Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το τελευταίο ναι, όντως.  Κατατάλλα... τεσπά... μεγάλη κουβέντα. Ο θάνατος θα έπρεπε να είναι η πιο μικρή τιμωρία. Ας μείνουμε όμως στο ωραίο γκομενάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Θα πρέπει να πληρώνουμε μπάτσους για να τους φυλάνε. Πλας, να τους ταΐζουμε, να τους ποτίζουμε, κλπ.

 

 

Είμαι πολύ αργός στο ποστάρισμα ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Γιατι να τους πληρώνουμε; Θα βαλαμε φαντάρους να το κανουν, για 1η φορά θα φυλάνε και κατι χρήσιμο. Ενα σωρο στρατοκαυλους έχουμε, τζαμπα θα βγει όλο το κονσεπτ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει λοιπόν.

 

 

 

ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ ΕΡΓΑ θα τους βάλετε να κάνουν ρε μάγκες; Αααα, εδώ σας θέλω. Να σπάνε πέτρες; Τι να τις κάνουμε τόσες πέτρες, σπασμένες κιόλας;Εεεε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=QF3IXkYbxVU

παρτα μαλακα που δε πηγα στην καβαλα διαχειρηση πλεροφοριων να μου σκανε το κασερι 1 χιλιαρικο καθε μηνα...

ξαναπαρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

α) Είμαι Υποπλοίαρχος, όχι Δόκιμος

β) Η nenya δεν έχει καταταχθεί

γ) Σιγά μην μας άφηναν να τραγουδάμε στο καράβι

δ) Έχω πολύ καλύτερη φωνή

ε) Δεν τραγουδάω ελληνικά τραγούδια (εκτός από 2-3)

στ) Έχουν αλλάξει αυτές οι στολές χρόνια τώρα.

 

 

 

Ενίσταμαι κύριε Υποπλοίαρχε... Η στολή επιθεωρήσεως είναι ολόιδια με το βίντεο με εξαίρεση τα διακριτικά, που παίζει να τα έραψαν επίτηδες ανάποδα στο βίντεο...

 

Φυσικά η λιγαδούρα της Αλίκης είναι λάθος περασμένη και ο κόμπος δεν είναι χελιδονάκι! Κατά τ'άλλα απολύτως προβλεπόμενη η Αλίκη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενίσταμαι κύριε Υποπλοίαρχε... Η στολή επιθεωρήσεως είναι ολόιδια με το βίντεο με εξαίρεση τα διακριτικά, που παίζει να τα έραψαν επίτηδες ανάποδα στο βίντεο...

 

Φυσικά η λιγαδούρα της Αλίκης είναι λάθος περασμένη και ο κόμπος δεν είναι χελιδονάκι! Κατά τ'άλλα απολύτως προβλεπόμενη η Αλίκη!

Εκτός από αυτά που λες έχει αλλάξει και το πηλήκιο, αν και το συγκεκριμένο έστω και τιμητικά υπάρχει ακόμα στον κώδικα ντυσίματος. Τα διακριτικά όπως λες που φέρει η Αλίκη είναι ίδια του (παλιού) Αμερικάνικου Ναυτικού των υπαξιωματικών (κελευστού).

 

Και στην ταινία την φόραγαν ως υπηρεσίας και όχι ως επιθεωρήσεως.

 

Επίσης εγώ μιλάω για στολές Αξιωματικών Δοκίμων και όχι κληρωτών ή/και οπλιτών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...