Ειναι φαρδοκολα η δικια σου(θα κοιταξω στο αμαξι τα σιδερικα που έχω αλλα ειναι πολυ φαρδυ το 215 αλλιως να στα 'δινα να με δειχνες και πως μπαινουν).

 

Κυριακη στο μπουγιο ρε να πέσει και καμια ψιλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακία... Μα να μην έχω μερικά γαϊδούρια;

 

Θα πάω με το παλιό που έχει αλυσίδες! Ναι! Αλλά δεν χωράμε μέσα γαμώτο... Θα βγάλω τις ρόδες από το παλιό και θα τις βάλω στο καινούριο! Ναι, αυτό θα κάνω. Ή μήπως να πεταχτώ μέχρι το κάρνερ πριν φύγω να πάρω ένα ζευγάρι αλυσίδες; Δίλημμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα δε θα χρειαστουν αλλα στην περιπτωση που χιονισει αυριο ή πιάσει πάγο βλέπω να σφιγγουν κωλοι στο πλοίο της αγάπης που επελεξες για αυτοκινητο. Τι f1 και τι f2 μετά. ΤΑΚτακΤΑΚτακ θα σε πηγαινουν οι αλλαγες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παρε μωρε, ετσι κι αλλιως καποια στιγμή θα τα σκάσεις για αλυσιδες, καλύτερο βεβαια ειναι να πάρεις γαιδουρια αλλά ειναι ακριβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νάτες, 45 ευρά, θα μας βγει ολίγον ακριβή η εκδρόμα...

 

Θα τις πάρω. Καλές είναι λέτε; Θα αντέχουν να δένω τα γαϊδούρια μεθαύριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκατά. Κι έλεγα να (προσπαθήσω να) φτιάξω τον καυστήρα στο μαγαζί αύριο, μπας και ζεσταθεί το κοκαλάκι μου. Και το κωλαράκι μου. Τι ώρα να ανοίγει το κάρνερ άραγε;

 

Πάω να κλέψω ένα σακούλι πατατάκια από τον μικρό, και μια μπύρα από το ψυγείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok, μια male to female transsexual που παρακολουθώ μερικά χρόνια στο yt.Μια εξαιρετικά δυναμική Γαλλοκαναδή που μέσα από τα κλιπάκια της 7 χρόνια τώρα περιγράφει με πολύ informative ,αντικειμενικό  και ανθρώπινο τρόπο όλα τα στάδια της ψυχολογικής,συναισθηματικής και σωματικής της μετάβασης από το ανδρικό στο γυναικείο φύλο.Ιδιαίτερα βοηθητική για ανθρώπους που βρίσκοντε στην ίδια φάση.

 

Eξαιρετικά πράος και μορφωμένος άνθρωπος,μας ταξιδεύει από τα παιδικά της χρόνια μέχρι την απόφαση της να γίνει μια ολοκληρωμένη γυναίκα,τις εγχειρήσεις,το άγχος,τη μεταμόρφωση.Περιγράφει τόσα χρόνια τη διάκριση και τις δυσκολίες που βίωσε μεγαλώνοντας παγιδευμένη σε ένα ανδρικό σώμα ,τις θυσίες της να μην κάνει compromise την εκπαίδευση της  και να φτάσει σήμερα στο διδακτορικό της ενώ μιλάει με θέρμη για τον έρωτα της ζωής της,μια άλλη γυναίκα που τη στηρίζει εδώ κ χρόνια.Ενώ το βιολογικό φύλο της είναι το ανδρικό η ταυτότητα φύλου της αφορά ξεκάθαρα το γυναικείο φύλο  κ ο σεξουαλικός της προσανατολισμός είναι γκέι ,δηλαδή έχει έμφυτη σεξουαλική,συναισθηματική και ερωτική έλξη αποκλειστικά για γυναίκες.

 

Εδώ σε φώτο η μετάβαση της από αγόρι σε γυναίκα μέσα στον χρόνο

 

 

 

Εδώ το πρώτο της βίντεο ως αγόρι το 2006

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενώ το βιολογικό φύλο της είναι το ανδρικό η ταυτότητα φύλου της αφορά
ξεκάθαρα το γυναικείο φύλο  κ ο σεξουαλικός της προσανατολισμός είναι
γκέι ,δηλαδή έχει έμφυτη σεξουαλική,συναισθηματική και ερωτική έλξη
αποκλειστικά για γυναίκες.

 

Cannot compute.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cannot compute.

 

 

Τοξοβόλος

 

Βιολογικό φύλο: Aνδρικό

Ταυτότητα φύλου: Aνδρική

Σεξ.προσανατολισμός : γκέι

Έχω υπάρξει σεξουαλικά ενεργός: Tόσο με γυναίκες όσο με άνδρες.

 

Ε,όλα τα παραπάνω μπορεί να έχουν διάφορους συνδιασμούς ανάλογα το άτομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...