Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

-Μήπως έχεις ακροδέκτες;

-Χα... όχι, έμεινες;

-Ναι! Δεν κάνει τίποτα, μόνο κλικ κλικ!

-Θέλεις μήπως να ζζζμπρόξω;

-*Γελάει*

 

Μeanwhile, κοιτάζω εγώ, 5άρα το αυτοκίνητο με σηκωμένο το καπό του κινητήρα... "Να σου πω" της λέω, "την μπαταρία την έχουμε εντοπίσει;", "Δεν είμαι και σίγουρη..." μου λέει...

 

ΤΙ ΑΤΟΜΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΔΗΓΟΙ; :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

δε ξερω , το πχιο γελοιο πραμα ειναι που μενεις , σε φαση μπορει να βρεχει και εξω ο θεος με το θεο ΑΛΛΑ πρεπει(!!) να βγεις εξω , να ΑΝΟΙΞΕΙΣ το καπο , να αρχισεις να κατεβαζεις Ο,ΤΙ καντηλι εχεις μολις επινοησει, να χουφτωνεις λιγο και κανα καλωδιο, λες και μπορεις (ξερεις) τι σκατα μπορει να εχει παθει το εργαλιο....!1!!11

 

 

σπερες σας. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται το παραπάνω τελετουργικό!

 

Είναι όπως όταν ψάχνεις τα κλειδιά σου. Βάζεις το χέρι στην τσέπη, ψάχνεις, τίποτα. Κοιτάς στο τραπεζάκι, τίποτα. Ξαναβάζεις το χέρι στην τσέπη, τίποτα. Κοιτάς στο συρτάρι. Ξαναβάζεις το χέρι στην ΙΔΙΑ τσέπη! Λες και θα το μετανιώσουν τα κλειδιά και θα επιστρέψουν στην τσέπη που έπρεπε να ήταν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναβάζεις το χέρι στην ΙΔΙΑ τσέπη!

 

Μόνο μία και δυο; Τριάντα γαμημένες φορές! Τελικά το βρήκα το κινητό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το βάζω στο Κινηματογράφος/Τηλεόραση σέξιον γιατί τυπικά δεν έχει κάποιο  στάτους ντοκιμαντέρ ή ταινίας.Μέρες έλεγα να το δω κ φιλοτιμήθηκα σήμερα.

 

Το έχει το ενδιαφέρον του βασικά αν κ ψιλό πάσχει σε διάφορα σημεία.Τέσπα για πρότζεκτ είναι οκ,δείτε το να επιμορφωθήτε κ να ξεστραβωθήτε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...