Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε μλκ, σκάει τύπος σε ένα θρεντ και σου λέει τούφα, είσαι ντιντής και κομπλέξας.

και όταν κλειδωθεί, σκας στο οοτ και τον κράζεις.

φάση, σε νοιάζει τόσο.

 

τζιμιζ ραστλντ και τέτοια νεανικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

F5 και τρώω σοκολατάκια που αγοράστηκαν από ερωτευμένους για ερωτευμένους, ενώ εγώ ούτε καν. Best of both world φάση.

 

 

εδιτ: Valrrhona λέγονται, δεν ξέρω από σοκολάτες αλλά ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΡΕΧΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ! ΜΟΥΓΚΡΙΖΩ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μλκ, σκάει τύπος σε ένα θρεντ και σου λέει τούφα, είσαι ντιντής και κομπλέξας.

και όταν κλειδωθεί, σκας στο οοτ και τον κράζεις.

φάση, σε νοιάζει τόσο.

 

τζιμιζ ραστλντ και τέτοια νεανικά.

εμ, για δες στην 2η σελιδα και μετα του ιδιου thread για να δεις τι θελω να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα τον σωσία μου, παιδιά!

 

Το 1999, ο 22χρονος Έρικ Μπαρσία προσπάθησε να γευτεί την εμπειρία της ελεύθερης πτώσης χωρίς να χρειαστεί να πληρώσει ευρώ. Για το λόγο αυτό έφτιαξε ένα αυτοσχέδιο bungee από λάστιχα αποσκευών και πήδηξε από μια γέφυρα. Δυστυχώς δεν έγινε ποτέ γνωστό αν το bungee του θα μπορούσε να αντέξει το βάρος του. Ήταν μεγαλύτερο από το ύψος της γέφυρας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρή παρτόλες τι κάνατε σήμερα με τους βαλεντίνους κ βαλεντίνες σας?Πριν λίγο γυρίσαμε από γαμάτο event κ μάλιστα ήπια κ το 2ο ποτήρι αλκοόλ της χρονιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις και 'συ τα προβλήματά σου ρε τούφ

 

 

Βασικά καλά κάνει ο Τούφας κ τα χώνει εκεί που νομίζει σε πολλά θέματα  .Το ότι με βάζει κάτω στην υπομονή του να απαντάει συστηματικά κ head on στις κουλές ομοφοβάρες/ bigots εδώ κ πολλά χρόνια είναι commendable.

 

Μακάρι να είχαμε κ άλλους str8 allies τόσο vocal όσο o Τουφίνος.Θα σας είχαμε πάρει τα βρακιά σα κοινωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ έχει δίκιο το αγόρι - στο φινάλε, το κλασικό επιχείρημα, αν βγουν όλοι από την ντουλάπα, περισσεύουν περισσότερα μουνιά για μας τους straight.

 

Ρε πούστη μου, πόσο φιλοσοφημένος είμαι;!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...