Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Oχι,δεν εχει σχεση με λεφτα.Η μαλλον εχει,απλα δεν ειναι οτι βγαζω εγω.Απλα πηρα ενα λαπτοπ απο εναν τυπο,ο οποιος δεν ειχε ιδεα τι πουλουσε,σε εξαιρετικα χαμηλη τιμη.Οταν του εδινα τα χρηματα σκεφτομουν απο μεσα μου οτι τον εκμεταλευομαι και οτι θα μπορουσε,αμα ηξερε την πραγματικη του αξια,να το δωσει πολυ πιο ακριβα και ειχα διαφορους αλλους εσωτερικους προβληματισμους και ενδοιασμους.Ωστοσο,δεν ειπα τιποτα,πηρα το λαπτοπ στην συμφωνημενη τιμη και την εκανα.

 

Και ερωτω,πρεπει να αισθανομαι μαλακας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν διαβάσεις τα θέματα πάντως εδώ μέσα καταλαβαίνεις πόσο ανάγκη έχουμε από ανθρώπινη επαφή...

 

πώς να πάρω το γάτο μου στο εξωτερικό, τί δώρα να πάρω στη μητέρα μου και τα σχετικά....

 

 

Χτες μου λέει η διπλανή μου

 

- Σταυη, είσαι καλό κορίτσι....

- οο Ευχαριστώ πολύ!!! (όλο χαρά εγώ και περηφάνια :-D )

- αλλά τα καλά κορίτσια τρώνε την πατάτα

- :-(



εντάξει, δεν ειμαι τόσο καλή της λέω



την πατάτα την δικαιούνται μόνο οι πάρα πολύ καλοί, εγώ όχι, το παραδέχομαι, δεν είμαι πολύ καλή, καλή είμαι αλλά όχι πααααρα πολύ καλή, οπότε εντάξει, δε δικαιούμαι από την πατάτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας από όνειρα;

 

Λοιπον, είδα στον ύπνο μου ότι έπινα μπύρες με τον Κασιδιάρη σε μια παραλία ένα βραδάκι. Μαζί του ήταν και ένα άλλο μεγαλοστέλεχος της παράταξης, που όμως δεν τον ξέρω. Δηλαδή, στο όνειρο τον ήξερα, αλλά τώρα στον ξύπνιο μου δεν ξέρω ποιός είναι, πιθανώς να μην είναι υπαρκτό πρόσωπο. Ξεφόρτωνα λέει κάτι πράγματα από το αμάξι για να την πέσω παραλία μόνος μου, και φάνηκαν αυτοί, σε στυλ "τι κάνεις εσύ εδώ ρε", λέω "θα την πέσω να πιώ καμιά μπύρα, ελάτε άμα θέτε". Ήρθαν, στην αρχή ο Κασιδιάρης μου την είπε για τα σκουλαρίκια και πήγε να μου τα βγάλει, δεν τον άφησα όμως και τον έπεισα ότι "έλα ρε μαλάκα, τι βλακείες είναι αυτές που δίνεις σημασία, χέσε μας ναούμ", και οκ. Είπε ( ο Κασιδιάρης) "κερνάμε εμείς τις μπύρες, έχουμε", αλλά δεν τους άφησα, είπα "κλάην, έχω εδώ μπύρες, αράξτε". Είχα κάτι κάηζερ και κάτι χένιγκερ, πήρε (ο Κασιδιάρης) μια χένιγκερ αλλά δεν του άρεσε. Μετά φύγανε και μου είπε ( ο Κασιδιάρης) να πάω να τους βρω σε ένα μαγαζί, μπαράκι ξερωγώ, αργότερα. Δεν ξέρω αν πήγα, ξύπνησα...

 

Το εντελώς περίεργο είναι ότι θυμάμαι το όνειρο με κάθε λεπτομέρεια, κάτι που πολύ σπάνια μου συμβαίνει. Συνήθως θυμάμαι ότι πχ "είδα ένα ωραίο όνειρο, αλλά τι διάλο είδα, δεν θυμάμαι ούτε στιγμιότυπο γαμώτο..".

 

 

 

 

Κατατάλλα, όπως έχω ξαναπεί, λατρεύω τις χριστιανικές εορτές. Σήμερα δεν έχουμε σχολείο γιατί είναι λέει των τριών ιεραρχών! Των τριών ιεραρχών! Γαμάτο δεν είναι; Τρεις μαλάκες γιορτάζουν, όλο το σχολείο κλειστό! Τρεις ιεράρχες κάθονταν ναούμ...

