Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

δε μας γαμάς ρε Άθλιε. Πού θα βάλω τον όχλο;

 

 

Άσε που, ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ;



επ επ, 7 γαϊδούρια! Καλό! Αλλά θέλω και καναδυό ακόμα για τα μπαγκάζια. Καλό! Τεκμήριο έχουν τα γαϊδούρια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ουτε τεκμήριο, ουτε τιποτα. Μονο κέρδος. Ασε που θα εισαι καλτ μορφη οταν βγαινεις βολτα στην παραλια με την οικογένεια. Κλεινεις και μια θέση παρκινγκ με σανο κατω απο το σπίτι και εισαι κομπλε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρισάθλιε, εσύ που ξες από αυτά, είναι καλή ιδέα λες να πάμε κάνα Σέλι αύριο; Λες να χιονίζει; Λες να θέλει αλυσίδες που δεν έχω για την γαλλίδα; Λες να έχει πουτσόκρυο; Μ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρισάθλιε, εσύ που ξες από αυτά, είναι καλή ιδέα λες να πάμε κάνα Σέλι αύριο; Λες να χιονίζει; Λες να θέλει αλυσίδες που δεν έχω για την γαλλίδα; Λες να έχει πουτσόκρυο; Μ;

 

 Aν λες στο χιονοδρομικο δες στο snow report.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρισάθλιε, εσύ που ξες από αυτά, είναι καλή ιδέα λες να πάμε κάνα Σέλι αύριο; Λες να χιονίζει; Λες να θέλει αλυσίδες που δεν έχω για την γαλλίδα; Λες να έχει πουτσόκρυο; Μ;

Ηταν αν ανεβω αυριο αλλα το πιστολιασα γιατι δε παιζει να γυρισω πριν τις 6 σημερα σπιτι. Κρατησου για Κυριακη να σε κάνω κανα ιδιαιτερο. Απο οτι είδα λίγο καθαρά ήταν με ψιλοκαλες θερμοκρασιες το πρωί. Τι διαστάσεις λάστιχο φοράει η κιουρια?

 

 Aν λες στο χιονοδρομικο δες στο snow report.

Το οποιο σε γενικες γραμμες αν πας για εκδρομη/φαι/καφέ καλα τα λέει ΑΛΛΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά πολλες φορες έχει γαμηθεί για τη λειτουργια λιφτ/υψος χιονιου/*ποιοτητα χιονιου*. Δε θυμαμαι σε ποιο, νομιζω στα 3-5 η ποιοτητα χιονιου ειναι παντα ΑΡΙΣΤΟ η κατι τετοιο. Θα με πεις καλα που υπαρχει και αυτο ΑΛΛΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...