Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

η RAF μας ανέθεσε άλλο ένα κομμάτι των επιλογικών διαδικασιών τους.Ξενερώνω άπειρα να ασχολούμαι ξανά με τα Βρετανικά στρατά κ αυτό θα πάει κ σε βάθος χρόνου αυτή τη φορά από ότι είδα.Λε πουλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5.30 το πρωί να σου χτυπάνε θυροτηλέφωνο. Είδα το ρολόι και α) για 1 δευτερόλεπτο αναρωτήθηκα αν με τις αϋπνίες μου το έχω χάσει εντελώς με τον χρόνο και ήταν 5.30 το απόγευμα αντί για ξημερώματα β) κράτημα αναπνοής μέχρι να απαντήσω και να ανακαλύψω ότι όχι, δεν έχει πάθει κάτι κάποιος δικός μου. Πω. Πφφ....

 

Καλημέρες :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η RAF μας ανέθεσε άλλο ένα κομμάτι των επιλογικών διαδικασιών τους.Ξενερώνω άπειρα να ασχολούμαι ξανά με τα Βρετανικά στρατά κ αυτό θα πάει κ σε βάθος χρόνου αυτή τη φορά από ότι είδα.Λε πουλ

Ελα τωρα, ομορφοι , ξανθοι , νεαροι , υποψηφιοι πιλοτοι που κρατας την τυχη τους στα χερια σου....

 

οπως λεει και ο Γεωργιου, 

 

καλημερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην "μπεσαμελ" εβαλα γλινα με καβουρδισμενα κρεμμυδια που ειχε φτιαξει η μανα της πρωην συγκατοικου οταν ειχε ερθει απο πολωνια, κρεμα γαλακτος και τυρι.

ο κιμας απο αρνι, με λιγο κρεμμυδι καροτο και λιαστες ντοματες και ειχα ψησει τις μελιτζανες στον φουρνο απο πριν. ΗρωινηΠατατε δεν εβαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουφίνο ,μια φίλη από Ελλάδα που πρόσφατα έγινε μέλος στο ινσο δηλώνει κατενθουσιασμένη με τις συνταγές σου.Τι να της πω,τι να της πω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουφίνο ,μια φίλη από Ελλάδα που πρόσφατα έγινε μέλος στο ινσο δηλώνει κατενθουσιασμένη με τις συνταγές σου.Τι να της πω,τι να της πω?

Ειμαι μονος και ψαχνομαι

 

Οπότε έκανες το παστίτσιο του τούφα, όχι ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ.

Πατάτες γιατί να βάλεις;

Μουσακα ρε μουρτζο ειπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...