Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ασε μας ρε κουτεντε! Εκει ειναι ΕΛΛΑΔΑ, αν δεν σου αρεσει you can giiiiit out

 

Soon, biatch, soon!!!!

 

Παντως σοβαρα, πηγα στην εφορια στο παγκρατι οταν ημουν κατω, και ηθελα να παω να βγαλω ενα παραβολο για ταυτοτητα. Ο φιλος μου να λεει "πωπω θα κανουμε ωρες με την ουρα". Ε τελικα σε 2 λεπτα ειχα τελειωσει :P

 

Τα παράβολα δεν έχουν φόρτο εργασίας. Είναι κάτι σαν ταμείο. Πας, τα παίρνεις, φεύγεις.

 

Το τραγικό βέβαια εν έτει 2013 είναι η χρήση τους.

 

Ας πούμε σήμερα χρειαζόμουν 80 ευρώ παράβολα για τα εξέταστρα. Έπρεπε να πάω εφορία να τα πάρω; Δεν θα μπορούσα με κάποιον τρόπο να καταβάλω το ποσό στην β΄βάθμια του ΥΠ.Π.;

 

Για μια απλή αίτηση για εξετάσεις, την οποία θα έπρεπε να κάνω από το σπίτι μου σε 5 λεπτά, έπρεπε να πάω σε ΚΕΠ/ΕΦΟΡΙΑ/Β'ΒΑΘΜΙΑ. Κάπως πρέπει να δικαιολογηθούν οι θέσεις του κοματικού στρατού, των μπουρτζόβλαχων με ύφος χιλίων καρδιναλίων που νομίζουν κιόλας ότι μας κάνουν χάρη.

 

Μπουρδέλο.....σαπίλα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και η ειδηση: http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=344005

 

Πολυ ευαισθητη ειμαι τελικα στα κουνηματα....Επικεντρο Ουρανουπολη και το καταλαβα! :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σοβαρα, πηγα στην εφορια στο παγκρατι οταν ημουν κατω, και ηθελα να παω να βγαλω ενα παραβολο για ταυτοτητα. Ο φιλος μου να λεει "πωπω θα κανουμε ωρες με την ουρα". Ε τελικα σε 2 λεπτα ειχα τελειωσει :P

 

ΙΖ΄ ήρθες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...