Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι μαλάκες που είναι αυτοί στον ΟΤΕ. Με πήραν να μου κάνουν λέει μια καλή προσφορά για να επιστρέψω στον ΟΤΕ ναούμ.

-μιλάτε πολύ στο τηλέφωνο;

-σχεδόν καθόλου

-τότε σας προτείνω το πακέτο Α με (κάτι λίγες, δεν θυμάμαι πόσες) ώρες δωρεάν, 21 ευρώ

-από ίντερνετ;

-2 mbps

-εχμ, ναι, είναι πιο φτηνό μεν, αλλά τώρα με 25 ευρώ έχω περίπου 16 mbps

-πού το ξέρετε ότι έχετε 16, το μετρήσατε;

-το ξέρω, το μέτρησα ας πούμε

-ναι αλλά μιλάμε για σταθερή ταχύτητα, χωρίς προβλήματα, χωρίς κολλήματα, μπλα μπλα...

-ναι, εδώ και 5 χρόνια έχω 16 χωρίς προβλήματα, χωρίς κολλήματα, μπλα μπλα

-ε τότε να σας προτείνω το πακέτο Β, με μέχρι 24 mbps, που πάει όμως με απεριόριστες κλήσεις στα 35 ευρώ.

-ναι, τώρα όμως είσαι αρκετά πιο ακριβή...

-ε ναι, αλλά μιλάμε για την σταθερότητα και την ποιότητα του οτε, μπλα μπλα

-ευχαριστώ, κλικ.

 

Γαμώ την ποιότητα και την σταθερότητά σας, εδώ ο κόσμος έσβησε τα καλοριφέρ και καίει τις παντόφλες του στο τζάκι για να ζεσταθεί, εσείς πουλάτε ακριβή ποιότητα;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Λες; Πού το έμαθαν οι αλήτες;

 

Άσε που με την αποφασιστικότητα που με δέρνει με βλέπω να παίρνω ποδήλατο του αγίου λούτσου. Προχτέ με το σαραβαλάκι της γνιέκαζμ χώθηκα σε κάτι καρόδρομους, κάτι βούρκους, κάτι λασποχώραφα, το φχαριστήθηκα. Σε κάποια φάση χώθηκα σε ένα χωράφι και έφτασα σε dead end, συρματόπλεγμα γύρω γύρω, έπρεπε να γυρίσω από εκεί που ήρθα και δεν γούσταρα, βρήκα ένα σημείο που το σύρμα ήταν πεσμένο και είχε ένα ποταμάκι δίπλα, πέρασα το σύρμα και το ποταμάκι, και βρέθηκα σε ένα γαμάτο μέρος με πλατάνια και πουλιά και λοιπά, μετά βγαίνοντας από αυτό το γαμάτο μέρος από ένα άλλο σημείο με σπασμένο κάγκελο ανακάλυψα ότι ήταν τα Χίλια Δέντρα που έχουν γίνει βιότοπος και απαγορεύεται η είσοδος σε όλους, καλά που δεν με είδε και κανένας να έχω ντράβαλα. Στο τέλος έφαγα και μια σαβούρντα σε ένα λαγκάδι με νερό που ήταν γεμάτο χόρτα και δεν φαινόταν το βάθος του, και έκανα κάνα 5άρι χιλιόμετρα για να γυρίσω σπίτι με το αριστερό μου πόδι βουτηγμένο σε παγωμένο λασπόνερο ως το μπούτι. Γαμώ! Ευτυχώς η σομπάρα μπουμπούνιζε όταν έφτασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες θυμαστε τις ταινιες(strips) τις listerine που πουλαγαν και στα σουπερ μαρκετ;; Ηταν για δροσερη αναπνοη. Ξερετε αν εχουν καταργηθει? γιατι τις εψαχνα και δε τις εχω βρει μεχρι τωρα, παρα μονο στο αμαζον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες θυμαστε τις ταινιες(strips) τις listerine που πουλαγαν και στα σουπερ μαρκετ;; Ηταν για δροσερη αναπνοη. Ξερετε αν εχουν καταργηθει? γιατι τις εψαχνα και δε τις εχω βρει μεχρι τωρα, παρα μονο στο αμαζον

Εγώ αγορασα προσφατα απο ebay , δεν υπαρχουν πουθενα στην Ελλαδα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγορασα προσφατα απο ebay , δεν υπαρχουν πουθενα στην Ελλαδα...

Πανω που ελεγες "πωπω μυριζει το στομα μου ας παρω μια listerine" τις παραγγειλες απο ebay.

 

 

Παιδια θελει κανεις κοκοκολα να του βαλω? παραγγειλα τωρα, σε καμια βδομαδα θα πιουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα φλασια τις προαλλες που κοιταγα τα στοματικα διαλυματα & ηθελα να ξαναπαρω!

 

Αρα ευτυχως που υπαρχουν και τα e-shops! Στο αμαζον μαλιστα εχει ολες τις γευσεις. Αυτες που επαιζαν Ελλαδα, οι πρασινες δεν ηταν??

 

Επισης, εχει δοκιμασει κανεις αυτο? http://www.amazon.co.uk/Listerine-Pocket-Mist-Oral-Care/dp/B0015MKNWC/ref=sr_1_1?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1360711693&sr=1-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω που ελεγες "πωπω μυριζει το στομα μου ας παρω μια listerine" τις παραγγειλες απο ebay.

 

 

Παιδια θελει κανεις κοκοκολα να του βαλω? παραγγειλα τωρα, σε καμια βδομαδα θα πιουμε

230909400_5249fd5e83_z.jpg?zz=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πανω που ελεγες "πωπω μυριζει το στομα μου ας παρω μια listerine" τις παραγγειλες απο ebay.

 

 

Παιδια θελει κανεις κοκοκολα να του βαλω? παραγγειλα τωρα, σε καμια βδομαδα θα πιουμε

230909400_5249fd5e83_z.jpg?zz=1

στα μουτρα σου ζηλιαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...