Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Με ατομική μου ευθύνη και γνωρίζοντας τις κυρώσεις, που προβλέπονται από τις διατάξεις της παρ. 6 του άρθρου 22 του Ν. 1599/1986, δηλώνω ότι:

Αν είχα μπροστά μου τον Τούφα αυτή την στιγμή, θα τον φιλούσα στο στόμα τον πούστη. Ναι. Γιατί, κάποτε είχα ζητήσει μια συνταγή για καλή σκορδαλία. Και δείτε τι μου έδωσε ο Τουφ:

 

 

 

Κι εγώ την έκανα. Και μάλιστα αυτή είναι η δεύτερη φορά που την κάνω. Με μπακαλιάρο τηγανητό σε κουρκούτι. Και μάλιστα έκανα την συνταγή με δόση Χ1,5. ΝΑΙ. Ναι λέω. Και επιπλέον, η σκορδαλιά ήταν τόσο υπέροχα υπέροχη, που έφαγα πάνω από τα 2/3 μόνος μου. ΝΑΙ. ναι λέω. Αυτή την στιγμή η πίεσή μου πρέπει να είναι κάτω απ το μηδέν. Και μάλλον πρέπει να βρωμάει σκορδίλα όλο το μπλαμπλα, ίσως και τα γειτονικά σαμπφόρα. Δηλαδή στάνταρ τα αυτοκίνητα, τα αθλητικά, η μουσική και ο κινηματογράφος, ελπίζω όχι παραπάνω, στο γουέμπ ντηζάην και τον  προγραμματισμό... Να γαμώ σε Τούφα, να γαμώ σε Τούφα...

 

τωρα το ειδα αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα το είδε λέει. Με έχει γαμήσει το στομάχι μου, έχω πιεί την μισή Κασπία, και τώρα που θα πάω για ύπνο θα πάρω το λάστιχο από τον κήπο να το έχω δίπλα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί που επιτρέπουν την πώληση kit για Xenon φώτα σε αυτοκίνητα και μηχανές, να μην τους ξανασηκωθεί.

 

Δεν φταινε αυτοι που επιτρεπουν την πωληση xenon,φταιει η βλαχια και ο σταρχιδισμος του Ελληνα που δεν τα ρυθμιζει σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για το Pho tau bay δεν έχω άποψη (έχω ακούσει για ένα κωλόμπαρο δίπλα του που αριστεύει), υπάρχουν καλύτερα food trucks από το τακος λόκος και το clover grill είναι για τον πούτσο. Έκανε διαφήμιση σε συγκεκριμένα μπαρ, που δεν είναι τόσο καλά, πχ το 3 muses γαμαγε κώλους μέχρι που την ψώνισαν πέρσι στο jazz fest και γενικά τουριστικοποιήθηκε (σημείωση μενω στον ίδιο δρόμο, ένα τετράγωνο παραπάνω). Δε σχολίασε άλλα έδειξε το jacquesimos απ'εξω, που είναι εξαιρετικό εστιατοριο. 

 

Σε λίγο θα σε έχω και βιντεάκια με μουσικούλες... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρίμα το έχασαν ρε γαμώτο... 

 

Baltimore Ravens it is then, αλλά αυτές τις διαφημίσεις παναγία μου, πόσες πια, 1 λεπτό αγώνας 2 λεπτά διαφημίσεις. Τουλάχιστον είδαμε και τα μπουτάκια της Μπιγιονσέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρίμα το έχασαν ρε γαμώτο... 

 

Baltimore Ravens it is then, αλλά αυτές τις διαφημίσεις παναγία μου, πόσες πια, 1 λεπτό αγώνας 2 λεπτά διαφημίσεις. Τουλάχιστον είδαμε και τα μπουτάκια της Μπιγιονσέ

χαχαχ απο τις διαφημησεις μόνο πρέπει να βγάλανε :4.000.000$ Χ 20 διαφημησεις =80.000.000$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...