Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν υπήρχε ο φόβος όπως στον ιδιωτικό τομέα, πως αν κολοβαράς την άλλη μέρα θα είσαι στον δρόμο, να έβλεπες πως θα ήταν το δημόσιο μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

αν υπήρχε ο φόβος όπως στον ιδιωτικό τομέα, πως αν κολοβαράς την άλλη μέρα θα είσαι στον δρόμο, να έβλεπες πως θα ήταν το δημόσιο μετά.

 

Κανονικά δεν θα έπρεπε να χρειάζεται φόβος. Απλά, λίγος σεβασμός ως προς αυτό που κάνεις. Θα μπορούσα να περιμένω για τα παράβολα. Εξοργίστηκα απλά με το "λείπει για μια προσωπική δουλειά της". Δεν φτάνει δηλαδή που απουσιάζει, ο άλλος αντί να μου πει ξέρω γω ότι κάνει κάτι άλλο για την υπηρεσία έχει το θράσος να μου πει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οχι φιλε μου, θρασος ειναι να πηγαινεις πρωι κατα τις 10 στην εφορια, να υπαρχουν δυο ατομα μπροστα απο εσενα και να ακους την υπαλληλο να λεει ως απαντηση στην ερωτηση του πρωτου "Περιμενετε, τρωω τωρα!" με υφος χιλιων καρδιναλιων ενω μακελευε με μισος μια τυροπιττα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χαχαχα ελα ντε. Καλα εκανε και ετρωγε μωρε (αν και αντικειμενικα θα μπορουσε να κοψει μαχαιρι το φαγητο για 3-4 μερες και να μην υπαρξει καμια προφανης αλλαγη πανω της), αλλα ξερωγω, ασε κατω το τυροπιτιδι, εξυπηρετησε τους μαλακες που περιμενουν και φαε μετα. Και σε καθε περιπτωση μη δειχνεις τοσο σπασμενη που σε διακοπτουν ή δειξε τεσπα αλλα μην το λες και μεσα στη μαπα του αλλου :lol:

 

Η ολη σφαγη της τυροπιττας κρατησε καμποσο παντως γιατι μετα σηκωθηκε να παρει νερο ή κατι τετοιο και ο κοσμος αφριζε :lol:

 

Disclaimer: Δεν εχω κανενα προβλημα με την καταναλωση οργανικης υλης με σκοπο τη συνεχιση της μετατροπης οξυγονου σε διοξειδιο του ανθρακα. Κι εγω το κανω συνεχως :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάθε πάρε δώσε μου με το δημόσιο, διαπιστώνω πόσους αιώνες πίσω είναι αυτή η κωλοχώρα.

 

Πήγα να κάνω σήμερα τα χαρτιά μου για τις εξετάσεις γαλλικών.

 

Έχουμε και λέμε

 

-Στα ΚΕΠ για επικύρωση φωτοτυπίας ταυτότητας. "Δικιά σας είναι η ταυτότητα; Δεν μοιάζεται....." Ναι γιατί θα πρέπει να έχω το ίδιο l00k με 6 χρόνια πριν.....Jesus

- Στην εφορία η υπάλληλος στα παράβολα απουσίαζε γιατί "είχε πάει σε μια δουλειά της".....πλήρωνε μαλάκα για να πηγαίνει το κάθε ζωό να κάνει τις δουλείες της αντί να είναι στο πόστο της να σε εξυπηρετεί.

- Στην β΄βάθμια του ΥΠ.Π. καταθέτω τα χαρτιά....μου λέει περιμένετε....5 λεπτά μετά "Ελάτε την Δευτέρα, το σύστημα είναι κάτω, μπορεί να επανέλθει σε 5 λεπτά μπορεί και μετά από ώρες" :lol:

 

Ε γαμώ τα Βαλκάνια μου γαμώ. Σιχτίρ

Ασε μας ρε κουτεντε! Εκει ειναι ΕΛΛΑΔΑ, αν δεν σου αρεσει you can giiiiit out

 

Χαχαχα ελα ντε. Καλα εκανε και ετρωγε μωρε (αν και αντικειμενικα θα μπορουσε να κοψει μαχαιρι το φαγητο για 3-4 μερες και να μην υπαρξει καμια προφανης αλλαγη πανω της), αλλα ξερωγω, ασε κατω το τυροπιτιδι, εξυπηρετησε τους μαλακες που περιμενουν και φαε μετα. Και σε καθε περιπτωση μη δειχνεις τοσο σπασμενη που σε διακοπτουν ή δειξε τεσπα αλλα μην το λες και μεσα στη μαπα του αλλου :lol:

 

Η ολη σφαγη της τυροπιττας κρατησε καμποσο παντως γιατι μετα σηκωθηκε να παρει νερο ή κατι τετοιο και ο κοσμος αφριζε :lol:

 

Disclaimer: Δεν εχω κανενα προβλημα με την καταναλωση οργανικης υλης με σκοπο τη συνεχιση της μετατροπης οξυγονου σε διοξειδιο του ανθρακα. Κι εγω το κανω συνεχως :lol:

thin privilege?

 

 

 

Παντως σοβαρα, πηγα στην εφορια στο παγκρατι οταν ημουν κατω, και ηθελα να παω να βγαλω ενα παραβολο για ταυτοτητα. Ο φιλος μου να λεει "πωπω θα κανουμε ωρες με την ουρα". Ε τελικα σε 2 λεπτα ειχα τελειωσει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

thin privilege?

Mπα απλη διαπιστωση για χαρη της περιγραφης. Αν και με τον εκνευρισμο που ειχα ειναι εξισου πιθανο να μου εφταιγε ακομα και το οτι ειχε καστανα μαλλια ξερω γω :lol:

 

 

 

Παντως σοβαρα, πηγα στην εφορια στο παγκρατι οταν ημουν κατω, και ηθελα να παω να βγαλω ενα παραβολο για ταυτοτητα. Ο φιλος μου να λεει "πωπω θα κανουμε ωρες με την ουρα". Ε τελικα σε 2 λεπτα ειχα τελειωσει :P

Το ποσο φαρδος ειχες δε στο λεω, ειμαι σιγουρος πως θα στο ειπε ο φιλος σου στανταρ :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...