 

 

 

 

 

Αυτά. Πολύ καλημέρα σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δε παιρνεις τη μανα σου τηλ;

*με εχει ξυπνησει μενα ο αλλος αγρια χαραματα,χαλκιδικη, μετα απο μπυροβοτκες να με πει "ξυπνα μαλακα μασ ειδα σε ενα 2θεσιο κιτρινο καμπριο,απο εκεινα τα μεγαλα.Κατσε θα παρω τη μανα μου να μας πει τι σημαινει" και αν ειναι δυνατον η μανα του : ΗΤΑΝ ΛΕΡΩΜΕΝΟ Η ΚΑΘΑΡΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας από όνειρα;

 

Λοιπον, είδα στον ύπνο μου ότι έπινα μπύρες με τον Κασιδιάρη σε μια παραλία ένα βραδάκι. Μαζί του ήταν και ένα άλλο μεγαλοστέλεχος της παράταξης, που όμως δεν τον ξέρω. Δηλαδή, στο όνειρο τον ήξερα, αλλά τώρα στον ξύπνιο μου δεν ξέρω ποιός είναι, πιθανώς να μην είναι υπαρκτό πρόσωπο. Ξεφόρτωνα λέει κάτι πράγματα από το αμάξι για να την πέσω παραλία μόνος μου, και φάνηκαν αυτοί, σε στυλ "τι κάνεις εσύ εδώ ρε", λέω "θα την πέσω να πιώ καμιά μπύρα, ελάτε άμα θέτε". Ήρθαν, στην αρχή ο Κασιδιάρης μου την είπε για τα σκουλαρίκια και πήγε να μου τα βγάλει, δεν τον άφησα όμως και τον έπεισα ότι "έλα ρε μαλάκα, τι βλακείες είναι αυτές που δίνεις σημασία, χέσε μας ναούμ", και οκ. Είπε ( ο Κασιδιάρης) "κερνάμε εμείς τις μπύρες, έχουμε", αλλά δεν τους άφησα, είπα "κλάην, έχω εδώ μπύρες, αράξτε". Είχα κάτι κάηζερ και κάτι χένιγκερ, πήρε (ο Κασιδιάρης) μια χένιγκερ αλλά δεν του άρεσε. Μετά φύγανε και μου είπε ( ο Κασιδιάρης) να πάω να τους βρω σε ένα μαγαζί, μπαράκι ξερωγώ, αργότερα. Δεν ξέρω αν πήγα, ξύπνησα...

 

Το εντελώς περίεργο είναι ότι θυμάμαι το όνειρο με κάθε λεπτομέρεια, κάτι που πολύ σπάνια μου συμβαίνει. Συνήθως θυμάμαι ότι πχ "είδα ένα ωραίο όνειρο, αλλά τι διάλο είδα, δεν θυμάμαι ούτε στιγμιότυπο γαμώτο..".

 

 

 

 

Κατατάλλα, όπως έχω ξαναπεί, λατρεύω τις χριστιανικές εορτές. Σήμερα δεν έχουμε σχολείο γιατί είναι λέει των τριών ιεραρχών! Των τριών ιεραρχών! Γαμάτο δεν είναι; Τρεις μαλάκες γιορτάζουν, όλο το σχολείο κλειστό! Τρεις ιεράρχες κάθονταν ναούμ...

 

 

 

 

 

Αυτά. Πολύ καλημέρα σας.

 

 

Κρυφοακροδεξιούλη...;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες να βγαίνουν στον ύπνο μου τα κρυφά και καταπιεσμένα ιδεώδη μου;

 

 

Καλή ιδέα, θα πάρω την μανούλαμ  να με πει, αυτή ξέρει. Και μετά θα πάρω και την γιαγιάκαμ να με ρίξει ένα ξεμάτιασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες να βγαίνουν στον ύπνο μου τα κρυφά και καταπιεσμένα ιδεώδη μου;

 

 

Καλή ιδέα, θα πάρω την μανούλαμ  να με πει, αυτή ξέρει. Και μετά θα πάρω και την γιαγιάκαμ να με ρίξει ένα ξεμάτιασμα.

 

Σε τρία τέρμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Μετά φύγανε και μου είπε ( ο Κασιδιάρης) να πάω να τους βρω σε ένα μαγαζί, μπαράκι ξερωγώ, αργότερα. Δεν ξέρω αν πήγα, ξύπνησα...

 

....

 

Θυμάσαι το μαγαζί;

Εχω κάποιους φιλους που θελουν να πανε...Ειναι τρελοι γλεντζεδες...Θα το καψουν... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...