Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Παιζει να μας φτιαξει και μας?

 

δεν ξέρω αν και πότε, αλλά όποτε στείλει ο κρητίκαρος, θα μου κρατήσει ένα 10κιλο. Θες σοβαρά;

 

 

 

 

Τι είπα ο μαλάκας. Ρώτησα τον Άθλιο αν μιλάει σοβαρά. Ναι. 20 κάμψεις στον λέφτερμανν.

 

Δεν μου πες να σου στείλω ρε.

 

επ επ. Το σημειώνω αυτό ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν και πότε, αλλά όποτε στείλει ο κρητίκαρος, θα μου κρατήσει ένα 10κιλο. Θες σοβαρά;

 

 

 

 

Τι είπα ο μαλάκας. Ρώτησα τον Άθλιο αν μιλάει σοβαρά. Ναι. 20 κάμψεις στον λέφτερμανν.

 

 

επ επ. Το σημειώνω αυτό ε.

Μεχεις παρεξηγησει. Θελω. Περιμενω να με πεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 5 λεπτά όλη η μονάδα έξω! Εξοπλισμός έτοιμος, δεμένα άρβυλα και ξυρισμένα πρόσωπα! 5 λεπτά, όχι παραπάνω, αλλιώς θα πέσει βροχή από πεντάρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, για ένα μονοήμερο ταξίδι στο Λονδίνο πόσο πάνε τα αεροπορικά εισιτήρια; Μόνο μία ώρα θα κάτσω εκεί το πολύ και μετά γυρνάω Ελλάδα, οπότε εάν είναι και με το ίδιο αεροπλάνο στο επόμενο δρομολόγιο δεν έχω θέμα. Απλά θέλω να ξέρω πόσο πάνε περίπου τα εισιτήρια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, για ένα μονοήμερο ταξίδι στο Λονδίνο πόσο πάνε τα αεροπορικά εισιτήρια; Μόνο μία ώρα θα κάτσω εκεί το πολύ και μετά γυρνάω Ελλάδα, οπότε εάν είναι και με το ίδιο αεροπλάνο στο επόμενο δρομολόγιο δεν έχω θέμα. Απλά θέλω να ξέρω πόσο πάνε περίπου τα εισιτήρια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

Καφεδάκι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καφεδάκι;

Όχι. Έτυχε ένα αρκετά δυσάρεστο θέμα υγείας (όχι δικό μου, ευτυχώς) και πρέπει να γίνουν κάτι εξετάσεις αίματος που γίνονται μόνο στο Λονδίνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενδεχομενο να κοιταξεις σε καποιο απο τα εκατονταδες sites αεροπορικων εισιτηριων (βαζοντας την ημερομηνια που θες , μιας και επειγει οπως λες αρα δε σε παιρνει να βρησκεις φθηνοτερα) και να τα κλεισεις ,σου περασε απο το μυαλο σου?

 

www.momondo.com

www.airtickets.gr

www.ryanair.com/en

www.easyjet.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενδεχομενο να κοιταξεις σε καποιο απο τα εκατονταδες sites αεροπορικων εισιτηριων (βαζοντας την ημερομηνια που θες , μιας και επειγει οπως λες αρα δε σε παιρνει να βρησκεις φθηνοτερα) και να τα κλεισεις ,σου περασε απο το μυαλο σου?

 

www.momondo.com

Δεν θέλω να κλείσω από τώρα, απλά να μάθω τιμές για να δω εάν μας συμφέρει να στείλουν μέσω νοσοκομείου από Ελλάδα στο Λονδίνο ή να μεταφέρω εγώ. Απλά κάπου είχα ακούσει ότι για 2 συνεχόμενα δρομολόγια υπάρχει ειδικό μειωμένο εισιτήριο, αλλά πήρα τηλέφωνο σε 3 εταιρίες και μου είπαν ότι είναι όλα κλεισμένα. (Τέτοια γκαντεμιά πια; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες ανακάλυψα site με ιστορίες τρόμου. Rated η καθεμία και με tag ανά έκταση και γενικά, ωραία σελίδα. Ξεκινάω να διαβάζω κατά τις 2-3 και έχει πάει καλές 5, όταν το γκόλουμ που καθόταν στο γραφείο, άρχισε ΠΟΛΥ αργά να κινείται προς την άκρη του, μάλλον με σκοπό να πηδήξει στον καναπέ. Και ενώ έκανε 2 εκατοστά το μισάωρο και δεν της έδινα πια σημασία, αποφάσισε να πηδήξει όσο πιο απότομα, άγαρμπα και αψυχολόγητα γινόταν, τινάζοντας με τα πίσω πόδια φύλλα Α4 στον αέρα και ρίχνοντας κάτω στυλό, καπνοθήκες, αναπτήρες, τηλέφωνα, όλα. Την ώρα που διάβαζα τρομακτικές ιστορίες τα χαράματα, ΧΛΑΠΑΤΑΓΗ, ΧΑΡΤΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ, ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ.

 

Ρεύτηκα την αορτή μου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, για ένα μονοήμερο ταξίδι στο Λονδίνο πόσο πάνε τα αεροπορικά εισιτήρια; Μόνο μία ώρα θα κάτσω εκεί το πολύ και μετά γυρνάω Ελλάδα, οπότε εάν είναι και με το ίδιο αεροπλάνο στο επόμενο δρομολόγιο δεν έχω θέμα. Απλά θέλω να ξέρω πόσο πάνε περίπου τα εισιτήρια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Θα σου φτάσει μια ώρα να δεις τον αγαπημένο σου Τοξοβόλο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...