Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

AoFLHXI.png



εκανα ενα μεγαλο λαθος νομιζω...

 

psycho κοπελα, ειχα σταματησει να τις μιλαω.

1μιση χρονο μετα της εστειλα καταλαθος sms, απο ενα saved που ειχα.

με τα πολλα αρχισαμε να μιλαμε, αλλα πολυ τυπικα

με ρωτησε χτες ποτε θα βρεθουμε και της ειπα για σημερα ξεχνωντας την πουτσομερα

αυριο θα βρεθω μαζι της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιώθουν οι ελληνες βρε;βγες χαλαρά και αν δεις οτι δεν τη γλιτώνεις μπες ινσομνια για online καθοδηγηση.μετα υπάρχει και το παλιό ινδιανικο κολπο:βαλε γνωστό να σε πάρει τηλ για να τη κανεις.λιγο θεατράκι και τη γλίτωσες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο εγω πιστευω οτι το κουμπι ''πατιστε εδω'' (για το πως να διαγραψετε το cache σας) πρεπει να παρει μπουλο πανω απο το κουμπι ''ΑΠΑΝΤΗΣΗ'' ?

 

καλημερες :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάθε πάρε δώσε μου με το δημόσιο, διαπιστώνω πόσους αιώνες πίσω είναι αυτή η κωλοχώρα.

 

Πήγα να κάνω σήμερα τα χαρτιά μου για τις εξετάσεις γαλλικών.

 

Έχουμε και λέμε

 

-Στα ΚΕΠ για επικύρωση φωτοτυπίας ταυτότητας. "Δικιά σας είναι η ταυτότητα; Δεν μοιάζεται....." Ναι γιατί θα πρέπει να έχω το ίδιο l00k με 6 χρόνια πριν.....Jesus

- Στην εφορία η υπάλληλος στα παράβολα απουσίαζε γιατί "είχε πάει σε μια δουλειά της".....πλήρωνε μαλάκα για να πηγαίνει το κάθε ζωό να κάνει τις δουλείες της αντί να είναι στο πόστο της να σε εξυπηρετεί.

- Στην β΄βάθμια του ΥΠ.Π. καταθέτω τα χαρτιά....μου λέει περιμένετε....5 λεπτά μετά "Ελάτε την Δευτέρα, το σύστημα είναι κάτω, μπορεί να επανέλθει σε 5 λεπτά μπορεί και μετά από ώρες" :lol:

 

Ε γαμώ τα Βαλκάνια μου γαμώ. Σιχτίρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...