Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εγω θα πω την μανα μου να ετοιμασει δυο ταψια μουσακα μολις γυρισω απο την ξενιτια.... Ενα για μενα κι ενα για τους υπολοιπους να φανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνος μου το έφτιαξα ρε ρεμαλια. δεν ειμαι χερναντεζ30. και μαγειρευω καλά, και πλένω, και σιδερώνω. Ψάχνω χορηγό. Κυρία ζητείται έως 30 ετών με χρήματα, μεγάλα βυζά και προσωπικότητα, να της αρέσει να με αφήνει στο πισι μου, και να μου κάνει ενδιαφέρουσες συζητήσεις όταν δε βαριέμαι. πληροφορίαι με πμ.

 

μπαδεγουεη, σημερα μίλησα στο τηλ με τη μάνα της πρωην(ηθελα την πρωην να μου πει μια συνταγη που της ειχα δωσει αλλα δεν την εχω μαζι μου ιρλανδια). Μόνο τα κλάμματα που δεν έβαλε. Τόση αγάπη πια.

Να σε θέλει η πεθερά και να μη σε θέλει πια η νύφη.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιστε ξενερωτοι ρε πουστημου.Μπηκα κι εγω να δωσω κανα μαθημα ζωης σε τοπικ "γιατι το μαλλι μου ειναι ισιο αλλα οι τσοτρυχες μου κατσαρες" και βλεπω λουκετα παντου.Α να χαθειτε.Brickoman που σας χρειαζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν σας έχει τύχει ποτε μια αποτυχημένη μαλακία; Ξερεις οτι δεν βγάζει πουθενά, αλλα δεν τα παρατας, την κοπανας μεχρι να μουδιάσει.... Ετσι ειναι και μερικά θέματα στο Μπλα Μπλα, επιμένουν με το να επανεμφανίζονται... Καλημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν σας έχει τύχει ποτε μια αποτυχημένη μαλακία; Ξερεις οτι δεν βγάζει πουθενά, αλλα δεν τα παρατας, την κοπανας μεχρι να μουδιάσει.... Ετσι ειναι και μερικά θέματα στο Μπλα Μπλα, επιμένουν με το να επανεμφανίζονται... Καλημερα

 

 Τρου στορι. 

 

μόνος μου το έφτιαξα ρε ρεμαλια. δεν ειμαι χερναντεζ30. και μαγειρευω καλά, και πλένω, και σιδερώνω. Ψάχνω χορηγό. Κυρία ζητείται έως 30 ετών με χρήματα, μεγάλα βυζά και προσωπικότητα, να της αρέσει να με αφήνει στο πισι μου, και να μου κάνει ενδιαφέρουσες συζητήσεις όταν δε βαριέμαι. πληροφορίαι με πμ.

 

μπαδεγουεη, σημερα μίλησα στο τηλ με τη μάνα της πρωην(ηθελα την πρωην να μου πει μια συνταγη που της ειχα δωσει αλλα δεν την εχω μαζι μου ιρλανδια). Μόνο τα κλάμματα που δεν έβαλε. Τόση αγάπη πια.

Να σε θέλει η πεθερά και να μη σε θέλει πια η νύφη.. 

 

 

 Αυτο ειναι μαλακια γιατί τώρα μιλαει η πεθερά στη νύφη με καλά λόγια για σένα, αρχιζει το πρήξιμο στο στυλ γεροντοκόρη θα μείνεις και τόσο προκομμένο παιδί που θα ξαναβρεις και στο ραφι θα μείνεις όπως η θεία σου η Ευτέρπη στο χωριο και εγώ ποτε θα δω εγγονάκι  και αυτή πεισμώνει και ξενερώνει ακόμα περισσότερο. Ενώ αν δεν σε ήθελε η πεθερα θα αρχιζε "Παλι πηρε αυτός ο ανεπρόκοπος να ζητήσει συνταγή, παλι καλά που χωρίσατε, θα σου βρω εγω έναν καλύτερο όπως τον ανηψιο της φίλης μου, της Αμαλθείας, που τελείωσε ΤΕΙ ζαμπονοκοπτικης με 9 και δουλευει στο εργοστάσιο του μπαμπα του.", οπότε θα λειτουργούσε αντίθετα το όλο πρήξιμο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chris, παθών και μαθών; :-D

 

 Για τη μαλακια ή την πεθερα; ΓΙα το 1ο ναι, για το 2ο θα σε γελάσω :-D Αν και τα υποψήφια πεθερικά μου εδειχναν παντα καποια συμπάθεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...