Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ε ναι που ακουστηκε καποιος να θελει να δωσει πιο πολυ σημασια  στο καινουριο που εχει και οχι σε αυτο που ειναι σιγουρο.



brickman προσεχε μην σε παρουν και εσενα τηλεφωνο και αποκαλυψουν αυτα που λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι που ακουστηκε καποιος να θελει να δωσει πιο πολυ σημασια  στο καινουριο που εχει και οχι σε αυτο που ειναι σιγουρο.

 

brickman προσεχε μην σε παρουν και εσενα τηλεφωνο και αποκαλυψουν αυτα που λες

Όχι, εννοούσα ότι έλεγε βλακείες όπως "Νόμιζα ότι μου έκαναν πλάκα οι φίλοι μου" και τέτοια.

 

Θέλω να με πάρουν τηλέφωνο να τους δουλέψω κι εγώ. Τώρα που το ξανασκέφτομαι λέω να βάλω εδώ το κινητό μου προκειμένου να με πάρετε εσείς για φάρσες. Γουστάρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηγάνισα κάτι κεφτεδάκια που έπλασα εγώ ο ίδιος και βγήκαν μπιφτέκια. Τί στο καλό; Σαν αρχίδια περίμενα να βγουν αλλά έγιναν ντομάτες!



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXAXAXAXA

δω γελαμε!

Πού γελάμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλοχα!

Εχω πεθανει στα γελια!!

Αγαπη μου??

 

ΒΑΘΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 

o luci με αυτα που διαβαζε τωρα τελευταια και χεζεται:

uy3OEiN.gif

 

Τις προάλλες είδα όνειρο επηρεασμένος από τις ιστορίες (παίζει να έχω διαβάσει πάνω από 200 τις τελευταίες μέρες).

Είχα συμφωνήσει να δανείσω λεφτά σε μια γκόμενα και σκάει σπίτι μου. Στο κατώφλι μου λέει "δε θα μου πεις να περάσω;". Της λέω "ε προφανώς, αφού σου είπα να έρθεις". "Ναι" μου λέει "αλλά πρέπει να μου το πεις, αλλιώς δε μπορώ να μπω". Εκεί την ψυλλιάζομαι εγώ τη δουλειά, της λέω "οκ, έλα μέσα".

Μπαίνει αυτή, της δίνω τα λεφτά, με ευχαριστεί, όλα κομπλέ, κυρία, ούτε να με φάει ούτε τίποτα.

Και εκεί που έχει βγει και περιμένω να κλείσω την πόρτα, της λέω "ξέρω τι είσαι, αλλά αν δε μου έχεις επιστρέψει τα λεφτά μέσα σε ένα μήνα, θα σου γ%$ήσω τη μπαναγία".

 

High as fuck, pimpin' goths n' shit.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως σεξ με βαμπίρια πρέπει να μετράει.Φανταστήτε πως θα πηδάνε πάνω στη πόρωση.Έτσι, τακ τακ ΤΑΚ κ άφρισμα.Θέλω κ γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως σεξ με βαμπίρια πρέπει να μετράει.Φανταστήτε πως θα πηδάνε πάνω στη πόρωση.Έτσι, τακ τακ ΤΑΚ κ άφρισμα.Θέλω κ γω.

 

Ποια πόρωση...;

 

supernatural κτλ. όταν υπάρξει συνέχεια, παρακαλώ μοιράσου την

 

Χλωμό, για κάποιο λόγο έχω σταματήσει να ονειρεύομαι.

 

 

sadviolin11.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω απ' αυτά. Έχω μείνει στα κανονικά βαμπίρ που τα βλέπεις και σου φεύγουν τα νιάτα απ' τον κώλο, όχι αυτά που 'ναι σα τα γκομενάκια του victoria's secret με παπάρια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω απ' αυτά. Έχω μείνει στα κανονικά βαμπίρ που τα βλέπεις και σου φεύγουν τα νιάτα απ' τον κώλο, όχι αυτά που 'ναι σα τα γκομενάκια του victoria's secret με παπάρια.

 

 

Εδώ για να μαθαίνεις,Ο παθητικός είναι κ δικιά μας (Έλληνας)

 

http://www.youtube.com/watch?v=NYRDM3hyXkk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...